• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
autor
no jo...je to boj
4. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
je to proste silene ....fakt to nedokazes odhadnout ...ale uvidime ...treba me to prajde ,se tady nudim tak delam blbosti
4. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
jj, práce neuteče, té si do důchodu užijeme..
4. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
dnes delam zase uzaverku....se asi picnu jestli to bude delat neplechu
4. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
dáš těch 6 do září dolů, splníš si svůj dost drsný cíl a můžeš se soustředit na něco nového, ale s mírou, nemá se to přehánět, ty víš.. proč myslíš, že mě to chytlo? sraz, roupy a co já vím, co ještě, teď když jsem držela tu injekci v ruce, tak jem si říkala, hezky sis to vymyslela...
4. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
to bude dobrý a každá další? s prstem v nose, uvidíš, si šikovná holka!!!!
4. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
možná ,že to vyjde ,mam praci a nemam cas se tak povalovat doma a porad na to myslet a taky se bude odehravat adopce a co ja vim co jeste...
4. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
dne sjsem autem tak budu i brzy doma..jsem zvedava co se tam udelalo a co budu muset udelat ja....uklidit bordel a jit spat.. :grinning:
4. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
A co mate vy zitra v planu?
4. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Ja se budu povalovat na zelivarne.....ale vezmu si sebou sluchatka budu se koukat na nejaky serial na pc
4. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
zítra jedeme k našim a uvidíme podle počasí. buď je tak, že by jeden chcípnul nebo chčije, tak si něco plánuj... :confounded:
4. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
to mas pravdu, stoji to na prd.pomalu se uklizim ..zabalim to v pul
4. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
to není špatný nápad, aspoň ti to uteče...
4. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
počkej, dorazí LM a budeš namydlená, jako já včera... :confounded:
4. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
dnes nebude nic ,prazdna pisilka..je tady mrtva zona
4. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
tak ja to balim ,jdu na vec :slight_smile: tak zitra pa pa
4. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
papa, koukala jsem na rezervace, fakt nuda. tak filmík se ti zítra šikne. papa :wink:
4. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
čau holky tak návštěva byla do půl 9 :unamused: trošičku psycho
Fan vůbec se nerozmejšlej a šup do Pronatalu
Tuli už se to blíží.To tak strašně letí to je fakt hrůza.
Tak já balim věci a pojedu za maminu,aby mi něco vytvořila na palici ( namatlat barvu)
5. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
autor
Tak jsem tady vcera pekne zurila ,nebot holka na recepci je vazne magor.uplny zmatek ..nic nesedelo a hledatz to je vazne na palici.
5. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
ahojky, jukám a vyrážíme k našim, jen co skončí Vinnetou :wink:

aann, blíží, taky to na sobě začínám pociťovat - tu nervozitu... no jo, v úterý budu chytřejší, kolik toho bude a ve středu, kolik je embryí a myslím, že v pátek by měl být ET a pak mi během dalších 14-17 dnů cvaknou nervíky...

tak aann ty budeš krasavice, jo? tak to abys pak nějak šla se blejsknout :grinning: :sunglasses: :wink:

že by do toho fan měla zase jít, teď se to bude hezky kloubit s pracovními povinnostmi a myslím, že je to tak akorát... co myslíš fan? a z magorky se nečil, máš dvě možnosti, buď jí utrhneš hlavu nebo vyrazíš...
5. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
asi to druhe,psala jsem email at se vzpamatuje ...nemam cas se po pracovni dobe nervovat z ufona :confounded:
5. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
no uvidime ...nejsem si jista jeste...asi ale fakt az na podzim
5. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
fan, neplánuj, nech tomu volný průběh, až budeš mít náladu na konzultaci, tak poslechni svůj vnitřní hlas...

a co jinak, co ufonka?
5. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
ahoj holky, chci se zeptat, nepíchala jste si nějterá sama pregnyl do nohy????? mám ho dneska píchat ve 20:30 a uvažuju, poté, co jsem si píchala sama celou stimulku, že bych si to bodla...

dik za odpověď :wink: Vaše trošku vynervená tuli :wink:
5. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
holky, jsem dobrá!!!!!!!!!!!!!!! píchla jsem si to!!!!!!!!!!!!! do stehna, ne do břicha, čekala jsem to horší, je vidět, že jsem už otrlá!!!
5. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
vidím, že tady zase aspiruju na povedenou samomluvu, chtěla jsem se odměnit vínkem, ale muška už zavírá, tak jsem tam došla a šla zase domů... tak se juknu na telku a uvidím, třeba půjdu i rozumně spát. zatím, třeba tady ještě na někoho narazím než zalezu do peří. papa
5. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky, konecne zase obnovim svoje dychynky tady s vama. Co noveho? moc vas po dlouhe dobe zdravim, bylo mi uz o Vas docela smutno :dizzy_face: u me nic noveho, dnes mi odjela navstevka - moc jsme si to uzili, kino, lesik, houbicky, boruvky, ohen, filmiky, nejaka ta bolest mala hlavy taky byla - no super.
Koukam tuli pichla posledni pregnyl - jses borec - do stehna si rto teda neumim zatim predstavit...rychle vas probehnu, dnes se budud venovat manzilkovi...
5. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
ahoj mur, já tady tak zevluju :wink:

to je dobře, že jsi zase nakoukla a nakukuj častěji :wink: a já si říkala, cocococo???

tak se hezky věnuj, já začínám nabírat další stádium nervozity, tak jsem tady skoro pořád přilepená :grinning:

kdybys nejukala, tak brou brou :wink: :wink:
5. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
No ted tady ctu, ze Lenma zitra ketik - holky drzim palce - drz se!!!!!!!! to vis, byla jsem zvedava na ty vysledky kontroly a jsem rada, ze to nejsou zadne hororove scenky :wink:
zbytek doctu pozdeji, zatim papiky
brou nocku vsem!
5. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
no vidíš, mur a ani se tady dneska neukázala, holka jedna. tak si užij večer s manžílkem. papa :sunglasses: :sunglasses:
5. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.