• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Hezký večer všem, koukám a tady nikdo.....taky tedy spustím samomluvu :slight_smile: . Doufám, že se máte všechny fajn...i když, co to čtu....povodně u Tuli na WC, u Len v baráku.....to je mi líto!
U nás je černo, černo v bytě, nejde nám televize :frowning2: , tedy přesněji, umřelo nám combo (to je krabička od satelitu)...a to jsem tady onehdy radila :frowning2: ....., prý odešel jakýsi zdroják, takže už druhý den sedíme bez tv v obyváku, já nepřipuštěna k pc čtu knížku, drahý hraje piškvorky.....v minulosti v těchto časech dělali aspoň děti, my ne :unamused: . Jo děti...., volala jsem k dr., dala mi recept na proveru (asi kvůli dlouhému cyklu nebo kvůli tomu progesteronu??), mám ji od zítra (20.DC) do 11.7. (28.DC) a pak další cyklus od 15.DC do 25.DC a pak na další cyklus od 2.DC jsem dostala 3x denně estrofem, pak bych teprve měla jít na KET. Uvidím, co se bude dít, podle příbalového letáku bych měla mít spoustu vedlejšího účinků, ale o těch, co tam píšou, mám stejně už teď, takže asi to nebude taková hrůůůsa :slight_smile: . Zatím se opatrujte....Dobrou noc.
2. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
ami také jsem měla proveru a nic mi po ní nebylo a pěkně mi to upravilo cyklus a tím se spravil i ten progesteron ...
2. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
já jedu na kontrolu zítra odpolko tak uvidíme jak dopadnu já
2. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
přeju hezký den všem ... :wink: včera jsme si dali na uvítanou pár čísel ,ale tuli jako za mlada to nebylo :grinning: :grinning: :grinning: ,za mlada to byla posedlost,nějak si to neumim užít ,škoda no ..
3. črc 2009 v 06:09  • Odpověz
jinak jsme měli s vladísem řeč o té škole ,docela mě překvapilo ,že pokud neustoupím od mimina a myslím si ,že to zvládnu, tak at jdu ...příští týden se musí podat přihláška ..copak já vim ,jestli to zvládnu?!chtěla bych a to je vše co vim... :wink: když se mi to přes víkend nerozleží ,tak složim zálohu 6300kč a jde se do školy
3. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
jinak nevim jestli jsem to psala ,ale je to policejní škola :wink:
3. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
Len, já si taky myslím, že ta škola je dobrý nápad, pokud se ty na to cejtíš :dizzy_face:
3. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Len, držím Ti palce na tu odpolední kontrolu :wink:
Já budu,bohužel :unamused: , celý víkend pravděpodobně bez netu, tak si vás dočtu až v pondělí večer.
3. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
kathy čus ..no zkusit se má všechno ..zabalit to můžu vždycky :wink:
3. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Jasný, Len, moje řeč :wink:
3. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
tak jsem si oholila orangutaní nohy a pipku nechám ,kdyby byl Ket oholim následovně at se jim tam nezamotá katetr :grinning: :grinning: :grinning: já mám děsný pupínky po oholení
3. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
ahoj ve spolek :wink: tak já jsem dneska v obchodě, kamarádka si udělala volno, tak jsem v podprsenkárně :wink:
3. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
leni, to my se na sebe momentálně jen koukáme :wink: začínám cítit bachor, tak se do žádných tělocviků nepouštím. sice folíků ne až zas tolik, ale jsem nějak bez nálady na nějaké akce, snad se to srovná...

dneska jsem byla jako vrcholová píchačka. normální puregon 50 jsem si natáhla do injekce a nasadila krátkou jehlu a šup s ní do špeku, pak jsem vzala pero, ale nestačila ampule, tak jsem nasadila další a tedy jsem dneska píchala 3x. manža seděl vedle mě a radši se nekoukal, ale ať to vidí, co podstupuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
leni, se školou ti fandím, určo budeš první půl rok proklínat svoje rozhodnutí, ale pak budeš ráda!!

každopádně teď ať ti dopadne dobře ta kontrola, jsem zvědavá, co ti řeknou!!!
3. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
katy, buď ráda, že budeš bez netu... někde v přírodě? My asi budeme hnít doma, ale nějaký výlet by to chtělo... :wink:
3. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
to je prča, budeme mít protekci u policie :grinning: :grinning: :grinning:
čus tuli dneska mám zase mrší křeče ,sna d se nedozvim něco špatného ,ted mi volal kartář kdy prej přijdu ..
leni, tys prdlá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: orangutánka, keci v kleci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
nestraš s mrchou!!!

aha, tak to jsem teda zvědavá... a půjdeš k němu? na seanci???? :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
na masáž koz? nevim ,ale fakt mám křeče ,lepší by bylo ,abych se posr...než mrcha co?
3. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
se nesměj tuli až ti budu psát na icqw příklady z matiky a budu bečet at mi poradíš :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
nějak mi bolí záda ,asi z toho pc tak mizim ,peču bábovku snad to nebude palach ...tak pa zatim
3. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
to jo, já včera dobíhala tak, tak... nákup v ruce a letěla jsem po schodech jako střelená. stihla!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

a kozí masáž, to by byla čenichovka!!!!! nebo kulkovka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mrcha nebude, při ovu taky může bolet břicho jako na mrchu :confounded:
3. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
tuli o.k. připravuji se na horší variantu .pak to mín bolí ty neúspěchy :wink:
3. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
jó, jestli je budu ještě umět... ale matiku jsem měla vždycky ráda :wink:

papa včelko pilná :wink: :wink: :wink:
3. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
jo, leni, to chápu, proto jsem si řekla, že půjdu do ivf 6x, víc ne, abych byla připravená na to, že ani to 3. nemusí vyjít...
3. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
jé tak to já tě budu otravovat ...švagrová bude přes týdebn v pardubicích ,ta mi asi neporadí ..ale víš co tuli ráda bych to zkusila ..jako plán ,,b,,mě to uspokojuje..
3. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
no jasně, dobře děláš, já zase teď čumím furt na inzeráty a hledám práci... ale to není plán b, to je nutnost... úřad práce mě brzo vykopne...
3. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
tak zatím se tady nic neděje, snad někdo přijde do zavírací doby a udělá tady mega nákup :unamused:
3. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Tak koukám a červen je pase ,je třeba se přejmenovat :wink:
3. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.