• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Len, to teda uteklo-Ipuska 38.týden, tak tfuj,tfuj,tfuj, ať je vše ok :wink:
8. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Jinak já to taky vídím ten sraz tak, že u Fan spát nebudu, to by manža asi nerozdejchal :sweat_smile: Ale pojedu klíďo až hodně pozdě :wink:
8. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Na kolikátou se asi tak sejdem, čím dřív, tím líp :wink:
8. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Dneska mám v práci volno, tak jdu k holiči a zkusím si vyjednat ten řidičák, abych furt nejezdila jako svobodná holka :grinning:
8. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
kathy ahojík dyt se furt nic neví a chudák mur jde v neděli do fachy tak já nevim ...
8. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
chtělo by to něco co nejdřív a udělat to spíš jako celodenní výlet ,než celonoční
8. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
já ani nevim jak se tam dostanu ještě ..
8. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
musim zítra skákbnout na ten abusák ,a kde vůbec ta fan bydlí napište mi to do IP nebo co ...
8. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
holky blíží se 7000cátý příspěvek to je bomba ...
8. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
...a je tu .tramtadadáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá,dala bych si dortíček čokoládovej ..mnamy mnamy ..
8. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
bre ranko, dostala jsemse az ted,a le budu jen chvili, jedu na navstevku..
jak jste uzily vikend?
jdu docist
8. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
teda koukam, jak se to tady rozjelo

Tuli - parada!!!!!!!!!!!!!!!!! nove snazenicko!!!!!!! az mi slzicka vstoupila do ocka :dizzy_face: Tuli jinak na toho nahore se moc neodvolavej...kdyz jsem ho potrebovala ja, tak byl nejakej zaneprazdnenej :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
holky, ja teda taky nemam zadnyho kone :frowning2: a muší to bejt? :confused: taky nejsem zrucna :grinning:
8. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Ipus uz bude rodit,jo? joj, toto uteklo...
Pisnete to vsem do IP, kam jet, at si taky zjistim pripadne spoje a nenervuju naposledni chvili.
jinak se priklanim k nazoru na celodenni vylet, vecer uz muším být zpusobne doma a nabrat silu na dalsi prac.den :wink:
8. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Jinak Tuli -s tim vinkem - uplne te chapu - hlava zase zacla pracovat, co? :sweat_smile: no me se taky posledni dobou vstava hur..jak si dam vinko, jsem jasna

Holky, to neni ani mozny, zase dalsi stimulantka...
pak uz zbyva jen Fan a Kathy, Len ma mrazaky a zatimco vy budete rodit nebo mit prcky u sebe, tak ja se budu teprva chystat na dalsi pichanicko. Letos nechci uz nic podnikat, jak jsem psala necham to na jaro.

Aann - tak ty jdes dnes ke svemu gyndari, jo? tak dobre pochod, z Caru te uz vystrcili, co?
8. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
leni, to je síla, jak to tak letí... tak ipuska už bude mít za chvíli doma amálku... :sunglasses:
8. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
mur, taky mi ten nahoře moc nepomáhá, ale když je bídně, vzpomenu si na něho...

budu muset fan nějak popostrčit, aby to napsala, já sice organizátorka jsem, ale přijde mi to blbý organizovat fan návštěvku u ní :grinning: ale počítá s tím, tak jí během dne cinknu a zjistím co a jak :wink:

mur, nevyhrožuj, já taky letos nechtěla a nějak se to semlelo...
8. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
:grinning: Tuli ahojik, budu muset klusat do sprchy a pak ficim pryc.
Ja nevyhrozuju, ale dosly Kč a naděje se nedostava, neplanuju zadne razantni zmeny, ale chci uzit leto se vsim nezdravym co k tomu patri - grilovacky, popijecky, flamy...a srovnat se hlavne v sobe. Popsat to neumim,ale vsechny me asi rozumite.
Tak papa, mrknu pozdeji odpolko :wink:
hezky den vsem!
8. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
čus,bus :wink:
Jsem zpátky z města, zase mě nasejřili na úřadech :angry: Tak jsem si zpravila chuť zmrzkou a pak asi začnu něco klohnit, aby jsme neumřeli hlady :wink:
8. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
to máš recht, dokud se to v hlavě nesrovná, není kam spěchat a kč jsou taky potřeba...
8. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
ahojík holky tak jsem doma ,byla jsem, též na úřadech proto jsem ti to tuli nezvedla ... :wink:
8. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
holky kdyby to bylo zadara byla by to větší legrace ,škoda že to neni se zárukou úspěchu ,aby do toho byla větší chuť..já jsem též pro něco celodenního a nevim jak se odtud dostanu a ani tam ..možná by bylo pro mě nej..jet rovnou do Phy a tam abyste mě někdo vzal k blondfan a zase tak i zpět ,k nám toho jezdí docela dost,no uvidim...co vyzjistim na info ..
8. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
ok, leni, já jsem si říkala, že k tomu máš nějaký důvod :grinning:
8. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
jdu se chystat do arbajtu, papa

jo, máte ode mne IP :wink:
8. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
trošku jako od hotentota, ale berte v úvahu můj stav po včerejšku, děkuji :wink:
8. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
tak 1mail pes jim značkuje sedačku :grinning: :grinning: :grinning: ,já se nesměju
8. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
dělám velmi překvapenou :grinning: :grinning: :grinning: jsem to ale zmije ne?
8. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
leni, ty jsi ale mrška :wink: jak je to možný, že jim to tam značkuje????? počkej, budete ho mít šupito presto z 5...
8. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
a co tady novýho??? kde jste??? já jsem v arbajtu, tak do devíti budu na příjmu. pak pomažu domů a už se těším do pelíšku :wink:
8. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
tak coco???? přece nebudu do devíti trpět samomluvou, cocococo?????
8. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.