• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
a já byla tak v pohodě... no jo, jde to tuhýho... dobře, že budu mít celý příští týden co dělat...

manža se nakvartýroval do kuchyně, tak jsem zvědavá, jestli umeje ten napleskaný sporák, který meje už měsíc...
6. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Tak to ja vcera vecer jeste musela uklidit tu zamastenou kuchyn a vsechno okolo....to byl des :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dala jsem prisny zakaz vareni na moji plotne ...priste si upecou parek na klacku :grinning:
6. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Tuli já měla ty samý reakce neboj se ničeho.Byla jsem nervní,když mi řekli,že mám málo vajec to jsem úplně vzdala.Pak to bylo ještě horší,když jsem měla volat druhý den.Tam mi řekli,že může být PK a trošku to ze mě spadlo.A úplně jsem byla v klidu po ET.A pak to zase začlo před testováním,ale to jsem poprvé dělala opravdu až po12 dnech
6. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Fan mám velmi bujnou fantazii a dovedu si tu zasranou,mastnou kuchyň představit.A byla zasraná i podlaha?
6. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Tak si pis a skrinky taky ,mam tmavou kuchyn a tak je to krasne videt
6. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
fan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nechali ti aspoň něco? nebo udělali mrdník a vše sežrali sami...
6. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
tak aann já doma zatím testy nemám. naštěstí :wink: to je přesně vono, teď nervy, co tam bude, co bude v mističce a pak za takových 10 dní bude další vlna nervů :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: chudák manža, si se mnou užije, teď jsem si tady poplakala, naštěstí mě neviděl, nechápal by...
6. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
tak nic nenechali a to je jedine dobre...ja chci domu... :unamused: je tady nuda
6. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
já zase chci mít už hotový ten překlad... ještě mi zbývá 7 stránek z 28 a pak si budu muset udělat korekturu, jestli tam nepíšu ptákoviny...
6. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak Len má zavedený 3 embrouše je jí blbě a ještě k tomu jí od včera nejde net,protože jim do toho řachnul blesk.Všechny vás pozdravuje a byla hrozně nadšená, když jí dr řekl,že ani neví kam to dává
6. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Fan tak ať za tebe zaskočí Tom a ty běž dom.Mám takový basnický střevo :confused:
6. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
To zvladnes ...ses hlavicka :slight_smile:
6. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
aann, pěkný střevo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
lenka psala, že rozmrazili 4 a 3 přežili... tak ji je tam dali.

to musí být pocit, když ti řekne, že neví, kam to dává, bych ho z tý kozy kopla...
6. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
tak drzme palecky at se uchyti :slight_smile:
6. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
kuk :wink: jsem nějaká znuděná, tady tak bloumám. manža kouká na úžasňákovi a takovou pitomost sledovat nebudu...
6. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
ahoj všem, ta volna jsou skvělá, už třetí den jenom spíme (myšleno opravdu spaní) :slight_smile: , jsme šíleně unavení, jestli je to z toho počasí..... :unamused:
Tuli, jsi tááák šikovná, píchnout se sama a vůbec se píchat sama :grinning: ,........ až to budeš vyprávět těm svým dětem o probdělých nocích, jak sis je statečně vybojovala, ty budou koukat!!! Zítra na tebe budu myslet, až budeš mít po...., tak cinkni. Nezapomeň, že objednáno máš, a dobře to dopadne!
A držím pěsti třem bojovníčkům Len, kteří určitě ví, kde jsou, a ať tam vydrží minimálně 9 měsíců.
Ahoj Fan, četla jsem si, že přemýšlíš jít zase do toho....., taky se mi do toho nechtělo, ale nakonec jsem pochopila, že kdo nic nedělá, nic nemá (a nic nepokazí)......Tuli ví :wink: .
Ahoj Ann, pozdravuj ode mě Fionku :slight_smile: , no je to kouzelný pracovní název..... :slight_smile:
Od zítra nám nepoteče týden teplá voda, tak jdu uklidit, příští víkend máme návštěvu a pak už dovolená, jak já se těším...... :grinning: .
No a můj život s proverou....první a druhá tabletka, to byl hnus ultrafialovej (i když tabletka je modrá), vyletěl mi tlak, zatmělo se mi před očima, to je teda pěkná síla. Pak jsem zjistila, že ji musím sníst s jídlem a už je to dobrý, ale závislák na ní teda nebudu :confounded: .
Jsem se rozepsala :wink: .....tak hezký zbytek dne všem, pa
6. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
ahoj ami,
ty jsi prdloušek :wink: ale je to tak, bez zkoušení máš prd... :pensive:
6. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
provedla jsem očistu tělesa, umyla chlupy na hlavě a ty jinde zlikvidovala, abych nebyla zítra na opu jako opička...
6. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
ami, ani bych nečekala, že se takhle statečně propíchám celou stimulkou :grinning: a neboj, dám vědět... :dizzy_face:
6. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
holky já jsem tak líná,že to svět neviděl.Pořád něco dělám a nic jsem nedodělala.Prádlo věšim 2 hod,žehlit chci asi od 3. a nevyndala jsem ještě ani žehličku.Nádobí do myčky dávám asi hodinu no..hnus
6. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
čau Ami,když seš tak hezky odpočatá tak bys mohla skáknout ke mě a taky něco pouklidit :sweat_smile: :wink:
Na jak dlouho máš tu proveru?
6. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
jdu se podívat na tu žehličku :rolling_eyes:
6. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
aann, to mi děláš radost, já už měla ze sebe depku, že není línějšího tvora...
6. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
aann, jak ta žehlička vypadá, co? :wink:
6. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
Tuli to co mám dneska to jsem snad v životě neměla.Jinak jak vidiš ještě jsem se na ní nešla podívat :pensive:
6. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
Tak ja jsem tady ,uz k te recepci prirostla.. :grinning: dnes neni konce...zitra me ceka prodluzovani... hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
co je prodlužování????
6. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
čus pipky moje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky!
Už jsem zpátky z šumavského víkendu :wink:
6. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.