• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ze spinkání u televize jsem si přeležela své spanilé ucho ..úplně vidim tu zkroucenou chudinku trubku ,co dřív bývala zvukovod :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
to jsou pořady v telce to by jeden brečel a to nemám ani program...nemůžou tam fláknout nějakej doják :rolling_eyes: ,abych si plákla nad cizim štěstim sakryš.. :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
jdu něco vyžehlit :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: takovouhle pilnou neděli jsem neměla hodně dlouho
28. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
Tak ja jsem se byla kouknout do lesa na hobuby a nasla jsem houby :grinning: pak jsem udelala ryži ,rybu a zeleninu a neuklizim ani nezehlim ale jen jsem vyprala.
Mam chut na nanuk ale vsude je zavreno :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si budu muset nechat zajit chut.
Tak ja se jdu kouknout jeste ven ....zitra zase kolotoc v praci a tak si jeste uziju volna.
Leni ty pak dej vedet jak to dopadlo s tou skolkou
28. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
holky, já jen najukuju, vrátili jsme se od našich a já musím překládat, jinak si uříznu tak akorát ostudu :confounded:
28. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahoj, tak jsme se vrátili od našich a skejsli jsme u tchánovců na vínku-slavíme zítřejšího Pavla :grinning: Chlapi se už začali hádat - převádějí měrové jednotky, no to je prča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak fotky dám, až bude klid u počítače - počítám pondělí nebo spíš úterý, prostě až manža od něj vypadne :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Od toho počítače :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
kathy jasná věcička ,klid muší bejt .. :wink:
28. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
tak to tajk čtu na co ta naše blondfan šla do toho lesa ,to jsem z toho blázen ,na holuby ?
28. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
tak já jsem se dostavila z oslavy, bylo to fajn. brou :sunglasses:
29. čer 2009 v 00:39  • Odpověz
no to je ale bezva, včera posle a dneska zase prga, co? :wink: cococo???
29. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
jinak pro doplnění informací, už jsem si píchla a okolo jedenácté si jdu pro výsledky předoperačního... a za chvíli mastím na Petřín. ještě jsem po včerejšku přehulená, chjo, měla bych se na ty cigára vybodnout, co? :confounded:
29. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
katy, budu ti šmírovat album, jestli už tam jsou fotečky :grinning:
29. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
ale prd, leni, jak jsem seděla s rukama opřenýma o stůl, tak se mi udělal puchýř.. divný, co? žádny plazení nebylo... ccc, jsme holky slušně vychovaný!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
leni, tak soráč, já myslela, že tě neděsím... :astonished: :astonished: :astonished:
29. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
chichi, ani se nemůžeš pohádat, chjo, to musela být neděle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
já bych svůj víkend radši nekomentovala... samá povinnost :grinning: :grinning: :grinning: muška, muška, muška, ještě do toho kavárna, že? strýček mc, návštěva našich a chvíli žehlení. Dneska jsem domluvená se 2 ex kolegyněma, tak to nemůžu zrušit, ale doufám, že když se srazíme v 5, že v 8 pofrčím domů... tak zatím papa a jdu si dát výšlap. papapapapapapa
29. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
čus holky ...to byla zase noc bez chrápajícího Vladíse ... :angry:
29. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
bydlíme u školy a na hřišti v tom děšti pořádaj disco pro děti ,rachot jako blázen ,se mi třese lustr
29. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
dobré ráno co nového?Jdu si to přečíst
29. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj holky tak mi volala ze školky ,že si mě nevybrali .zaplať pánbůh moje nervy budou ušetřeny...
29. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
tak bude mít kartář pravdu ,že rok nepůjdu do práce ..v únoru si podam přihlášku na nástavbu ..zkusit se má všechno ..
29. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Tak běž ke kartáři on ti namasíruje kozy a najde ti práci :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
že bych mu pohámala leštit tyče co?
29. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
ty jo zase píšu jak máčo ..tty jo ze mě leje ..jsem spocená všude .. :confused: od plotny a taky mám docela hustý křeče jako na mrchu..
29. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
cococo, chvíli tady nejsem a dějou se tady věci :grinning:
29. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
čus modrý hadříku ...už si zvykam .. :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
slunce svítí ,šla bych hnedka něco podniknout ,to je hrozný jak já mám vše závislé od počasí,tak jsem tuli koukala do němčiny ,mám tady jen pitomé fráze ,nějaká konverzačka universální a to je na prd prd ..tak jsem zjistila ,že umim asi tak 30slov a končím se svou němčinou :grinning: :grinning: :grinning: a taky jsem nakoukla do lexikonu matematiky a je to jako bych zíraal do lexikonu kouzel :confused: :confused: :confused:
29. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
asi si koupim němčinu pro začátečníky a od začátku budu povídat ,,das ist auto ,,
29. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
chystám se odlapit někoho kdo tam na tu nástavbu chodí a vyzpovídat jak to tam chodí a jak moc velcí blbci tam chodí ,abych se jako vytratila v davu .. :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.