• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahoj tuli a ostatní..
3. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
tak co aan jak ti jde píchando?no pokud se to nezhoní v mističkách měla bych jít zítra..embriolog mi zavolá v půl 9 kdy teda..máme být připravený sednout do auta a frčet..holky jestli mě to bude bolet.. :angry:
3. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
tuli filda bude v neděli .. :wink:
3. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
Leni, buď v klidu, jestli jsi doteď přežila, tak transfer zvládneš s prstem v nose :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
tak bude filda, tak to zvládněte, budete rádi, myslím si to a jsem o tom přesvědčená. :wink:
3. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
ahoj holčiny
Utratila jsem 8 tis v Bauhasu jsem z toho hotová no nic udělala jsem si radost,ale hned jsem to přepočítala na to,že jsem mohla mít dva naříznutý embrouše.
Gonal mě ráno dostal tim,že nejde docvaknout ta tužka jako u Puregonu.Tak jsem si tak jako probodávala břicho a zkoušela jestli jsem tam naprala všechno.Jinak dobrý V úterý bude porod s tim míchánim centrotide :confounded:
3. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
aann - neboj, cetrotide bude taky brkacka, poprve je ale clovek takovej vyjukanej, co, z toho michani apod. ja cetrotide taky bodala do bricha, do stehna si to neumim predstavit...ale je to asi o zvyku, predtim jsem si nedovedla predstavit vubec nejaky pichani.. :wink:
zatim papa

jo, aann - a cim jsi si udelala radost? nejaky skrinky, ci cocococ?
3. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
aann, tak to je pěkný, já dneska prodávala v obchodě - spodní prádlo a plavky, navštívila mě fan a každá jsme tam virtuálně utratily tak 15 tisíc - vše jen velikost 38 nebo 40, ale nejdřív musím špeky pryč a pak se bude štíhlit šrajtofle, to abych začala šetřit :grinning: já za mě doufám, že aspoň něco vyprodají a nebude to tak drahé :grinning:
3. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
a za co jsi utratila ty, aann? s pícháním je to fakt, co píše mur, ale člověk si vlastně dokáže zvyknout na vše....
3. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
asi už na mě lezou depkouši
No utratila jsem 4 tisice za kytky do truhlíků,truhlíkový pnoucí jahody,zeminu,trávu,travní hnojivo.Sadu do sauničky (za takhle malou krabičku cena strašná)ale hlavně teaková třípatrová skříňka do koupelny zlevněná 2190 na 990 k tomu jsem hned musela vzít nový kobereček,proutěný dózy s víčkem a ve slevě měli tu sprchu do dřezu na nádobí..že mi budou dělat takovýhle věci radosti to bych nevěřila.Vždycky byly na prvním místě boty.. :fearful: no to jsem dopadla

A co budete dělat o víkendu??
3. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
aann - tak to mas hodne muziky za relativne jeste malo penez :wink: ja se chystam o vikednu na jarni uklid :grinning: ale tak na pohodicku, treba probehne i ohynek a burtiky, trosku povymetam pavuciny, ale vseho s mirou :wink:
tak krasne sny
3. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
ahoj holky ,aan do toho stehna to taky nebolí to je zajímavý ,ale to maličko rupne ..mě teda protože mám hnátu jak slon..akorát je blbý ,že to z tý nohy stříkalo a i tekla krev a pupenec jak bejk a štípal ,ale píchnutí dobrý..no tuli fakty se bojim toho transferu ,mám zakloněnou dělohu ,aby tam se mnou bůhví co nevyváděli a kdoví jak se dostanou přes čípek..
3. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
aann, tak to jsi teda nakoupila dobře, super :wink: tak až půjdeš pro hoblík, koupíš botky, nezoufej :grinning:
3. dub 2009 ve 23:02  • Odpověz
leni, bude to v oukeji, uvidíš, budu tam myšlenkama s tebou :wink:

mur, tak ty jsi taková vzorňačka.. skaryš, já to tady mám jako v chlívku, ale nechce se mi. jak málo jím, tak nemám chuť něco dělat... už jsem načala druhý týden diety, je na 3 týdny, tak pak budu po bytě lítat jako čamrda :grinning: :grinning:

