• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahoj holky,

Tuli makas jo? :wink:
Len - ty jsi ostuda - delas nechapavku, coco? :grinning: :grinning: ale vzdyt ho maji nechat na zahrade :sweat_smile: :pensive:
Tuli - diky moc za IP, jdu teda googlit, at jsem chytrejsi
8. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Teda damy řeknu Vám, že je to pořádný kus cesty... navrhuji setkat se v 5:30 v Pze :grinning: :grinning: ať z toho něco máme, po cestě vezmeme k snídani koblihy :grinning: :grinning: :grinning: a pak teda preferuji poledni klid ve stinu stromu :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
8. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
jj, makám, jen mi to dneska neutíká, jeěště do devíti... :confounded:
8. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
kdyžtak upeču bábovku, dělám dobrou, dávám do ní lentilky :wink:
8. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
mnam, delas mi chute...to abych se taky s necim vytahla :grinning:
Nebo Len - zadny zasoby v mrazaku nemam a ani tahat nehodlam :grinning: :grinning: :grinning:
Ale Tuli me tak nahlodla..tak si jdu lamat hlavu co s tim...
8. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
jo - jinak dnes mam posledni den doma...a od zitra zase makam, tak tu s vama budu zase jenom sporadicky - coz me teda nesmirne stve, pac do ted to byl super mejdan...ale jinak za ty prachy, co prisly - co si budeme rikat :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
jdu zapnout pracku a prevlict cejchy..zatim
8. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
ale prd, já jen, že jí peču ráda a sama jí nejím. teda nejím, dám si 1-2 kousky a co se zbytkem... no přece podělit se!!!
8. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
tak ty jsem převlíkala minulý víkend, ta jsem se na ně vrhla se žehličkou, ale ještě mi chybí jedna peřina... jsem s tím žehlením hrozná, taková hromada, že by jeden brečelllll....
8. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Tuli :grinning: pracka pere, tak ja to jdu potahnout..zacinam mit nerva z prace, to je des, clovek furt s necim nervaci...
A co mas aspon v arbajtu klidek?
8. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Čau tak jsem dorazila,všechno vyřídila a nakoupila obří trika a košile.Zase jsem byla jak uvytržení.Na gyndu mě vzali hned jsem se na nástěnce dočetla,že bych měla za péči,těhotenství a šestinedělí zaplatit 20 000 tak hned to zjistim ve čtvrtek až půjdu na štítnou a řeknu,že žádnou péči nechci tak jsem zvědavá jaká bude odezva.Už se někde vidím v kroužku šesti žen a učí mě dýchat a válet na balonu-mě 40-ti letou krávu no to je strašná představa.
8. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
docela jo, ale po tom včerejšku se tady trápím... tak dlouho jsem se chystala, až jsem přijela o 4 minuty později.. no prostě když se daří, tak se daří. ještě štěstí, že jsem si stihla koupit vodu, to bych jinak fakt natáhla tady brka... já měla nerva z té minulé práce, teď jediný, co musím hlídat je hodina, abych nepřišla pozdě a to je všechno... a peníze, ale to jsou maličkosti. prostě s čistou hlavou domů :slight_smile:
8. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Aann - to prece nemysli vazne - tu cenu co? :confused:
mam povliknuto, byl to fofr, jenom se vzdycky peru s tim prosteradlem pres ty dve betle :dizzy_face:
8. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
no vidis Tuli - aspon mas klidek, ja si teda taky nemuzu stezovat, ale ty nastupy po nezdaru jsou na odstrel..
8. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
No Aann - a co na gynde? vse O.K?
8. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
tak jsem si vysloužila od manžela proslov jestli nejsem chorá na hlavinku ,pokoušela jsem se vyrábět toho posranýho koníka a šel do koše ..hm :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
v 5 :30se nikde nesetkávam ,aby bylo jasno a přijdu bez koníka ...
8. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
manžel dělá vaja na cibulce to zas bude větrno achjo ..ani den oddych a fresh air
8. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
cau bobino :sunglasses:
8. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
z ceho jsi ho vyrabela?
8. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
já vám tak jedině zařehtám. :sweat_smile:

Na gyndě vše ok,ve čtvrtek jdu na štítnou a za 14 dnů na genetiku,protože dr má dovolenou.Kam já vlezu tak má každý dovolenou.Jinak mám pěknou těhotenskou knížku a Fiona je už vidět přes břišní UTZ nebo SONO nebo co to je :confused:
8. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
asi ukradnu nějaký holčičce toho koníka ,,my little ponny" ten je modrej ne?
8. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
:grinning: aann, chudak holka, nam je little ponny k prdu, tak se priklanim k nazoru - bez konika a jinych ptakovin :wink:
8. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
ty jo ann, to je raketa, to ti povím. to by mě zajímalo, jestli jsou ty rady a péče opravdu takový luxus..
8. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
to je jasný, mur, že se ti to vrací, když jsi v práci a ne doma...
8. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
chichi, lenko, mě by 5:30 taky odrovnalo a s koněm to bude obdobný...
8. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
aann, to je super, že se Fiona takhle činí :grinning: počkej, za chvíli budeš rodit, jen se naděješ :grinning:
8. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
holky, ja se loucim, za chvili cekam muzika, jdu se zabalit do deky a uvarit horky caj, jsem nejaky zmrzlon dneska
8. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
tak papa, mur :wink:
8. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.