• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
no a co az je odvezete naletiste? romanticka kavicka ve 2?

prohlidla jsem tu diskzi a zadny hastereni jsem nenasla :cry:
4. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
jo, taaaaaaaaaaaaaaaaaak - tak tam mrknu pozdeji, jdu poklidit nakup - nafrkala jsem jenom veci do lednice, nasypala cicinam novy granule - ty jim jedou - ty polstarkovy od Whiskasu :grinning: :grinning: ne nadarmo se rika, ze kocky by kupovaly Whiskas :grinning: :grinning:
a trochu to tady zkulturnit, jeste tady mam pozustatky snidane a plotnu studenou, jdu vymyslet co uvarim
4. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Mur, máš IP :wink:
4. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
Kathy, mas IP :wink: a ted uz jdu, pak zase mrknu

kdy odjizdite na to letiste?
4. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jedeme do Práglu už ráno, vysadíme tam rodiče a půjdem někam na oběd - v něděli máme totiž roční výročí svatby :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
jéééé, vylejzá Oskar, tak už k nám od Len dorazil :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Řídila bych se carem a ten bych taky vyměnila :wink: A jak na to ta tvoje dr přišla?
4. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
zdarec mazec holky co? jasně budu se řídit carem ptala jsem se hlavně na krev,když mám tu - a manža +,tak prej se nemám bát ,že to ona podchytí ,když to bude třeba ..tak aspon něco ..ten prednison chci ...
4. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
a jinak manžel se mnou nemluví kvůli tý pndě co mi furt psala včera ..podezírá mě z nevěry asi
4. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
mám mu to říct nebo co ...
4. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
ale neni takovej chápavej jak bych si přála ..
4. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Len - nic mu nerikej.. vsak ono mu to neuskodi, kdyz bude trosku zarlit :grinning:
4. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Ahoj vsichni... tak jen jeste upresnim datum srazu...
27.6.09 pocitam s tim ,ze budete u me spat..tudiz spacak s sebou :slight_smile:
postupne se jeste domluvime ...tak pa pa
4. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
mur už jsem mu to řekla byl na mě hodně naštvanej ,nebylo to jen o žárlení ,podezíral mě a přestal mluvit a je to zase gut ,kupodivu to pochopil...zaplatpánbůh...
4. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Len :grinning:

blondfan ahoj - a kdeze to bydlis? :confused:
Holky - takovy "skromny" dotaz - bylo by "hloupe" udelat nocni "ekšn" z patku 26. na sobotu 27.6? :confused: Ja v nedeli do 7 hodin makam a prislo by mi to lito.... :pensive:
jak jste na tom ostatni? makate v patek odpo? nebo mate jinou cinnost?
jinak se prizpusobim davu :wink:
4. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
tak brou zitra, asi budu dlouho tuhos - nejak jsem si rozhazela rytmus :confounded:
4. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
brej den všem vespolek :wink:
5. čer 2009 v 06:54  • Odpověz
já mylela že je to konec a on nebyl debata jak prase ,že zlobim,já :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to je tim ,že mám tolik trpělivosti s jinejma ,ale doma mi ta trpělivost chybí
5. čer 2009 v 06:55  • Odpověz
je mi vyčítáno ,že neřešim s ním vše ,neustále mu opakuji ,že jsem zvyklá si vše řešit sama a fungovat jako samostatná jednotka po předchozích manželstvýcch a tím pádem to dělám automaticky ..
5. čer 2009 v 07:04  • Odpověz
víte co já myslim ,že nejlepší manželství maj uhekaný pipinky ,který řeší s chlapem každou bebinku ,každý štípnutí od komára ...vypadaj bezbranně a mile..
5. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
bre ranko...
5. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
čauves....To jsem měla dlouhou pauzu co? Včera proběhla výměna názorů a používala jsem velmi hrubá slova :wink:
5. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
no nevim Len, jestli je kazdej chlap stavenej na to, aby poslouchal okazdym odrenym koleni, ....ono mu to mozna nevadi nejakej cas - ale celou dobu? no ja to holt beru podle sebe :grinning: :grinning:
Tak jdu dočíst co se přihodilo
Cau Aann - jdu se zkulturnit...

Kathy - dneska jeli na to letiste, co? no pocasko nic moc, aspon u nas :unamused:
5. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Len-jéžiš jste měli taky veselo :unamused: Kdyby si tu nevěru asi stihla,když ti pořád řiká,že dřepíš na koňovi?Jinak si umím představit jak ti lezl těma debilníma kecama na nervy
5. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Len taky si myslím,že ty ukňouraný se maj líp,ale ty jsou zas tak tupý,že nepoznaj,že jejich frajer si užívá jinde.Vidím to teď na tý holce v práci ta svýmu manželovi volá kvůli každý píčovině.já bejt ten frajer tak jí pošlu tak rychle do prdele (no ale zase jestli je normální).No beru to podle mýho manži ten by se posral
5. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
jo aan nevíš třeba se mu to líbí jak je žádanej ...mě osobně by to vadilo kdyby mě furt někdo volala dělala mi to bejvalej ,ale ten ještě k tomu půl města a mohjí máámě a všichni věděli že jsem myla okna ,mám průjem ,neměli jsme doma rohlíky a pojedeme zase doprdele na dovolenou ..jo tak co je lepší ?!
5. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
at je praštěnej chlap nebo ženská oboje stojí za hovno a já čím jsem starší tak tim míň teda někomu lezu do zadku...no tak tady zase na mě dělala tytyty a tak jsem mu řekla ,,chceš se rozvádět,,? prej ne ,tak at drží hubu ne?
5. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
já nevim že furt tam cpu to A ,místo dělal,tak dělala,asi jak tukam obouma rukama tak mi to tam leze,ještě že nejsem sekretářka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.