• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
čus koukám co zde nového tak čekám na zprávičky ..
1. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
jj, taky čekám, za chvíli poletím :wink: mám břicho jako meloun. včera jsem tam poslala celou jednu milku, tak se divím, cococococococococococo????? a co ty?
1. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
jdu se namaskovat a papa
1. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
já jsem došla spocená z města to je divnej vzduch ,dusno ja k prase ..nevim co vařit ,koupila jsem sekačku a bude s bramborem..a okurk.salátem
1. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
tuli já myslimže se maskovat nemusíš ,jsi velmi půvabná i tak .. :wink:
1. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Tuli teď budeš nafouklá až do porodu :wink:
Já mu dám Posche,přes držku dostane a neni mi na překážku ani jeho skoro 2m
1. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
aan vem si židličku a došáhneš ještě hodně dlouho :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
vařečka taky dobrá :wink:
1. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
každej nástaveček dobrej :confused: :confused: :confused: aan odpolko jdu za kulturou ,zežeru se někde do němoty ..a možná budu i zpívat :confused: :confused: :confused: konečně jdu na pivo s kámoškou
1. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
už jsem myslela že jí to ani nevyjde a já budu bez vladíse a nic z toho ..tak jsem mu to napísala a od té doby ticho po pěšině ,milostpán trucuje ..se mu to nelíbí ,ale co si to zasloužim jsem se tu mořila s rovnicema ve zlomku
1. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
až mi z toho vyschlo v hrdle ..lexikon matematiky je jako lexikon kouzel ..holky já nechápu jak jsem mohla prolézt učňák ... :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
IPUSKA JE MAMINKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Amálka váží 3050g a měří 47cm narodila se ve 13:41 dneska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
až se mi chce z toho brečet ,holky to to uteklo..nedavno testila a už je malá venku :wink:
1. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
jo obě jsou v pořádku ,to havní bych zapomněla ..tak to se musí zapít ,to jinak nejde !!!!!!!!!!!!
1. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
IPUSKO-gratuluji at to taťka pořádně zapije,aby byla Amálka zdravá jako řípa :wink:
1. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
Len a ty už seš stará tak se moc nenachlastej ať v tom vedru neomdlíš
1. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
Len si děláš prdel,že sis doma počítala :confused:
1. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
U nás už se dělá tma tak to bude zase bengál :unamused:

Len si jako myslíš,že Vládis na tom pochoďáku nechlastá...ep ep ep
1. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
už je bouře

Tak jsem si pokecala a jdu udělat Fioně svačinu.. :fearful:
1. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
ha, já nás nemohla najít...
1. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
leni, jsem po ránu vskutku k nakousnutí :grinning: ale děkuji za kompliment :grinning:
1. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
aann, to jsi ale macecha... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
leni, taky někdy žasnu, co jsem ve škole všechno uměla a pamatovala si. teď z toho zbylo akorát vzduchoprázdno :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
1. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
taky mi tady z ipusky ukápla kroupa, viď nedávno jsme to tady řešily, že má // a teď má už i Amálku, to je super. Písnu jí smsku, holce jedný statečný!!!
1. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
aann, nám se tady taky začíná zatahovat, akorát jsem nahlásila škodu na pojišťovnu :confounded: nateklo nám do chodby a na hajzlík... nic moc a jestli bude chcát jako včera tak budu na hajzlíku sedět s deštníkem, či co :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
1. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
pěkně sis pokecala aann, taky mi to už připadá trapný si tady psát sama...

a teď zdravotní hlášení: endokrinologie - výsledky jsou dobrý, ufff

a hlášení z caru: na obou vaječníkách cca po 4 folíkách - 12-13 mm, což by nemuselo být blbý, budu dál do soboty píchat po 250 jednotkách, akorát tak jsem se vešla do limitu, co platí pojišťovna, neděle pregnyl a úterý 7:15 punkce... ale do té doby nebudu ztrácet humor!!!
1. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
Ty bláho Tuli to je taky rychlovka...před chvílí si řikala,že na to prdíš a pauza a za týden jdeš na vejce to je super.
Tak to je dobrý počet,né?? Tipuju 6 folíků plných,2 zavedou a 4 na mráz :wink:
1. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
aann, to máš pravdu, člověk míní a mudři mění :wink: uvidíme, jak to dopadne... při týhle stimulce budu mít celkem o 500 jednotek víc, což mě překvapilo a tak jsem si myslela, že půjdu na opu třeba v neděli nebo pondělí, ale mudra ví, co má napočítat, hlavně, aby folíky dorostly, ne jako minule a hlavně aby v nich byla zralá vajíčka, jinak bych z toho byla dost smutná... ale zase jsem už pořádná píchačka!!!!!
1. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
nic netahej a saunu ani vařicí vanu už si taky radši nedávej.Jinak všechno v poho
1. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
jj, já stejně vařící vanu nesnesu, zdechla bych.. a manžovi řeknu, ať mě od teď nosí na rukách :wink: :wink: :wink:
1. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.