• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak ho zahoď, ten podvozek nebo vyměň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
jsem 3den a už to nemám..zase jako posledně a místo na ket jsem šla kupovat další balík vložek :frowning2:
24. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
no nic, píšu kraviny, jdu radši psát poslední úkol..
Tuli, taky jedu už od rána na brufáči.A je mi hned líp :sweat_smile:
jsi dobrá ,tady se přece pořád píšou kravinky :grinning: :grinning: :grinning:
takže i s mur kámoškou nás bude kolik?
24. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
hele mizim ..omlouvám se dámy je mi šoufl
24. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
katy, :wink: si umíme dopřát, co? :sunglasses:
24. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
teoreticky 9 :wink:
24. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Tuli a máme něco dovést - jako že bych třeba napekla :sweat_smile: Někde v marketu :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
katy, vzhledem k tomu, že neodhadneme počasí, tak co s tím, když budeme třeba někde venku... Manža sice může vyrazit, ale vrátí se za 2-3 hodiny a co my? nech to být, máme tady kousek potraviny, uzeniny a pekárnu, tak hlady nezůstanem. co ty na to?
24. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
a já mastím na poslední ňéminu, tak papapapapapapapapapapapa
24. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Holky, moc se na Vas tesim, ja teda s obcerstvenim pocitam tak, ze kdyz neco bude, tak pridam korunky, ...nebo se napojime a najime za vlastni...HLAVNE KLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIID :grinning:
Jinak teda pocitam, ze me nase Tuli s Kamcou vyzvedne na Cernaku, tel. ma a dalsi je mi jedno, uz se moc moc tesim, ze vas uvidim live :grinning:
Len - a ja asi taky zase takovej kacer nebudu, pac vcera to byl masakr :angry: a dnes uz zase lepsi :grinning:
24. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
hele Len, ted jsem koukala o jednu stranku vzad - tys nebyla u toho kartare ci co? prej nedostavila s ena sedanek... nerozumim...je poznat, ze chodim malo, pac nechapu ani tu Vasi hlasku - jsme na strane 3.... jsem mimo misu, v sobotu prosim osvetlit :grinning:
Aann - uz ti roste pupek - a co chute a objimani toaletky? Nic? No tesim se na Vas :sweat_smile:
24. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
jdu na rychlo juknout manža je na pc.
Mur-pupek jak hovado,žeru jak hovado no hrozná krasavice ze mě je :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň,že nechodim s kýblem
24. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
mur já nevim co nechápeš vypadá to že asi na koníka chodíme každá přes něco jinýho ,já to hledam v tabulce
24. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak já taky nevim mám sebou tahat nějakej brambůrek nebo ne ,tyčinky nebo co ..chlast ne ..abysme pak nejedly v hospodě brambůrky pod stolem .. :confused:
24. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
hele angeliko ty budeš prostě z nás všech nejkrásnější protože seš sbouchnutá ,je ti to jasný?!
24. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
kýbl netáhnu budu blít do igelitky ,už to mám vymyšlený ..vemu si nějakou z delšíma trakama ,abych si jí miohla pověsit za uši..za moje uši ..
24. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
tak čus mizim krásky ,je mi zase drobet líp ,ale nesmim se najíst ..bé umřu vám :confused: :confused: :confused: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
no čaaaau kde jste? Jsem zase připravená v plné polní..nebo jak se to řiká :wink:

Leni já když žeru suchý housky tak je mi nejlíp aspoň necejtim žádný pachutě,ale zase pěkně kynu.Jsem zvědavá jak pak ve 40 to budu schazovat-to už zůstanu rypoušem slonim až do konce života :cry:
25. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
tak jako první popřeju hezké ránko a celý zbytek dne,holky marast venku pokračuje ,je toto možné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to rajče nikdy nevyschne ,potřebovalo by na naředění asi tatru země chudinka malá zelenožlutá :frowning2:
25. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
ty jo aan mě předběhla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
tak zdravím houskožroutko ..čoveče dávam přednost rohlíčku ,ale dneska nejdi nikam ..dojdu omrknout xhleba ,beztak je už zelenej jak to rajče ,ale ne..zatim nejdu takže klávesnice má dneska svátek ,drobit se nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 07:35  • Odpověz
to jsou překlepy to je hnus..aan včera od odpoledne do noci rozhovor s manželem na téma,,šulínek a šulánek ,,
25. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
mě jako jihočešce to pranic neříká a přijde mi to mazlivé a jemu tedy nikoliv a uraženej jako blázen ,že jsem mu řekla ,,ale jdi ty šulínku ,,ježíš to jsem neměla řikat ,našel mi jednoho na netu koukajícího ze slipů,at prej se jdu podívat co to znamená ..ach jo to nářečí ..
25. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
tak to vidim tak že aan pozdravila a zahlásí se až z roboty ,tak jdu poklidit ,páč za hodku dojde kámoška i mamka ,at se neleknou .. :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
autor
Čau ženský ...já jsem v práci a u masáží prodlužuji parkovací dobu ...lidi mi podají lístek a ani nepozdraví ,nevychovanci :angry: Jinak jsem opět měnila váhu :slight_smile: těím se na sobotu až se někde uvelebím a dám si něco ostrého.Dnes mám děsnou náladu a tak at mě ti pitomci na Floře neštvou ,nebo na ně vytáhnu své velké pravítko :grinning:
25. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
já už jsem se hlásila z rachoty :pensive:
Len-on je jako nějaký rozdíl mezi šulanem a šulínem nebo co ?
25. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
fan nerozčiluj se já jsem mezi debilama každý den a kdo neumí pozdravit (a to je většina) ty bych nakopala do prdele
25. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.