• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
mám tady i květák ,ale nechce se mi ho obalovat a smažit ,tio bude chtít zase nějakou psychickou přípravu ,uf..a jasně po vzoru kathy ,zavřu do krabky a zaklepu .. :wink:
12. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
otázka dne ..co si myslíte o pojištovně vojenský? ted mě tu byl lanařit nějakej kluk s holkou jak je to děsně výhodný ,řikam manžel je a já zatim z ministerstva vnitra nejdu ,jsem neřekla proč ,a oni at potom přejdu takové výhody a bleble ble...
12. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj Holky, já po práci hned lítla nakoupit a na poštu, pak jsem se pohádala s manžou. I přes to jsem mu dala najíst :sweat_smile: , tak mě odprosil, ale stejně jsem byla nasraná, tak jsem teď 2hodky chrápala :grinning:
12. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Jsem jak mátoha, snad už bude teplo a sluníčko. U nás celý den prší a je to fakt jen hupnout pod peřinu-sám :sweat_smile:
12. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Ann, to je nářez s tím kámošem, chudák nevěsta i ta milenka bokem, to jsou prekérky :fearful:
12. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
Jé, teď jsem za barákem objevila krásnou duhu :dizzy_face: :grinning:
12. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
Len tys mu dělala peklo i před svatbou?? aspoň věděl co si bere.
Tu svatbu zrušit bylo fakt pozdě a nevěsta by tak akorát sežrala prášky.To je takový typ co za každou cenu chce svatbu.Tak jsme naplánovali,že se vezmou a do půl roka rozvedou.Já jsem řvala proč kupuju nějakej zasranej svatební dar a jdu poslouchat plky do kostela :rolling_eyes: Jinak museli jít oba ke vzpovědi-samozřejmě lhal jak když tiskne

Kath a co se stalo u vás.Koukám,že jsme si užily každá zase pěkný obdobíčko.

Len já si myslím,že máš dobrou pojišťovnu
12. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahoj, nedocitam, jsem po tomhle tydnu zmlacena z prace az veda, jen jdu poprat hezky vikend - to se snad zapojim do diskuze.
Pa
12. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
hlásím hcg 214, tak snad tentokrát poroste a nebude z toho zas mimoděložní, co myslíte ?
13. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky.Seb moc gratuluju jasná těhu :slight_smile: Jinak já byla na tom screnningu a dopadlo to dobře až tady na tom ultr.mi to všechno došlo když jsem viděla prcka že jsem těhotná pořád jsem po tom všem tomu nemohla uvěřit že se to povedlo.Jinak už nemůžu vydržet co to je tak jsem si objednala ten test z USA jestli jste to viděli?No a mám 8 kg nahoře to je dobrý co?Dr. říkal at brzdim :angry: ale to se nedá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jinak Ann moc gratuluju a držim pěsti :slight_smile:
13. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
čau děvuchy.tak jsem nazpět ze svatebního výletu.Pro mě to bylo fakt hrozně príma :pensive:
Seb Těhu prý berou od 100 HCG tak to bude v poho,né.Já když jsem šla tak mi nahlásili 1205 :wink: a další kontrolu máš kdy?
Hani-díky moc a až si uděláš testík tak hned nahlaš co ti to ukázalo.Já jdu na screnning 22.6
14. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
zdarec moje děvenky jsem z5 v civilizaci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
aan tak to je mazec svatba..jojo tyhle rozumovky to já znám :frowning2:
14. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
jasně aan peklo na zemi ,at ví chlapec co si bere ...a pak si nestěžuje ,tohle je asi 1chlap ,před kterým jsem se nedělala lepší než jsem ..
14. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
seb to je jasný těhu ..já tě sioce neznám ,ale pamatuju si na ten graf co jsi nám sem hodila .. :wink:
14. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
mizim do vany se odsmradit
14. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Len už si to dostala?
14. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
aan nedostala takže ještě 2dny když to nedostanu tak na srazík pojedu a bude to bez nervů ..ale je to divný co?:
14. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
mudr řikal že to druhý krvácení krámky nebyly ,ale teda podle těch bych to měla dostat 20.6..tak já už nevim co teda ,akorát mě otravuje hnus výtok..
14. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
tak mizim papa zítra jdu k zubaři to se poseru strachem
14. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
co to tam je v telce za psycho probůh to je hnus ,azse nějaká masáž nervů :confounded: ,s tou záplavou ..zlatý žáby na chatě
14. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
ta pinda co tam řve s tim tátou ,asi to brzy vypnu ..a půjdu spát kulturně neukojená :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj holky!
Celý víkend jsme se někde provětrávali, dneska opalovačka, včera pivovarské slavnosti :grinning:

Teď budu muset rychle do hajan, páč ponocování už bylo dost a zítra brzy vstávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Len, třeba ta mrcha schválně stávkuje, protože ví, že se na ten sraz moooc těšíš :grinning: :sweat_smile:
14. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
kathy to jo ..bylo by to bezva...jé pivovarské hmhmhm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
dneska jsem si na tebe kathy vzpomněla jak jsi úžasná manželka ,hned poté co jsem měla chutě zabít svou polovičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Já nejsem úžasná manželka-jenom to nasrání a chuť na zabití umím dobře maskovat :grinning: Zrovna dneska večer jsem si musela jít zaběhat, jinak bych ho titulovala slovem, který by asi nerozdejchal :sweat_smile: Ale jinak ho miluju :dizzy_face:
14. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
kathy jak ti závidim ,nikdy jsem nezáviděla majetky ,ale to co píšeš to jo ... :dizzy_face:
14. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
neni nad to si vzít z lásky a i aby to vydrželo a mělo úroveň..to je k závidění holka :wink: ,tak si to chraň!!!!!!!
14. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.