• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Vzalas to za spravnej konec,,hlavne s tim - chces se rozvadet? :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
co varis dneska? jsem bez napadu
5. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
hledam tip na netu - to jsem dopadla, co? :wink:
ale vy už jste zvyklé že ?chuděrky moje malé ,tak jsem se dneska nasrala a přepočítala rodinný rozpočet páč už 3měsíc jdeme do mínusu ..tak jsem zjistila m,že to neni v tom že rozhazuju já ,ale můj drahoušek,prohulí to co projezdí v benzínu a atd..
tovíš mur já jsem sním hned hotová začne vyčítat tak mu řeknu jestli se chce rozvádět a v tu ránu je to hodňák..nevařuim furt mám kuře na paprice a knedl koupenej,úpojedem na chatu tak sebou povezu maso a brambory a něco tam vykouzlim
5. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
tak to ja se jdu juknout co mam v lednici za zazraky, mam chut neco uvarit, ale ne takovou klasiku ci delam furt. Tak mi drz palec, at je to pozivatelne a nemusim to "nadsene vyhazovat" :grinning:
5. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
jo a taky jsem hledala nejakej recept na zavareny jahody..mam doma bedynku - skoda, aby shnily, v mrazaku mam jeste od lonska, tak to nepripada do uvahy :grinning:
nemate nekdo zkusenost? ja delalä max jahodovou marmosku... co jahody nejak netradicne?
5. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
mur já je zavařovala ,ale jahody jsou svině a chytaj plísen já už bych to nedělala ,fakt zamrazit s cukrem ...dala jsem tam i proti plísni a ze 30sklenic mi 24chytlo do pár týdnů plíseň ,ani bych se na to nevy...
5. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
a taky jsou pak jak plži bléééé ,pošli mi PPl pár kousků udělam si merendu :grinning: :grinning: :grinning: opo tý cestě by se nemusely ani šťouchat :grinning:
5. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
hele ten predni ...si rezervuju jasný
5. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
čauky, tak fan včera informovala :grinning: jak to teda vypadá s účastí??? Teď letím něco povyřizovat a od 15-21 jsem v práci, tak se připojím, abych mohla snad něco dočíst :grinning:
5. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
tulie ahoj tak to teda dočti a hlavně domluvte podrobnosti výletu ,kč a potraviny atd
5. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
mě to přijde hrozně elegantní to ,,tulie,, jako ,,julie ,,
5. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
jj Len souhlas nesnášim vydírání nebo nějaký ultimáta.Taky radši budu sama.nesnášim někoho poslouchat,když nechci. :wink: Jsem taky ujetá,vím o tom-nemusíte mi to řikat :angry:
5. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
jojo ujetejch je tu víc proto se k sobě hodíme tak dobře :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
když tak přemejšlim kolik je tu stálých členů?6?
5. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
a samožřejmě nové členy vítáme a ty cio po očku nakukujou vidíme :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
no...a tady ani hnát tak jdu vyluxovat ledničku ..když je teda to poledne ,skoro :confounded: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
:grinning: Len

cekam za pul hodky navstevu..tesim se, jsem ted nejaka ujeta na navstevy :grinning: :grinning:

nakonec jsem v lednici uvidela kedlubny a udelala jsem je nastrouhany a poduseny na masle se soli a peprem a nakonec rozmichana kys. smetana, hotovy za cvhilku a je to teda fakt mnamka..
tuhle ispiraci si ale na sraz neberte :grinning:
5. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
tady seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmm
5. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Tulie - ahoj, hodte podrobne info o srazu, je super, ze se toho ujimate...byt to na me, tak o tom jeste 1/2 roku kecam :grinning: :grinning: :pensive:
5. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Tuli - pres 16kilo dole? no abych se spis na tom srazu nenasrala :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
bude to tam sama modelina :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
tak na mě vypadla z lednice kedlubna tak jí to spočítam z rohlíkem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je oběd zase
5. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
tak to mame skoro to same :grinning:
5. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
tak tedka čtu že u vás taky je na pořadu dne kedlubínek mur ...chichi asi přenos myšlenek ,hele já mám do modelky daleko asi 30kg vzdálenost :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
chudák klávesnic e,ale včera měla očistu tak zase vydrží chvilku holka ,tuhle na mě z ní vypadlo cosi a nevím jestli to tam k něčemu sloužilo a nebo to tam bylo zapadlé :fearful:
5. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
holky jdete k volbám?se mě ptala naše máma ..a odhalila ve mě naprostou neinformovanou osobu
5. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
na kila nehledim, spis na rozmery :wink:
5. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
no a musíš to násobit cm to dá rozum ne asi :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.