• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jinak dneska u nas bozsky, skoda, ze jsem skoro celou dobu byla v praci,a le snad bude i vikend hezky, moc se tesim!! tak zatim papiky, jdu povesit pracku
2. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj Mur :wink:
U nás bylo taky nádherně, už jsem se i slunila na balkóně, otřela jsem tam náš skládací nábytek, uděla si kávičku a čučela do sluníčka - paráda :grinning:
Ale jak píšeš, bylo to jenom na chviličku, páč jsem přišla pozdě z práce :unamused:
2. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
ahoj kathy, jsem zpet, povesila jsem na balkon jenom deku..
2. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
co u tebe noveho?
2. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
U mě je nového, že se mi stimulka odsouvá o měsíc, protože mi našli cystu. Teď mám za sebou už 4.injekci thiaminu a 6 mě jich ještě čeká, aby praskla
2. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
Zadek mě už po těch čtyřech inj.pěkně bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak budu brát měsíc antikoncepci a v květnu snad začnu stimulku :grinning:
2. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
A co u tebe nového?
2. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
kathy - a to je ty cysta tak velka? ja mam snad taky nejakou, ale mudrove rikali, ze je klidna, tak neni co resit a tehu to pry preleci samo..
2. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
ja jdu pristi tyden na konzultaci, snad uz napisemem zadost na pojistovnu, abych mohla koncem kvetna zacit
kathy - a ty injekce ti picha kdo?
2. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
hele, proc tu antikoncepci vubec davaji? jsem z toho jelen...aby se telo hodilo nejak do normalu?
2. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
to moje si dela co chce, MS mi meska 2 dny, neni se cemu divit, po tech sajrajtech, minule prisla az 36.den :confounded:
2. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
Mur, ta cysta je velká prý 3,5x3cm a nejspíš vznikla z neprasklého folikulu
2. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
ty jo, sjou to ale veci :unamused:
mizim, prijel zivitel rodinky :grinning: pa a hezky vecer
2. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
Protože jsem byla na utz 8DC a nebyla tam a 20DC tam byla
2. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
Antikoncepci mám na to, aby nás příště zase nějaká cysta před stimulkou nepřekvapila, když jí budu brát, tak cysta nevznikne. A jinak prý stimulce až tak nevadí, akorát by prý mohla ovlivnit počet folikulů respektive vajec.Tak bude lepší, když tam nebude
2. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
ano budu míchat cetrotide.Přišla jsem taky pozdě z práce lidí jak nakakáno a kolem Hiltonu bordel jak blázen kvůli Obamovi.U nás taky nádherný počasí,ale zakázali mi na sluníčko kvůli tomu prednisonu.
Jinak holky já beru antikoncepci celou dobu co chodim do caru,aby nebyly zbytečné problémy
2. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
no jo vlastně centrotide je do tý nohy vid ..ještě že se to dobře rozpouští ..fuj já bych to sama nebodla ..
2. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
jééé, leni, zase jsme se minuly, škoda. tak zítra dobře pořiď papa.
2. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
holky, tak tady se to zase rozjede, co? docela mě začínáte nahlodávat, ale ještě musím nějaký to kilčo shodit, jinak to nemá cenu. teď teprve jsem se dostala tak na resp. možná kilčo pod váhu, kterou jsem měla před první stimulkou, tak je ještě co dávat dolů, bohužel... myslím na vás, jen jsem teď nějak moc akční a nestíhám ani odepisovat na maily natož chodit sem :frowning2: tak papa a asi tady nikdo není, no ještě trošku juknu. papapapapa
2. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
aha, tak to vypadá na samomluvu, nezlobte se, že nedočítám.. :confounded:
2. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak už tady nikdo asi nebude, tak brou brou, taky jdu chrupkat :wink:
2. dub 2009 ve 23:23  • Odpověz
čauves
Tak jsem bodla první a v úterý jdu na kontrolu
Léňo co ty?Hele Centrotide můžu taky do bachoru,že jo?
3. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
čauky tak jsem tu z caru ,byla jsem na kapačce a zítra před ET ještě 1 ,je to OHSS ,naštěstí 1stupně ..prej jsem to nezanedbala ..a říkal mudr že prej se líp zakusujou embrouši..
3. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
já nevim aan já to píchala ,já teda ne ,mamka ,do stehna..
3. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
jo jinak zdravim kočenky kde se flákáte cococo?
3. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj Len, tak to je dobře, že tě mají pod kontrolou a ty kapačky ti pomůžou. A tyky jsem četla, že se při OHSS líp uchycují embrouši. Ale taky se po uchycení embryjí ještě OHSS zhoršuje.
Tak pořád hodně pij a jez bílkoviny a dávej na sebe pozor :dizzy_face:
3. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
Leni, ze bys konecne protrhla tady tu smulu? no vyhlidky jsou perfektni.!!!!!!! tak se drz holka, jinak preju vsem nadherny vikend, u nas je primo bozsky, tak nebudu vysedavat u PC.
zatim papa
3. dub 2009 v 15:48  • Odpověz
holky venku nádherně a já jsem po tom utroši jak spící panna..jste mě neřekly ,že budu nosit vložku mezinožku,dyt mě to teče po nohách no bléééééé,jinak manža řekl ,že jsem po tý kapajdě nějak živější ,že by mě to měli dát i na domu ,místo vedle postele mám ,že by mě vždycky napíchl..ten je sprostej cococo?
3. dub 2009 v 16:31  • Odpověz
kathy to řikal ,že se to zhorší po tom ET a odezní tak za 14dní..prej nevadí že nebudu jíst,ale musim pít ..css asi viděl že mám tukové zásoby ještě do další zimy..mudr to řikal..
3. dub 2009 v 16:33  • Odpověz
čus divošky,
tak aann začala píchat, super :wink:
leni a ty jdeš teda zítra pro bobánky, tak to jsi se konečně dočkala, co? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.