• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj děvčata,
tak ještě než to všechno dočtu, tak malá info pro všechny - fotky jsou v mém albu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ipusce, velikánská gratulace :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Tuli, tak to je krásný výsledek, jsou tam folíci hezky rovnoměrně, tak se nemusejí mačkat a vajucha v nich budou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Neboj :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ann, řekni mladýmu, že dokud neprojde těma "kraksnama" a nevydělá alespoň 100tisíc, tak ať si nechá zajít chuť. A taky že může nastat varianta, že dostane místo "kraksny" pořádnýho trabanta,varburga nebo Šáde :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jinak my jsme dneska byli na houbách a našli jsme houby :angry: :grinning: Teda já jsem alespoň nasbírala asi 2l borůvek, toť vše.
1. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
katy, super fotky, díky, že jsi fotila, máme hezkou vzpomínku a taky máme na co navazovat :wink:
1. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
katy, děkuji za optimistickou podporu, v úterý resp. ve středu budeme s manžou moudřejší...
1. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz
ty jo, katy, borůvky? to jsem překvapená... ale asi to je tím, že jsem děvče z města a vím prdlajs, co kdy roste v lese :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
2. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Tuli, taky jsem v tom lese čuměla, že ještě borůvky rostou :sweat_smile: :dizzy_face: A bylo jich tam spoustu, akorát manža s tchánem na mě nechtěli vůbec čekat než je nasbírám. Kdyby mě nechali o hodinu dýl,měla bych tak 5-6litrů. Ale co nesmím být hamoun :sweat_smile: :grinning:
2. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
Tak nazdar.Jsem od 4 hod vzhůru a dostala jsem se sem až teď :wink: Co novýho?
2. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Tak mladej měl včera první jízdu po Praze.Pak mi volal jak byl z toho vysranej a učitel řekl,že to je dobrý tak toho uklidnilo :grinning:
2. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Kath-fotky úžas.Přesně tohle jsem mu řekla,že si ještě na nic nevydělal a ani nic neplatí.Dovedeš si představit tu reakci :confounded:
2. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Jak sousedi předělávaj to bytové jádro v paneláku, tak se v bytě nedá vůbec vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snažím se být co nejmíň doma, proto i zanedbávám trochu koníka :sweat_smile:
Tak zase pádím nakoupit a pak s kámoškou na kávu :dizzy_face:
Tuli je určo na Petříně :grinning:
Len se někde fláká a nebo se psychicky připravuje na příjezd manži :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Ann dospává deficit z noci a nebo maká :wink:
Fan maká určitě :grinning:
2. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
A Mur asi taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Kath-makám :confounded: Kde jste byli na houbách?
2. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Ann, byli jsme v lesích kolem Rumburku a Šluknova.
2. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
ahojky, jj, byla jsem na petříně :wink: a taky mě nasrala ženská z pojišťovny, řekla mi, že déšť není živel, kráva jedna... tak jsem se ptala, jestli je normální sedět na záchodě s deštníkem nad hlavou... a teď tady byl soused s pokrejvačem, tak až přijdem na řadu nebo si vyšetří chvíli, že by to přišli opravit...
2. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
katy, nebo si len líže rány po včerejší kalbě :wink:
2. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
sakryš, tak jsem se rozvášnila v posledních dvou dnech, že jsem ani nezařehtala svůj 5000 příspěvek... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
tak mě tady nechte samotnou... :cry: :cry: jdu tedy dělat něco jíného...
2. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
čus u nás záplavy jak bejk,teklo nám opět do bytu a celého baráku ,doted nešla elektrika ..učim se anglicky lesson 1.mám z toho hlavu jak pátrací balon ,slovíčka dobrý ,nejdou mi zájmena a otázky ,kdo ,co ,jaký apod.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
ve škole jsem měla němčinu ,ale z tý vim taky hovno ,tak to vyjde nastejno začínat s tim ,nebo s onim...včera se pod mostem utopilo auto na silnici ..šílený záplavy ,místo silnic řeka ..hnus ..
2. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
jinak chlastajda vynikající ,byla jsem z toho dehydrovaná až do rána .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
leni, s tebou bude ještě prča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
jojo ,celej barák viděl jak jsem byla nadraná
2. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
a co myši maj pré, ne? :wink:
2. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
já můžu tušit že všichni budou na chodbě s kýblema :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ty volís to bylo hustý včera ..ale sešla se prima partička :wink:
2. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
jdu ostříhat manžu, tak jsem z5 tak za půl hoďky. papa
2. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.