• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
larri, dělám v jednom thajským salonu, ale směny mám tak různě, že to se spíš uvidíme na příštím srazu nebo někdy jindy, protože kdybych ti měla psát, kdy a kde, tak bys v tom měla akorát hokej... :grinning:
10. čer 2009 ve 23:36  • Odpověz
jo, ann, výborná životospráva, aspoň bude Fiona připravená do života :wink:
10. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz
leni, tak to taky nechci nějak komentovat, ale s tou energií mi to připadá jako dobrý nápad, protože jak píšeš, dokud nebudeš ok, tak je to akorát masochismus...
10. čer 2009 ve 23:39  • Odpověz
jj, leni, to jsi ty :wink: :wink: :wink:
10. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz
mur, těším se asi jako blecha :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: bude to fajn pokec a řehtat se budeme jako koně, bych tak tipla :wink: :wink: :wink:
10. čer 2009 ve 23:41  • Odpověz
nebudu psát sto zpráv, tak to smrsknu do jedné...

mur, to nepochopení je ale vždycky překvápko, co? máš pocit, že víš, s kým bydlíš a najednou bombička...

no jo, mě teď dorazil manža domů, upraven opivněn, ale v pohodě, jen mě sprdnul, proč jsem mu 4x volala a posílala 3 zprávy, no chápete to? normálně zvedne telefon na 3. zazvonění a teď na mě dlabe... taky nepochopená...

len, ty jsi ale prdlouš... ty a špeky, vypadáš sqvostně!!!

ann, tak jsi překonala techniku, super!!!
10. čer 2009 ve 23:51  • Odpověz
no a já jsem překonala sebe, protože jsem to dočetla, jdu se odmaskovat a poslechnout si, jaká jsem stíhačka... no nic, zítra jsem v práci od 9 - 21, tak budu na pc :wink:

tak papapa a brou brou!!! :pensive:
10. čer 2009 ve 23:51  • Odpověz
zdravím zlatky dneska solidně leje a mrcha nikde ,ale dávam jí ještě 1den k dobru ,ať nežeru ,ale víte co to znamená jo?tímto se mi vše posouvá .. :rolling_eyes: Aan fotečky ůžasné a máš pěkný jazyčisko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,jo tak nějak jsem si tě představovala :wink: a co kecáš že tvůj drahouš nemá moc vlasů ,podle mýho může česat od rána do večera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale o vlasech to neni ,že?
11. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
vim ,vim ,mělo to být ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ,no co no .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
jo mimo jiné byla včera s mangelem výměna názorů na to ,že spousty času trávím na koni a jemu to děsně va...tak jsem mezi vzlyky bulela ,že vy mě aspon chápete ,že mám deprese a je mi třeba smutno a on ne a včera se mi to opět potv rdilo z toho všeho si vzal k srdci ,že by se měl asi taky podívat po nějakých kámoších ,řikám že jsou mu k prdu ,když ze sebe nevyrazí ani slovo ...v úterý jsme byli u kámošky na chatě a za 3hodky ani nepípl a to je klasika ..já nevim čim ten chlap myslí ,když pak vymyslí takovej blud neskonalej,jáí mu něco řikám a on to pochopí úplně jinak ,asi každej mluvíme jinou řečí mi to přijde ..holky ten kartář řekl ,že po tom neůspěchu bude přemýšlet že odejde ,já bych tomu i věřila ,neumíme zvládat slabé krizovky ,copak kdyby přišlo něco horšího ...on tvrdí že ne ..ale to ted nemínim řešit ..už asi tak skoro rok mám v hlavě bramboračku ..a s tím musím něco provést :wink:
11. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
Nazdar ženy :wink:

Ann, super foto, konečně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Tak teď už jen Mur :sweat_smile:
11. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Len a Mur, to taky občas znám, že mi přijde manža jak mimozemšťan, holt i chlapi mají své dny :grinning: Akorát když se hluboce zamyslím, tak mám pocit, že já jsem na zabití nějak častěji :sweat_smile:
11. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Len, teď jsem teprve zjistila, že máš taky novou fotečku-pěkná, koukám, že sis místo psiska na klín vzala tygra :grinning:
11. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
jojo kathy a moje prsa mu skvěle vyplnily tygří vnady :grinning: :grinning: :grinning: je takovej kulatej jako já :grinning: :grinning: :grinning: ,holky já bych vás tak ráda viděla ,dneska mě dost silně bolí v břiše ,snad ta rudoška dojde ..
11. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Len a jak že to vidíš?Když dojde rudoška dnes,tak je to blbý nebo jak?
11. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
koukám kathy že ty máš taky pěkné foto ,toho čápa ,máš nějakýho reservovanýho jo?aan je na štítce tak taky pomalu končim dojde mamka a půjde se do lídlu pro rohlíky ,vypočítala mi že na rohlíkách za měsíc ušetřim 300kč ,když budu chodit tam :confused:
11. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
jojo kathy kdyby došla dnes už je to v háji zeleným...ale se snad nevidíme naposledy ne?????
11. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
připočti si tak 15dní a to by měl být případný KET
11. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
tak mizim kočky opatrujte se ..já zase přijdu
No a když dojde až zítra nebo pozítří?
Aha, tak třeba fakt dorazí až pozítří a to by pak šlo :dizzy_face:
11. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
kuk, tak se hlásím z procesu, byl tady náčelník, tak jsem nemohla naklusat hned v devět...
11. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
rychle dočtu a zjistím, co jsem promeškala :wink:
11. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
leni, tak všechno jsem pochopila až na tu bramboračku... :confounded:
11. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
leni, tak to je síla, kolik těch rohlíků zboucháte za měsíc????
11. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
tak já vím, že kdybych nenakupovala v pidi krámku u nás, ale třeba v tescu, tak ušetřím, ale na druhou stranu ne, protože to bych zjistila, kolik dalších ptákovin a pochutin potřebuju a je lepší to nevědět, takže vlastně šetřím tím, že nakupuju v předražený večerce :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
katy, lenka nechce tak 3 dny po ketu nikde rajzovat..., tak snad bude mít mrcha dost času..
11. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
tak mám zase náběh na medaili za samomluvu, tak já jdu čučet na net... zatím a zařehtejte, až se tady někdo zjevím, jo? :sunglasses:
11. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj,
radeji moc nahlas nerehltam tuli - pac me tak boli ta koule co mam na krku..ja vam nevim, nemam proste klapku ci co ...nebo rozum - to bude to :grinning: uplne jsem se bala vylizt z postele do stavu hlava nahore a taky jo :grinning: :grinning: kovari jako svina :confounded:

Aann - ma fotecku(y) - parada..a Len ma pravdu - )tvuj chlap)muze tam ty vlasy honit od rana do vecera.

Jo taky jsem docetla Len co Vas zase ceka...hele no comment...asi jen po tom roce bys mela mit uzivat vety typu - chces se rozvest? :grinning: :pensive:
Prosimte stejny dotaz jako Tuli - kolik rohliku mesicne koupis? :confused:

Holky, jdu se nalozit do vany a nachystat na odpolko do prace, jeste snad juknu, ale nijak vyrazny pokec dnes od sebe necekam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.