• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahoj mur, taky na chvíli jukla :wink:
29. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jojo mur...."šou mast gou on" :grinning: , tak bohužel jsou na mě vývíjeny tlaky, abych opustila pc a zrovna mě to začalo bavit :grinning: . Hezký večer a brou noc!
ami už víš?
nic v historii nemám. budu končit, manža je tuhej (celej), takže musím zhasnout a z překladu už nic nebude... a na koníka skáknu až ráno. tak papapapapapa a jsem ráda za novou členku :grinning: ami :wink: papa
29. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
tuli to jsem z toho jelen ty volís komu jsem to poslala teda to jsem ale hovado ,hlavně že čekam na odpověd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
chichi, tak to by ses nedostala, já číhala do historie a fakt poslední psaní ze včerejška. a dneska taky už končím, jdu venčit a do hajan. papa
29. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
ahááááá len, tak to je mur, identifikace potvrzena :grinning: Tak pa!
pa pozdravuj hafíka otíka
jj papa
29. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
tady se šlo hají?
29. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
tak jdu teda taky no do peří ..tak se mějte moc fajn
29. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj holky a zvláště Ami :wink:
Dneska nestíhačka, grilovali jsme na zahrádce, tak fotky budou snad zítra :sweat_smile:
Tak pa a dobrou noc :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
takže dobré ráno celou noc bylo peklo na zemi-myslím počasi nééé nás dva s manžou
30. čer 2009 v 05:33  • Odpověz
Ami-já před tim než jsem to měla dostat tak jsem žrala jak hovado.To bych měla progesteron na nule
30. čer 2009 v 05:37  • Odpověz
Len mi neřikej,že si to zase dostala.Tak ať ti daj do prdele tu antiko nebo proveru.Nebo aspoň něco abys to měla jednou do měsíce
30. čer 2009 v 05:44  • Odpověz
aann, to je síla? to od takové časné hodiny strašíš??????
30. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
leni, já nešla hají, ale vyklidit prostor, manža chrupal, tak jsem nechtěla tady klapat.. když je to obráceně, že já ležím a on klape, tak já se rozčiluju, tak nechci dělat sviňu...
30. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
ty jo, katy, tak grilovačka, mňam. včera jsem nevěděla, co do tý huby strčit.. co jste měli dobrýho? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
30. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
a teď mi dochází, že: dobré ránko jsem vám nepopřála :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

už jsem se píchla, břicho mám na mrchu a nebo na zaražený prdy nebo zácpu, prima stav, ale co, zítra se jim ukážu, jestli se něco urodilo a budu si moct říct to, co si někteří myslí: to jsem ale pipi :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

tak se jdu pomalu chystat na expedici, ale ještě budu nakukovat, zatím papíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
no tak nic, tak já jdu. papa
30. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
a ještě jsem si nalila kafe do výstřihu, to bude den, chjo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:

děvče šikovné jsem... tak papa, snad cestou na rovině nezakopnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
Krásné ráno!
Tuli, grilovali jsme klobásy a pepu :grinning: Byla to mňamka.

Tak dnes naposled a od zítřka mám dovolenou-hip,hip,hurá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
čus pěkné ránko všem ...proběhla psychická příprava na dnešní nákup v kaufu autem ..a snad se v poho vrátim dom ..jsem fakt hrozná :frowning2: tuli neni nad kávu ve výstřihu ,ale v práci by to tušim byla větší pakárna ,aan ještě jsem to nedostala a mrší křeče mám ..
30. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Tuli strašim...to je děs,viď :unamused:
30. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
:grinning: :grinning: Len po jaký době si sedneš za volant?
30. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
čus jsem doma z nákupu ,proběhlo to dobře ,mamku jsem odvezla ,všude 3prdele polišů jak je vysvígo ..aan no asi po půl roce zase .. :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
A to ses nebála?
30. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
čeho? jen ty rozjezdy pro hvězdy mi moc nejdou .. :grinning: :grinning: :grinning: nemám cit ..jinak dobrý
30. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
tak co si tady dělala za scény ty hysterko
30. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj prndalenky, koukam Len vyrazila vozem :grinning: :grinning: tak hlavne, ze je vse ok :wink:
Zdravim vsechny, jdu vydrbat koupelnu a pak mazu do prace, ted na Vas nebudu mit do konce tydne tolik casu :angry: , i kdyz muzik jede paaaa, ale prijede mi kus me drahe rodinky, takze PC v nedohlednu :pensive:
Tak se drzte, jsem hlavne zvedava na Tuli a jeji foliky a Len - co ta kontrola v patek!! Tak podejte hlaseni a prosim ne zadne katastroficke scenare - ze LEN? :wink:
30. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.