jo, dotaz: kdy pojedeme přepadnout fan????????????????
3. dub 2009 ve 23:05  • Odpověz
dobrý den děvčata...co ta blondfan ,furt má nemocnou tu nožku? pak prej sportovat ,tojo..včera mi mudr řekl ,že mu nevadí když nebudu jíst ,ale pít musim ,hm taky dobrý ,jako by řekl ,,krávo nežer..
4. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
holky tak ET bude zítra na půl 10h. tak fakt zase výjimka jinak v neděli nedělaj ,prej je to ve stádiu moruly ,vim prd co to je..
4. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Ahoj...tak noha už je dobrá :slight_smile: Lenko tak to už zítra budeš těhu :wink:
Jinak ještě,že jsem zhubla neboť mi včera večer šéf předal halenku na práci a je mi tak ,tak .To by byla ostuda ,kdyby mi byla malá,velikost je to xxl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to dělané v ve wetnamu a tak jsou mini lidi :grinning:
4. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
ahoj holky.Už jsem se asi zbláznila.Chrápala jsem asi jenom dvě hodiny,protože se mi jednou zdálo,že jsem si zapomněla bodnout injekci pak když jsem na chvíli usnula tak zase,že jsem si jí bodla blbě no tragedie..
V 6 hod jsem vstala tak jsem se teda už opravdu normálně bodla v 7 jsem jela pro mladýho,kterej byl na tahu.Teď nakládám maso na grilovačku a jdu otírat ty sračky v koupelně a dávat do nové úúúúžasné skříňky.Odpo jdu sázet kytky.

Léňo ty seš nějaký zvláštní exemplář :wink: a co je stádium moruly to taky nevim.Jinak do stehna jsem se už bodala,ale ne tuhle míchací injekci.

Mur-cena dobrá-to jo

Jo Leni toho zavádění se vůbec neboj.Zaplatíš si za 500 katetr a vůbec nic neni cítit o tom ani neviš,fakt
4. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Dnes přijel švagr a dělá nám skříně do síně.Kluci budou mít k snídani bábovku a já kokos srní,k obědu mají pstruha s mandlemi a brambory na kmíně pokapané máslém a já mám 100g brokolice a krajíček cel.chleba,pak k večeři mají hovězí steak na barevném pepři se sýrem a to budou mít zapečené v bagetě a já mám půl salátové okurky.To se dnes budeme mít :wink:
4. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
fan ty seš ale velká kuchařka :wink: a takovejch chodů....to seš v dobrém rozpoložení že jo? :wink:
4. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Já budu mít asi amok :grinning:
4. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
To jsem ještě zapoměla napsat ,že bude polévka z vepřovích kosti s nudlema
4. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Včera večer jsem měla rande s manželem v Praze a on si dával pražskou klobásu....no sliny mi tekly až na zem
4. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
:grinning: to seš taky od 6 na nohou.Taková vývařovna :pensive: to je peklo
4. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
nudle děláš samozřejmě taky domácí :confounded:
4. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
Proč tě ten manža tak drásá,viď.A nebo sis měla vzpomenout na Tuli.Ta si jí dávala nedávno a bylo jí hrozně špatně-teda snad to byla Tuli
4. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
já jdu naložit to maso......nic se mi nechce
4. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
ahoj holky čekám na stadio blastocysty tam už je ta dutinka ..u nás se katetr neplatí aan..doplácet budem zítra 9200kč je v tom půlka icsy ,zamražení a PK+ 4000kč druhá půlka icsy+5000kč léky takže ,tohle ivf nás vyšlo na 18200kč :wink: ..jinak dnes řikala že je zamraženo zatim 8kousků a dneska nějaký přidaj ,ale kolik nevim..holky já asi nejsem normální,proč se tak všeho bojim ,já tohle štourání v pipce nenávidim..jestli to neklapne manža má smůlu..
4. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
ty volís blondfan ty jsi dělala v interkontinentálu ne?kdybyste viděly jak vařim já skromně.. :unamused:
4. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Leni to je úplně úžasný jak se ti to s těma dr povedlo fakt super.Teď aby se ti to pořádně zavrtalo a bomba a ještě těch čekajících prcků fakt bomba.
Já takhle vyvářim jenom když mě se chce a to už jsem se dneska překonala a ani jsem to neměla v plánu.
Naložila jsem maso na večer na gril,na oběd připravila steaky s novým bramborem,rajčatovým salátem s mozzatrelou a bazalkovým pestem a to mě ještě osvítilo,že jsem upekla tvarohový koláč s jablky,tvarohem a ořechy

Vy jste si dost zaplatili za mražení
4. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.