• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
:grinning: :grinning: k volbam jdu, zatim nevim koho volit, ale ty listky co se mi nelibily jsem uz vyhodila, zustalo 6kandidatu...
5. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak jsem se najedla, jdu si uvarit kaves a pocakt na navstevku v poloze s nohama nahore, at mi trosku slehne :grinning: tak zatim pa

kdo se tady uz neukaze - asi Len ty, co, jedete na tu chalupu - tak hezky vikend!
5. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Len ty si nemůžeš takhle ordinovat prednison.Aspoň se na něho zeptej v caru,ale fakt taky kvůli tomu tvýmu astmatu,ikdyž ho na astma,alergie a revma předepisujou hlavně
5. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ty tady píšeš,že jsme 6-ti členná základna,ale zase jsme v normálu a v pohodě....což se moc nevidí :zipper_mouth:
5. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
hele já to cítim v kostech že prednison je gut .. :wink:
5. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Takže každej normální se může připojit.Jsme tady všechy v klidu a v pohodě.Dokud nám nerupne v makovici :wink:
5. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
no aan to se musim smát že o tý makovici píšeš zrovan ty ,ty a já jsme tu asi největší nervajdy ,ale určo si to nevylejváme na holkách ...taky je toto jediná diskuze kde se o mě ví vše a mám chutě se viděti na vlastní oka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
holky :grinning:
5. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Hele jak se Mur směje,že jsme ujeťačky :wink:
5. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
čus, divuchy, co je tady novýho, coco??? já to ani nemůžu dočítat, bolí mě oči ze zářivek...
5. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj tuli,tak jsem mela dneska OPU.z 21 foliku,12 VAJICEK.Uvidime co mi reknou zitra rano.
5. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
ahoj Larri, tak to je pěkná úroda, to ti povím :grinning: tak by mohlo něco zbýt do mrazáku, co? Tak doufám taky, že jsi ok a výrazně klidnější :grinning: Tak držím palce, ať je vše na 1 s * :wink:
5. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
už mi asi hrabe, na dvou řádcích 4x tak... no comment, ještě, že nemusím psát nějaké slohovky, to bych dopadla :grinning:
5. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Tak já pomalu budu balit v práci, v devět končím...

mur, obávám se, že FAn nebude moci přesunout termín, v pátek dělá do devíti do večera, tak by to jen blbě zvládala... :frowning2: zkus si to zařídit, holka jedna šikovná :grinning:
5. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
No pokusim se aspon v nedeli na odpolko... ale uz se na Vas baby tesim :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Takže hlásim,že je fotící přístroj.Hned nás vyfotili s manžou tak nás budete mít jako kompletku.Zítra to tam bude (teda aspoň si myslim)
5. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlásím při lenošící sobotě :grinning:
6. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
zdarec-jdu aspoň pozdravit.Vrátila jsem se z jahodárny nebo jak se tomu říká a jestli tohle všechno sežeru tak budu vosypaná až na prde..Tak jdu dělat O mezi tím převlíct mladýmu pelech a udělat jahody se zakysanou a piškotama.

Tuli ty máš válící soboto óóóó jak úžasné :wink:
6. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
soboto je moc hezký :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
óóó, tak se snad po letech dočkáme nějakého fota od aann :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super :wink: :wink: :wink:
6. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
cau holky, ja mam taky lenosici, prace uz je za mnou, tak ted nasleduje valendo...
no, jestli da Aann fotky, tak to uz pak zbyvam snad jenom ja :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
chichi, uvažuješ o tom mur, to by bylo fajn, jsem na tebe totiž zvědavá, víš :wink:
6. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahoj holky!
Počasí je naprd-zima a déšť, tak se přidávám k válecí partě a jen tak z pop deky nevylezu :grinning:
6. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
holky, škoda, že nejste blíž, mám roupy na vínko, tak budu muset zajít do vinárny zase sama... :cry:
6. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
čago.Foto bude :wink: Já jsem tak vochrápaná,že to je až hnus :unamused:
6. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
Holky dneska asi néé :cry: Vezu manžu na rozlučku se svobodou (ne jeho).
6. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Tuli - skoda, ze nebydlime fakt bliz, vinko muzu :wink: zrovna si davam s olivama (cernyma) a dabelkyma tycinkama :dizzy_face:
tak uzivejte vikendiku a tesim se na Vas
6. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
tak co, aann, vlk taky sliboval, co? ty fotečky :grinning:
7. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
mur, to jo, naštěstí tady máme za rohem takovou rodinnou vinárnu, tak tam chodím i sama, stejně tam všechny znám, tak si můžu pokecat... ale já si to vínko dávám jen s minerálkou :wink: olivy jsem meněla a jaký to jsou ty ďábelský tyčinky?

taky pěknou neděli, jdu se asi podívat pod pokličku, dělala jsem rajskou s kolínkama, mňam :grinning:
7. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj pri nedeli, jak se mate? u nas opet pocasi hnus, ale mi to nevadi, kutim neco doma, v telce shlizim kdeco a celkove relaxuju :sweat_smile:
Aann - jak manzel na rozlucce? nemel kybl na hlave? :grinning:
Tuli - s mineralkou je to nejlepsi a hlavne nc neprehanet, aby pak nebolela hlavinka :grinning:
7. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.