• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
čau ženský :wink:
Teda Fan, ty s těma kilama válíš :grinning: Super. Asi taky budu muset hejbnout zadkem, máš už míň než já :sweat_smile: Asi budu na srazu mít z Vás všech hubeňourů mindráky :grinning:
25. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Kathy nebudeš,neboj :unamused:
25. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
ahoj, ahoj, ahoj :wink:
25. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
holky, já tady dočítám a ty hlody od mur a aann, se tady řežu :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
fan, super, tak to abys taky zaktualizovala foto, co? ty brďo, zaostávám značně....
25. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
ale katy prdlajs... prdelačky asi budeme všechny... teda já určo :wink:
25. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
a ještě jedna info :wink: ráno den jako malovanej, uchopila jsem si kožní řasu a bodla si prvních 300 jednotek, ufff, jsem to ale statečné děvče, jen jsem se při tom asi netvářila tak blaženě jako ta paní na instruktážním cd... pak jsem šla k obvoďačce na předoperační - sestra mi brala krev, pak jsem navštívila úřad práce, taky fajn zážitek a cestou z5 jsem ještě nabídla druhou ruku na odběr krve v endokrinologickým ústavu. páč jak mi ta štítná trochu kolísá, tak aby si mudra byla jistá, že nemám moc vysoký protilátky - to by bylo blbý pro případný transfer a zahnízdění... ufff, tak si tady odfukuju, dávám si čočkovou polívku a pomalu se budu chystat jít vystřídat fan a tvářit se na ty blby, že mi jsou volní a že jim prodloužím cokoliv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
čus holky ,tuli já si k vám dojdu prodloužit nohy co? to taky děláte?hele mě jako neserte páč ted jsem z vás všech nejvíc kulatá ..
25. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tuli-štítná dělá bordel asi i v genetice,protože se mi na ní ptaj
25. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
aan já jsem tady taky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
kuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
kuk, taky jsem tady. a bolí mě palice jako blasen, chjo, jestli to už je z puregonu, tak potěš prdel... při minulých stimulkách jsem měla taky bolesti hlavy jako blázen... ale nechci si stěžovat..
25. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
tak vidím, že je tady prázdno, fan ještě nejela domů, tak tady s ní brebentím a bavíme se o sobotě :grinning:
25. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
já to sleduju, tady se sstávkuje :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
25. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
no tak nic, vypínám koníka, přihlásím se zase večer z domova, jestli manža nebude tuhej a nevypne bedýnku... to pak až ráno. dneska nemám spisovatelský střevo, abych vymýšlela elaborát ke srazíku, tak když mě to přepadne, budu sepisovat. zatím ne... papa
25. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
holky, moc se na vas tesim!! budu v Pze uz kolem 8:30, mam sraz s tou holcinou, ale pak uz nemuze s nama, neco ji do toho veslo...
Tuli - cislo na me mas, tak me prosim najdi, budu asi u Mekace.
Jo, holky, zadny dary nevezu...to jen pro pripad, aby mi pak nebylo trapne pokud se nekdo rozhodne pro darkovy kose :grinning: :grinning: diky za pochopeni :wink:
25. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
správná připomínka mur ..taky nic nevezu ..žádné dary.. :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
já přijedu o hodinu déle mur tak se zatim vykvákejte s kámoškou :wink:
25. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
tak prej mám jít oméct nějaké pavučiny ,no chápete to ? tak večír když jdu ordinovat?blé a já mám arachno ..
25. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
tak teda mizim no ..holky už se jenom 2krát vyspim a uvidim vás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Tak holky, manža našel v počítači dva trojský koně, tak se v něm celý večer šťoural a já nemohla na net :unamused:
Jinak už začínám mít cestovní horečku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
kathy trojáci jsou nezmaři ,mě kvůli nim jednou klekl celý pc a množilo se to jak myši ...ted mi to taky pořád upozornuije na něco podezřelého ,doufám ,že mi do soboty nechcípne pc ,kdyby něco mám na některé z vás mobil.. :wink:
25. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
dorazila jsem ve 21.00 hod domu s tím,že si něco na ten můj rostoucí pupek,prdel,nohy něco koupím,že se ze mě stane rozkošná maminka.Kdyby jste mě viděly co jsem byla za dementu no hrůza hrůzoucí.Asi si udělám díru v larise a budu to mít jako pončo.Takže kdyby jste viděly v sobotu nějakýho papuánce tak se nelekejte to jse jáá
25. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
v půl 9?????????????????????? padám
25. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
tak jdu vykoupat Fionu a zítra jukám a budu se modlit,aby mě nikdo neotravoval v práci.Dneska děs běs
25. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Tak dobrou noc ať vás blechy štípou celou noc :confused:
25. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
kuk, tak už se nechám asi jenom poštípat, co?
25. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
holky, přivezte hlavně sebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
mur, zítra bych ti cinkla, trošku tomu nerozumím, jako že se srazíš s holčinou - na jak dlouho? abych tě nejela vyzvednout a tys byla ve vášnivém hovoru a lenkacar byla na nervy, kde jsem s odvozem :grinning:
25. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.