• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
čus fan :wink: prej už nemusíme zakládat nové téma, když překročí 10000 příspěvků. a jak bychom se měly jmenovat? "Jednou zvítězíme!!!!!"????????
3. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
kde jste kdo? fan v práci a zbytek???? u vody???? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
druhá strana, cococo to jejeje??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
ahojky tak sliznice je 14mm a Ket v pondělí ,cysty nikde a folikul 20mm doufám že nezačnu do té doby krámovat ,ta sliznice je nějaká moc vysoká
3. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
utroš mám mít od zítra 3krát 2 a přidam od mur 1/2 prednisonu
3. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
leni, super, tak budeme snad depkovat dvě :grinning:
3. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
i když já budu mít teprve v úterý opu a jestli bude co, tak et asi v pátek...
3. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
a leni, jaká bývá obvykle sliznice? když máš pocit, že 14 je dost.... jsem v tomhle tatar.. :unamused:
3. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
mimi se dávaj od 8mm.. :wink: jojo já budu nervní do pondělka ,aby se zase něco neposralo
3. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
leni, do i od pondělka, počkej na ty nervíky pak... ale my tě budeme podporovat!!!!
3. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahojky, tak jen nakouknu......děkuji Len za uklidnění, že provera zabere, budu průběžně informovat, jak to pomohlo. Gratuluji ke kontrole a ke KETu, budu ti moooc držet pěsti? Taky nemám zkušenosti s výškou sliznice, já měla před tím, než zjistili, že nemám ten hormon, 7,7 mm, takže říkáš 8mm je minimální výška? No tak to teda nevím, jestli někdy dosáhnu :frowning2: .
Ahoj Tuli, ty jsi tak šikovná "píchačka" :slight_smile: , bys mohla hned na nějaký úvazek do zdravotnictví.....by tě brali všemi deseti!!!! Já mít soukr nemocnici, tak tě beru, fakt!
Jééé, zapomněla jsem, asi už po milionté :unamused: v tomto týdnu pozdravit Fanfulinkakudiska, takže to napravuji..ahóóój :wink: .
Jdu něco dělat.....ach jo, kdyby se mi chtělo tak, jak se mi nechce :frowning2: .
3. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Oprava: Budu ti držet pěsti..."bez otazníku" :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
jéééé, ahoj ami!!!!!
3. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
ami, tak to je nádherný přirovnání: kdyby se mi chtělo, jak se mi nechce, to jsem ještě neslyšela a začnu to používat, páč je to bomba!!!!
3. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
čau krasavice dneska lítám celý den tak sežeru aspoň jabko (3) a jdu zjistit co je tady novýho.Hlava mě bolí jako prase
3. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Len tak to super :wink: Ty sis jako sama naordinovala prednison???? Hmmmmm
Tak s Tuli budete válčit spolu :slight_smile:
Jinak Fiona mi vyrostla od úterka o 2,2 mm.jóó a dostala jsem další prenatální box tak jestli tam budou další dudlíky tak mám výbavičku :wink:
Holky dneska jsem si musela koupit sadu bodýček.3.dupačky a záclonky do pokojíčku-trošičku začínám bláznit :confused:
No tak jdu vyndat nákup nebo mi to všechno zezelená :rolling_eyes:
3. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
to jo aan takový zelený duopačky a záclonky ,to neni ono co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
jo sama jsem si to naordinovala ..už dlouho od nás z car nikdo neměl //,je to začarovaný a 1/2 tablety mi neublíží
3. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
jak to,že jste neodjeli na dáču?
3. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
zdarec :slight_smile: hezký den vám přeji. jdu vařit ať pak nechcípnu v tom pařáku
4. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
čus na dáču se jede dneska dopol.sbalila jsem si líkárnu a pojedem..dn eska budu vařit česnečku a bůček ,velmi solidní bůček ...hodim ho tam do horkovzdušný a bude s chlebem...
4. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
Tak ja taky zdravim a zase z prace ..to bude asi dnes nuda...u nas na baraku se pracuje a tak doufam,ze do konce mesice uz bude vsechno vypadat tak jak ma... :wink:
tuli se nam nafukuje a brzy bude snaset :grinning:
4. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Tak ješte chci tedy oznámit ,pokud to bude možné abychom se zase sešly u nás ve vsi ..na konci července :dizzy_face: ale počítám s nocležníkama ...tak si to doma nějak naplánujte :wink: bud to bude 25-26.7 a nebo 1-2.8 co vy na to?
4. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
ahojky, dobrý ránko :wink:

tak už jsem se opíchala naposledy, zítra večer pregnyl.

jj, fan, nafukuju se a mám i pocit, že jsem začala i kvokat... když budu snášet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
tak ja kvokam i bez pichacky :grinning:
4. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
hmmm, tak to asi někdy každá, ne? :wink: nebo si to o nás rozhodně někdy myslí naše drahé polovičky...
4. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Tak to je pravda...tady je takova nuda ..dnes too stoji za starou belu...porad sle lepsi nez na flore :wink: tam musi byt asi pekne hnusne ..ja chci na do¨volenou nekde k oceanu a popijet margaritu a nebo coronu :dizzy_face:
4. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
dnes jsou vsichni pryc ...Tuli co dnes varis
4. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
tak si jí naplánuj a hurá do tramtárie :wink: :wink:
4. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
fan, já nic, nabouchala jsem se sýrový pomazánky se sucharama a mám dost... ale manža by si dal francouzský brambory, tak je prý bude dělat sám. sice bude v kuchyni jako po výbuchu, ale já na to kašlu... jsem nafouklá, jako po pytli hrachu... nachystám kuchyň, vyndám a nandám myčku a tím končím práci v kuchyni. možná ještě do ní zavítám a udělám si pití :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.