• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
no myši končí dneska se čeká návrat pána domu ..asi upeču na oslavu ,,míša řezy ,,
2. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
a nezapomen vzít záda a ocas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jj, to jsem čekala, ale manža je holátko, víš??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
myslím tím záda!!!!!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
no jo můj taky ...žádný medvídě .. :wink:
2. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
ale když se chlap holí v podpaží tak mi to přijde děsně ujetý ,jé ted mi do klávesnice upadl kousek sekaný ...chudák
2. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
ty jop holky ,ale vám povim jak nejde elektrika to je hnus ,vrátit se z5 na větev fakt ...
2. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
hotovo :wink:
2. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
leni, ta tvoje klávesnice, chuděra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
klávesnice je o.k. neboj :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
tak to jsem ráda, ale teď musím vystřelit, mám nějaký pobíhání, tak až se vrátím, zase juknu. papa :wink:
2. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Holky dočtu vás doma .Už musím z tý práce vypadnout nebo chcípnu
2. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Ahoooj holky :slight_smile: Zdravím z práce.
Gratulace mamince :slight_smile:
Fotky jsou moc pěkné a už se těším na další sraz
2. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
čus holky, tak jsem vyhodila sušené kytky od vladíse ,měla jsem jich spousty,prej je v nich nega energie tak šly holky do kontejneru ...jinak jsem upekla míša řezy a napsala si do sešitu lesson 2,ale to jsem se ještě neučila ,musim postupně ,aby mi z toho nejeblo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zjistila jsem ,že nechápu kvadratické rovnice :frowning2:
2. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
lineární rovnice už umim ,ale jinak nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,prostě mi dobře hrabe už :grinning: :grinning: :grinning: kathy fotky bezva.. :wink:
2. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
dorazila jsem z nákupů domu a jsem úúúúúplně v prdeli
2. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
aan ty to přeháníš v té práci ne?vladís už je asi v kasínu ,tak se přižene jako velká voda a na plotně hov...
2. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
a co jsi kupovala žrádlo co?
2. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Len to je zajímavý.Nám si řikala,že je to na chatě bez elektřiny moc príma :sweat_smile:
Jinak jsem koupila chlapečkovi ponožtičky č.47 a Fioně asi č.4 cm
2. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
Hele žrádlo-kupovala jsem naložený maso,abych jim nemusela klohnit večeři.
Já ti taky něco uklohnim,aby si furt nežrala tu sekačku :zipper_mouth:
2. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
Mu běž udělat topinky a dej mu aspoň česnek
2. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
Ty se pomátneš z toho studia
2. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
Fan-máš odpolední nebo co?
2. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Já to jdu vybalit aspon z tašky
2. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
Tak Leni já se s tebou loučim,táta ti už zvoní u dveří takže večer proběhne pěkná rotika po týdnu.Jinak buďte ohleduplný máš zítra doktora :wink: :grinning:
2. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
jo jo mam odpoledni
2. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
cssss nic nebude nasral mě hned mezi dveřma :rolling_eyes:
2. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
a k večeři byly vajíčka na cibulce a míša řezy ..neboj ono to s tim studiem neni tak horký ..to já ze sebe jen dělam takovou študentku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
tak taky zdravím, zastavila jsem se v bille, byla jsem autem, tak jsem si říkala, že pár věcí koupím... účet asi půlmetrovej a nejsem si jistá, jestli jsem koupila všechno. ale tady se nedá pořádně nic koupit, leda suvenýry... tak jsem si vychutnala jízdu mezi regálama a od té doby žeru, ach jo... to je boj.. ale nákup je vyndaný, teda ten, co nezůstal v kufru, nebudu přece všechno tahat nahoru sama jako kráva, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
ok, tady nikdo, asi půjdu do hajan, zítra budu v práci, tak ať jsem plná sil :grinning:
2. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.