• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Tuli, tak Fan pozdravuj a že se už mooooc těšíme :wink:
11. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
jo dík taky zdravíme naší blonďatou krasavici a nezapomeň mur se na něco fan ptala ..
11. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Tuli tak to si prásknu s tebou.Deci můžu to je na krvinky.Tak dvě ať nežeru :wink:
Leni-holka zlatá ty už taky potřebuješ brejličky :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
jojo to je jedna z věcí kterou potřebuju a taky kosmodisk :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdu přesadit kytky,pověsim prádlo a zase juknu
11. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
máš na okně kaktus co?všechno vidim a ryby co?
11. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Já si s váma dám taky dvě decky, ikdyž budu autem, za nějakou dobu se to vypaří :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
jé holky tak já zatim jen mlčim a nevim ,těšit se raději nebudu ..hodně mě to bude mrzet
11. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Len.vidíš kaktus,orchidej a místo rybiček je tam varan nebo co to je za mrchu
11. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Kath-můžu vzít alkoholtestr :confused:
Len co ty jména.Hlavně mi neřikej,že to má být Květa nebo Lojza
11. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Há si pořád říkám, kde jste vzaly kaktusy a rybičky a teď už jsem to konečně pochopila a viděla na fotu :sweat_smile: :grinning:
11. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ann, to by bylo fajn :wink:
11. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
hele aan nevim je na to knížkajaký jméno v jakým znamení je vhodné ...já to četla u toho kartáře ,dobrá je Elenka třeba ...
11. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
U nás začalo hřmít,je úplně černo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě že už jsem doma.
11. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
unás od rána tma a liják kolem 13hod. jak blázen a ted svítí oskar
11. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
ty vole kde zase až jste??? Taky jsem vytáhla ze 3 str
Měla jsem tady kámoše,který se v sobotu žení a vedle má už 2 měsíce frajerku do který je zblblej.Bude to velká psina hlavně,že jsou v kostele
11. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
hoj, hoj, já místo abych stíhala, tak nestíhám...
11. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
aann, tak takový bych věšela za koule do průvanu... a řekl ti, proč se bude ženit???? to jsou blbi... to je hrůza...
11. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
aann, tak to bude prima, to bychom mohly do mé oblíbené mušky :grinning: když bude pěkně, tak na zahrádku. já si teda to cígo neodpustím, jsem to ale ostuda oddílu... dneska jsem teda ještě nekouřila, ale vlezu do mouchy a jsem jako starý kamna... jednu od druhý, chrůza!!! :unamused: :unamused: :unamused:
11. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
jak jako aan? žení se a má rád jinou? to je prekérka ,fujtajbl
11. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
ahoj přeju hezký den ,zatim svítí oskar,ale to včera taky a pak lilo celej den a tma jak v pytli ,to už známe,takže žádné vychvalování oskara :confounded: ,tuli aan s tebou půjde do mouchy? aan z toho si nic nedělej já tam byla taky :grinning: :grinning: :grinning: ,ale za hodnou na kávě,jinak já kafe nepiju jo? ale přežila jsem to .. :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
aan a tobě se jako nelíbí lojzek jo?květák je taky dobrej,se ses třenkou v porodce byla jedna postarší rodička a pořád miminku říkala ,,lůzo,, sestřenka se čertila ,že tak malému nevinnému dítku hnedka nadává ,než jí došlo ,že dotyčná neumí písmenko ,,R,,a ,,Ž,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 07:08  • Odpověz
tak holky bacha na výslovnost :grinning: :grinning: :grinning: aan co neumíš vyslovovat?jo prej jsou docela blbý jména ,,michaela ,kateřina ,,hm to jsem teda zrovna chtěla třeba ..
12. čer 2009 v 07:09  • Odpověz
ahoj dřív jsem vůbec nestíhala :wink:
Jsem na tý svatbě zvědavá jak to dopadne :wink: .Včera jsem tipovala jak to dopadne.
Jinak Tuli,kdybych byla v normálním stavu tak hulím s tebou :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Len umím říct úplně všechno.Ale koukám na to,aby ve jméně nebylo moc r,ř,kdybych náhodou měla princeznu,která ráčkovala
12. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Len takovýhle jména mě nenapadly,že bych dala takže dobrý :wink:
12. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
ty naše známý daj Karolínku,mě se líbí asi nejvíce Ella nebo Ellen a měla k tomu být ještě Katarína :frowning2:
12. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
a co aan tipuješ že před oltářem řekne ,,NE,, a ta jeho nová tam přijde a dá všem do huby?
12. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
já teda taky měla pochyby a dokonce den před svatbou jsem tady po něm šlehla zásnubní prstýnek a našli ho až hosti o svatebním dnu ...a jak tady lezl a prosil ..to jsem ho vydusila ,už ani nevim čim mě zase nasral :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
uvařila jsem a upekla buchtu a balím na chatu ,zbytek na další dny uvařim až tam ..je tam super plyn.sporák z doby ,,nebreč,,,chtěla jsem upéct buchtu a než ta trouba chytla tak bouchla já to pustila plamen v hajzlu a odmítla jsem se přiblížit,chtělo by to novej a nejlépe kombinaci..já se plyn.trouby bála i doma a už mám elektriku
12. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.