• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
za 2hodky mám sedánek v pizzerii,asi dám pivko ,tam maj vlastně budvar blééé kam jsem to objednala hergot.. :confounded: a hádejte s kým ,s tou pani co má našeho Fildu ..jdu si popovídat o exkramentech :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
dneska mám samej telefonát ,to zas bude manžel čučet na drát na výpis ...tak holky to jste nežraly co bylo z toho mýho pátečního mluvení s tim idiotem z vojenské pojištovny ... jak mi měli volat jestli souhlasím ,nebo stornuju ,tak nic ,tak jsem tam volala kde je zádrhel a ta pani z pojištovny mi řekla ,že mě obelhal ,že je to opět nějakej najatej bůhví od koho kluk a zneužil mé důvěry a moje prohlášení ,ketré mělo být nezávazné ,bylo opravdové a konečné,takže jsem vytočená na ultimo a vzteky jsem zrušila všechno ,ovšem jsem musela písemně ..at mi ještě nějakej čur...k zazvoní u dveří a začne slintat nesmysly o tom jak se můžu svobodně rozhodnout a jak nic neni problém... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
už nevěřim nikomu ani slovo ..to je doba to by člověk zvracel ... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
jak jsem stará ,tak jsem blbá ,ale taky dobře ,aspoň vím o čem je život ..je to boj o přežití a starý ,blbý a nemocný v tomhle světě nemaj šanci :rolling_eyes: jo a taky důvěřivý paka jako jsem já ..
17. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty seš ale rozčílená si viděla mladýho frajera a hned by si šla na vojnu.Ser na ně řikala jsem ti to
17. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
aan jenže když jsi mi to psala už bylo pozdě puso ..ale to já netušila ..no ale je to pryč a doufám ,že jsem to tomu šmejdovi osolila..
17. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
už jsem v klídku byla jsem na pivku a pokecu s novou majitelkou psa ..a bylo to fajn ,kvákaly jsme 2hodky a bylo to jako 10minut... :wink:
17. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
tak mizim za manžou musíme projednat hovnocuc na chatu ..tak páčko dámy..
17. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
pa- no to projednejte to je hrozně důležitý.To si teda pokecáte,protože to máte tak za 2 minuty vyřešený :wink:
17. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
aan tak na hovnocuc se jaksi nedostalo,páč po mě zasedl k pc a já šla spát ,takže komunikace žádná ..ani fekál to nezachránil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,on po mě chodí na pc schválně ,to je pomsta ,že tu dřepim..
18. čer 2009 v 06:38  • Odpověz
jak se máte berušky?aan a kolikátej jsi teda týden?
18. čer 2009 v 06:39  • Odpověz
jsem tady taky :wink:
18. čer 2009 v 06:40  • Odpověz
jo?????????????????????
18. čer 2009 v 06:41  • Odpověz
co tu děláš tak brzo?
18. čer 2009 v 06:42  • Odpověz
no to ti určitě drásá nervy,že sedí na pc,viď :wink:
V kolikátym bych tak mohla.......11 tt??? :unamused: V pondělí jdu na genetiku tam mi to řeknou úplně přesně a do poradny 3.7
18. čer 2009 v 06:43  • Odpověz
Jsem ranní ptáče jako ty :confused: Ozvu se až z práce cca 8.00
18. čer 2009 v 06:44  • Odpověz
jojo taky mizim poklidit ten bordel ranní :grinning:
18. čer 2009 v 06:46  • Odpověz
já myslela že už ve 12tt když to furt nemáš nastavený ,to je z tebou těžký ..
18. čer 2009 v 06:47  • Odpověz
aan ještě se chci zeptat,jestli kvůli věku půjdeš na plodovku ...když neni povinná
18. čer 2009 v 07:03  • Odpověz
kuk, dobrý ráno. musím vás hezky dočíst, abych doštudovala všechny informace a neměla na srazíku mezery :grinning:
18. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
leni, dík za info, ještě tě na téma pracák a neschopenka vyzpovídám :grinning:, dík.

a prosím tě, nepřeháněj to ve svém životopise s pravdou a upřímností, jo???? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
fan, ani si se nepochlubila, že ti zbývá zhubnout už jen 8 kilo... kolik to bylo původně? 27? si neuvěřitelná!!
18. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
kuku tak ted mi volalai že mám přijít zítra na výběrové řízení na to místo v masně ..a já včera chtěla jít do tý školky se zeptat
18. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
jasan to co máš na mysli nepíšu vůbec prý se to nemusí :wink: ,tak ted babo rad co mám dělat
18. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahoj holčičky moje, nejprve jsem vám chtěla napsat, že moc děkuju jak na mě myslíte, udělalo mi to velkou radost. Jinak včera mi doktorka udělala pouze Hamiltona tak jsem zvědavá kdy se to rozjede. Od včera pořád špinim, odchází mi ta hlen. zátka, bolí mě hrozně břicho a Amálce se to asi taky nelíbilo. Kopala jak blázen. Takže jsem pořád doma a čekám. Ty konce jsou fakt na ho.... vůbec to neutíká.

Budu muset po porodu něco vymyslet, abych vás holky poznala osobně :slight_smile:

Jinak Aann - gratuluju k těhotenství :wink: :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Len běž do školky.Tam bych šla teda já.Jestli půjdu na plodovku nevim zeptám se v pondělí na genetice.Asi taky podle toho jak dopadne
18. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
ipus díky moc a myslím,že dost dlouho nic nevymyslíš s těma dvouma dětičkama.a hrozně ti přeju,aby byly hodný a v noci neřvaly (samozřejmě zdraví)
18. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Já čekám jedno Aann :grinning:
18. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
aan ipuska to měla zrovna jako ty ,taky jí odešel skřítek vítek :wink:
18. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
ipus tak to bude dneska ,zítra ty volís to je síla ,to to uteklo
18. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.