• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Moden-moje ségra :wink:
1. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
po prvé 2DC a tedka po mrše.. :wink:
a v sobotu mě poví v 11hod.jestli ještě pojedem a nebo až v neděli
A nevíte někdo jestli ta lékárna co tam je funguje i v sobotu,díky!!!!
1. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
Leni holky,který měly hodně vajec tak jim bylo blbě.I ta co mi psala,že je těhu.Ta málem nedolezla do postele.Já to vůbec neznám při těch mých pukavcích
1. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
tak se měj hezky a hezké sny ..mizim pod deku natáhnout chudáka břicho..ahoj zítra
1. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
moden a kde jako v carech ? tam určitě jo..
1. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
Mod 11 to nevim,ale najdi si to na netu a cinkni tam
Len u vás fachčej i v neděli?To jsou pracanti
1. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ano v Pronatalu,nemohu to najít praávě nikde,tak se to jen zkusila!!!
1. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
aHOJ HOLCICKY moje, nestihacka u me velika a jarni unava ani nemluvim, musela jsem si dneska pres den schrupnout :grinning: :grinning:
Leno - gratuluju k takove bombove urode a je super, ze se skoro vsechny oplodnily!!!!! moc drzim palecky a tajne zavidim, pac o takovem poctu si muzu nechat jen zdat :angry: :grinning: :grinning:
hlavne at se hezky vyvijeji.
Co Fan p- nastoupila do prac. procesu? co ostatni? Ann - kdy jsi mela zacit, jeden den zpozdeni by nemel byt takovy problem, ne?
No jinak u me mrcha jako nikde, snad do konce tydne dorazi, mam to tedkonc uplne rozhozeny, vzdycky jako hodinky a ted nic - asi se taky menil cas u me ci co :grinning:
tak brou nocku a hezke sny vsem
1. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj Mur,tak to díky,my jsme daleko,tak abychom tam nejeli zbatačně,díííky moc!!!
1. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahojda, nestíhám nic, proto jen rychlá, ale véééééééééélikáááááááá gratulace naší slípce Lence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Doufám, že tě manža nosí na rukou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak držím i dál volný palec! :wink:
2. dub 2009 v 01:00  • Odpověz
ahoj holky ..včera mi večer už nešlo psát se to furt vypínalo křáp jeden ..aan u nás jsou v cau v neděli jen na výjmečné případy..ale když něco předepíšou tak to i vydaj..nevim jak je to v pronatalu..jinak holky mám furt bolesti a k tomu i žaludek a střeva nafouklý ..už jsem z toho docela neštastná ,nemám třeba nějakej hyperstimulák ? nebo já už nevim..holky hodně vajec taky žádná výhoda ,nějak mě to odrovnalo.. :unamused:
2. dub 2009 v 07:41  • Odpověz
ahoj
mě to taky včera blblo,málem jsem to rosekala
Tak jak dneska je??Zatim
2. dub 2009 v 07:44  • Odpověz
asi všem co píšou holky jinde ..no já nevim bolí mě to furt kvůli tomu žaludku jsem pomalu nespala nafouklá jsem jak mičuda ..nevim co se mnou je..
2. dub 2009 v 07:46  • Odpověz
Leni zavolej do caru.A jenom se jich zeptej jestli to je takhle normální-ať nic neposejříš-za to nic nedáš
2. dub 2009 v 07:46  • Odpověz
Nenarvali do tebe vysavač?? :wink:
2. dub 2009 v 07:48  • Odpověz
jinak viditeklně břicho ani ne ,spíš se cítim bolavá jak když sežeru kilo cibule nebo česneku..
2. dub 2009 v 07:48  • Odpověz
já nevim spíš to vypadá že do mě něco foukli než odsáli
2. dub 2009 v 07:49  • Odpověz
bolí mě to nad pupíkem tak to nemá s vaječníkama co dělat ne?
2. dub 2009 v 07:50  • Odpověz
tak tam zavolej.Třeba to je normální nebo ti doporučí nějaký prášek.Já to neznám
nebudu za krávu?
Ono prý bolí před tim jak tě čístí vevnitř tou tryskou nebo co? :frowning2:
Tak běž a cinkni tam
2. dub 2009 v 07:51  • Odpověz
achjo ,to je moje poslední stimulace ,tak at se kouká zadařit jinak je holoubek bez mimi..nenecham se zmrzačit
2. dub 2009 v 07:52  • Odpověz
A proč ty prdlá něco ti je a na vyndavání vajec běžně nechodíš tak to asi neznáš!!
2. dub 2009 v 07:53  • Odpověz
A kdyby se něco nedej bože dělo tak oni tě vyřvou, že si nezavolala a ty budeš klidnější
2. dub 2009 v 07:54  • Odpověz
no to určitě je poslední,když budeš mít zmraženo na 10 let :grinning:
2. dub 2009 v 07:55  • Odpověz
manža je doma ,tak mizim ..cože tryskou? to je jak na pumpě když se meje auto..
2. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
Len, radši do caru zavolej, aby se ti neozjel hypersimulák.
A hlavně hodně pij a jez bílkoviny :wink:
2. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
kathy jsem tam volala a prej mám hned ráno přijet ,opravdu to vypadá na hyperstimulák ,ikdyž to tlačí na žaludek a do stran a blbě se mi dýchá..tak co holky ještě závidíte ? já myslim,že ne .. :wink:
2. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.