• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahojky všechny, tak tohlencto je můj první příspěvek (a doufám, že ne poslední :wink: ), jé, abych se představila....já jsem ta nová ze sobotního mecheche, kterou byste tady asi nečekaly...... :grinning: . Po dnešní konzultaci s Tuli jsem se zapojila, protože se od vás určitě něco chytrého dozvím....Dnes mi brali krev kvůli zítřejšímu ketu, ale bohužel hranice progesteronu více než 15 jsem nedosáhla :frowning2: , měla jsem 2,5, takže ket nebude. Doufám, že nedostatek tohoto hormonu je jediná "vada na mém případném otěhotnění", zatím ho u mne nikdy nezjišťovaly :frowning2: . Takže když to sečtu a podtrhnu, další ket může být až po prázdninách.......ty dva měsíce bych asi měla využít k zastavení "simulace vyššího stupně těhotenství", tzn. zhubnout....u vás by se mi to mohlo povést, neee? :grinning: To je vše o mě, jdu si přečíst, co se momentálně řeší....a jestli se vůbec tématicky chytnu :slight_smile: . Jo a moc vám děkuji za strávení sobotní odpoledne mezi vámi!
29. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Takže vrátila jsem se ze sceeningu. Fiona je v pohodě krev je v pohodě.Byla asi nějaká nasraná pořád sebou mlátila.Jinak jdu za 3 neděle znovu na krev a to už by se mělo poznat co to bude.Jinak tatínek plakal.
29. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Tuli ty si nedala hlášení od lékaře tak šup šup
29. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
No čau Ami (já ti budu tak řikat) Tady se dozvíš hrozně chytrostí a určitě se chytneš.
Čím ti zvednou ten progesteron?
29. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Až teď jsem byla "připuštěna" zase k pc :frowning2: . Ahoj Aannggiie, gratuluji ti k výsledkům,.....a nebude to fakt něžné pohlaví, když se už umí nasrat? :wink:
29. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
snad chytnu :slight_smile: !, stihla jsem kouknout na pár stran a tady se už zvyšuje vzdělání, vaří a peče a vůbec všichni jsou pilní....to já jsem založením spíš líná :frowning2: . Čím mi zvednou ten hormon nevím, ale tím, že mi to nezjistili dřív, mi "zvedli akorát mandle"....ve čtvrtek budu volat a něco mi snad řeknou, před tím jsem brala vždycky utrogestan...
29. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
ami tak mě kvůli posranýmu progesteronu zastavili první stimulaci..ale určo se to dá upravit .. :wink: jasnačka že se chytíš ,hlavně abys věděla kdo která jsme ,to víš?
29. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
pokud vím aan chtěla ,aby malá byla po ní ,takže je to tutovka holka ..aan je taky děsně něžná :grinning: :grinning: :grinning: ,jeziskote aan táta plakal ..to je hezké :wink:
29. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ať je i ten chlapeček radši po mě :pensive:

Ami jinak díky za gratulaci.Holky vůbec se nedivím,že jste nasraný z takovýhle sra..k
Jinak jsem taky lenochod (tříprstý)
29. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
jé, ahoj ami, to je dobře, že si tady :grinning:
29. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
výborně, tak jsem chtěla pozdravit i zbytek osazenstva a zmáčkla jsem f5, jako aktualizaci stránky a příspěvek fuč, to bude asi diagnóza, jinak si to nevysvětlím...

já bych na příště vyhlásila soutěž o největšího lenochoda, to by byla prča :grinning:
29. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Len ty seš drzá.Já jsem něžnost sama :zipper_mouth:
29. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
aann, tak výsledky předoperačního jsou ok, ještě ve středu si budu volat o výsledky štítný a pak v půl dvanáctý jdu na kontrolu do caru, to teprve bude adrenalin, jinak mám už napícháno 1300 jednotek, tak věřím, že to břichatlačení nejsou větry, ale folikuly :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
tuli to je jasný něco se tam tlačí ,hlavně že ne na mozek...mě normálka vypadl pc jak zase leje jako bejk..
29. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jdeš zítra v půl 12?
aan já nejsem drzá ,já mám ráda energické lidi .. :wink:
Tak dobře-Fiona byla energická :grinning:
29. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tady je bouřka jako svině
29. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
kéž by to moje břicha tlačení byly jenom prdy a ne blížící se mrcha č.2 :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tady taky seká se zase ten posranej satelit ,nevim na co ho máme ,drobet zabouří a z obrazu mám puzle
hele ančovičko seš mi děsně sympoš máš taky nakřivo 2nahoře jako já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
A ještě vypadlou blombu jako ty :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
no nejsme my ségry? já myslim že jo ..pěkné klisničky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jako myslíš zuby a prdel?
29. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
nekomentuji ,at si to každej přebere jak chce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
taková klisnička v říji ..co?
29. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
no já už nikoho nevábim
29. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
neke ty modelko ...
29. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
čestný pionýrský.Jdu hodit šipku do vany a zjevim se až zitra,protože v tý buřině blbne PC tak pa pa pa
29. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
mě taky blbne ...tak se hezky holky vyspěte ,myslím ty a malá :wink:
29. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.