• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Tuli, jasný, že můžeš chlastat v přechodu :sweat_smile: Hlavně tam v Mušce neudělej ostudu, ať nás tam taky někdy můžeš vzít :grinning:
18. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Mur, nějak to ještě s tím parkováním nebo parkováním a následným metrem vymyslíme :wink:
18. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Mur-jede z druhý strany
18. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
mur jede od lesa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,já pojedu asi s kufrem ,ty volís ty chleby ještě vložky :rolling_eyes:
18. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
doufám že nebude vedro a že se mi nezapaří kačírek :frowning2:
18. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
no holky to teda jako vymejšlejte fest ,abyste nedopadly jako já a nová majitelka psa ..sraz před pizzerií v 18hod. bylo čtvrt na 7 a píšu ,,kde jsi ,čekám ,přijdeš?,, ona píše ,,jsem tu dole,, a já volam ,,kde dole ,dole jsem já,,m a nakonec jsme se dobraly k tomu že stojí u jiné pizzerie o které nevim a ona nevěděla o téhle ...no nic v půl už jsme seděli a já si dávala lahodný pivko ...dneska jsme měli jít s manželem ,ale siesta se nekoná páč mě nasral a nemluvíme spolu ,hádejte proč..no kvůli hovnocucu ... :rolling_eyes:
18. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
zítra má dojet chlap ,ale podmínka je pěkné počasí 2dny a v telce hlásí pršku a on to nestíhá páč já potřebuju vyjet až v 9hod. mám ještě vyřizování a to už je dlouho...mohl jet dneska a já mu řekla proč se bude vracet že na mě může počkat...všechno špatně ..to už můžem prý jet rovnou ve 2hod..tak jsem řekla at si jede na chatu úplně sám
18. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
na vztek jsem si dala půl zmrzliny tiramisu ,bože to je lahoda ,ještě kdyby odtáhl prudič to byla lahoda ...
18. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
tak mizim krásky a když nebudu do neděle tak na mě myslete jak tam umíram smrady z jímky ...ty poklady jsou po bývalých ,ajitelích ,o to hůř ,že se hádáme kvůli cizím hovnům :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
papapaapa mám vás všechny ráda ...
18. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
JA dorazila z prace, dneska klidek, zitra nebudu, zitrek mam nabity, vyrazim na houby, at rostou nebo ne, kazdopadne to bude prijemna zmena a relax v lese nekde v housti, musim si nachysta misku, prej je plno boruvek, jaj se tesim :sweat_smile: a vikend pracovni.

No s tim parkovanim - u me jasno, necham na cernaku - holky - nevite, kdy to tam rano otviraj? at tam nestojim jak trubka? myslim ale, ze uz nejak od 6hod, tak no problem. Budu to smerovat at jsem tam cca na 9 hod, at se muzu pak premistit metrem a srazit se s Lenkou a Tuli....
jinak jste me pobavily - prej od lesa - ale jo, je to pravda - u nas je stale zeleno :grinning:
tak brou a hezky vikend vsem
18. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím a přeji hezký den :wink:
19. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Teda u nás leje :confounded:
19. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
čus holky tady taly leje celou noc,jsem vzteklá jak svině z jeskyně ,tak asi mrcha se blíží ...koukala jsem ,že manžel opět obnovil své zvyky a leze mi do korespondence na pc ,takžě mě tak nasral ,že na chatu odjel sám ,neunesl mé zuřivé pohledy
19. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
čauves u nás zatim černo
19. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
jojo je čim dál větší tma ..to bude chcanec zase
19. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
tak jsem tu z výletu ..odnesla jsem životopis do školky ,je to centrální ředitelka a tam jsem nechala životopis k dispozici ..
19. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
ta práce na kterou jsem se ted hlásila ,to je zabitý prej jsem kolikátá ,tak jsem jí právě donutila at si to okopíruje a nechá pro další příležitosti .. :wink:
19. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
a ještě pro zasmání něco z rodinné story ...hovnocuc je rozbitej tak tam čumí na chatě stejně zbytečně :grinning: :grinning: :grinning: dobře mu tak ..
19. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
ty jo kde ste!!!!!!!!!!!!!!!!
19. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
no holky?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
no těpic pipky to je teda maso s váma :pensive: :confused: :fearful: :zipper_mouth:
19. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
tak zdravím a přeju hezký víkend a když na mě prdíte, tak vám ujedu a už se nikdy nevrátim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
ahoj jdu číst.Tys na tu chatu fakt neodjela?
20. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
ne...ale jedu dneska za chvíli a kam jste se všechny propadly? nevim co chceš číst když jsem tu byla jenom já :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
no to jste teda vůbec nekrafaly :frowning2: Já byla včera celý odpo za babičkou v nemocnici a večer jsme jeli na véču.Prubli jsme na doporučení restauraci.Drahý,hnusný- asi už jsem z těch hospod zdeformovaná.Tak jdu péct kachnu,připravit babí něco dobrýho a odpo zase do nemocnice
20. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
je nemocná?
20. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
to jo mám asi 2osvědčené a nikam jinam nelezu ,pak jsem zklamaná ,hladová a prachů za to 3prdele
20. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
já mám od včera naložený kuřecí tak bude s rýží jako na chinu ...a nebo s opačeným bramborem?! no nevim eště ..vaření na chatě je docela mazec ..samá improvizace :rolling_eyes:
20. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
tak se mějte hezky tak aan aspon že mě zastihla ,už jsem začínala mít depresi že si tady budu na této diskuzi kvákat sama pro sebe
20. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.