• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
dagi ahojky jsi mi neodepsala na poslední dlouhý dopis ,děje se něco?
22. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
já tady moc nejsem víš ,většinu času trávim na hajzlíku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
tuli tak vidíš kočko ,náprava proběhla ještě sex jako blásen a bude to fšechno nádhera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
dagi kdoví jak to se mnou bude jako s kýblem na krku jo ,ale s kýblem u prdele nikam nejedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
chichi, já budu dneska ťuhoš :wink: sexík byl včera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak dneska mám nárok vytuhnout...
22. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
jo tak dneska ťuhík ,hm ..sex co to je .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
taky jsem si to užívala jako poprvé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
hele kočko jdu spát páč je manža vykoupanej a důležitě vykuřuje v kuchyni a pak tu třískne dveřma a bude uraženej ,už ted si vyslechnu svoje ..mizim a mějte se tu dobře a tuli oslavte to ..klidně si dejte ještě repete cococco?
22. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
jj, papa, já se jdu odmaskovat a taky hurá do hajánek. papa :dizzy_face: coco asi dneska bude veget :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
u nás rozhodně veget jako u vás cococco? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
cococococococo??? a co u ostatních??? chichi, jdu se odmaskovat, snad se manža nelekne. papa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Krásné ráno,
tak dneska jsem tady první, to už se mi dlouho nestalo :grinning:

Jinak u nás je fičák jak blázen,jsem zvdědavá, jak dojdu do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 07:26  • Odpověz
Tuli, držím palce, ať kontrola proběhne ok a pěkně ti tam naordinujou úžasný stimulanty :wink:
23. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
čau děvuchy.jdu vás dočíst
23. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
mě bolela včera hlava jak blázen ani jsem vám to nemohla napsat.
Tuli dej hned vědět a kdyby si byla tak hodná a objednala na sobotu gut počasí
Jinak dneska bych se vyblila z podoby-ale je to lepší už to nevypadá na návštěvu wc :wink:
Kath tady je taky hnus
23. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Nejste divný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
čus bus jsem tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes je nanejvýš podivný den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tma ,leje a já jsem totálně vyřízená z těch spratků ve školce
23. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
ahojky, tak jsem umrtvená a můžu začít píchat. nevím, proč až od čtvrtka, ale je to tak. Dostala jsem péro, tak jsem ho dala do lednice. a dávky budou čtvrtek 300, pátek - středa á 250, ve středu kontrola, co se urodilo... minule byl dlouhý protokol 1x 250 a 9x 200, teď jsem to študovala... no jsem na to zvědavá...
23. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
aann, to je prima den, co, poblijónek... s objednávkou nechci nic slibovat. víte, jak to je, vlk taky sliboval...
23. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahoj holky, koukam, co noveho, pomalu doctu. Jak se vyvrbil sraz? vime, kde se sejdeme? Budu kolem 9hod na Cernaku, jo a setkam se tam s holcinkou, co jsme si psaly na konovi uz loni, ale jeste jsme se nevidely, tak bereme ji taky do party? :grinning: :confused:
23. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
pošlu během zítřka ip. ale myslím, že jsem už všechno psala... tak na dotazy budu posílat ip :grinning:
23. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
Tak jsem Vas probehla rychlosti blesku, koukam, ze Tuli zitra pichanicko!! :sunglasses: a Kathy v srpnu? ja Vam ty prcky pak budu chodit okukovat :grinning:
Tuli - jo hod IP, dorazim s kocenou, jak jsem psala vyse a hlane mi napis KDE SE SRAZIME :grinning:
23. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
já jsem to napsala blbě....neblinkala jsem,ale náznaky jsou pořád
Tuli tak to teď rozjedete z Len

Hele Len včera na genetice se mi ptali jestli mám IVF z mrazáku nebo čerstváče,ale co to má znamenat nevim,ale myslím, aby to nic nezkreslovalo
23. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Tuli všechno vim,když nebudu vědět tak volám :wink:
23. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
aan já nevim ,ale primář kdysi řekl ,že věří v úspěch v čerstvouše na zmrzlíky moc ne ..takže jsem tak nějak v klidu ...už mi přestala bolet hlava juchů....zase byla schůze v baráku ,ale jsem nešla páč se mi chtělo blinkati a poslala jsem manžela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
sakryš se nějak rozrůstáme co, to budem parta hic,nebudem se bát vlka nic :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
aan asi se ptali spíše kvůli úspěšnosti ,nebo myslíš že jsou tam nějaký degenerace? bože to by mě ještě chybělo ,geniální dítě se 2 mozky :confused: :confused: :confused: :confused:
23. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
to né... ty prdlá.Taky se ptali kdy zmizel skřítek Vítek.. já samozřejmě nevěděla,protože jsem nečekala výslech.To prý taky zkresluje
23. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
aan je to tam samej amatér ..se maj na tebe podívat ode dveří a pochválit zdravou Fífu
23. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
tak jsem z5 z němčiny, tento kurs dneska byl poslední, ufff...
23. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.