• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
všechny těhule zmizely jenom já jsem vám zůstala na krku :wink:
Hele čau budu jukat až zítra a ty Tuli hned piš jak si dopadla
Len a ty se moc nehlídej.jsou tam dvě :astonished: :astonished:
6. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
teda aann, to jsi hvězda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
já dneska byla jako lenochod tříprstý...
6. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
trošku jsem se z nervíků srovnala u mušky. dvě dvojky a je mi fajn. jen musím ještě doplňovat tekutiny...
6. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Krásné ráno i celý den :wink:

Tuli, myslím na Tebe :wink:
7. črc 2009 v 07:01  • Odpověz
čus dobré ránko přeju všem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
musela jsem vstát jak mi pekelně bolí záda ,jo a vy totiž nevíte ,že jsem byla v neděli u kartáře a ten mě dobil energií a zharmonizoval a vyčistil hlavu :wink:
7. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj Len!
Jak se cítíš s embrouškama v bříšku :wink: ?
7. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
kathy jsem po tom utroši děsně nafouklá ... :rolling_eyes: jinak se cítim dobře :grinning: :grinning: :grinning: ,ale to jsem se cítila i včera ikdyž jsem měla ten vnitřek podrážděnej ..
7. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
jo a nosim jenom světlé spodky kvůli čakrám :wink: a pozitivní energii,to mě napísala musilka
7. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
To je super, tak je pěkně hýčkej :dizzy_face:
7. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
ospalá po utroši nejsem ,ale furt ucházim ,to je parádička :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Jasný, jen tak dál, světlý spodky a pozitivní energie určitě zaberou :wink:
7. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
jo kathy ,ale včera a jsem tady řvala jako hyena víš než jsme jeli jak se bojim a pak to tam ze mě spadlo ...
7. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
já totiž přišla od kartáře tak v poho a spíš jsem vypadala jako spitá a ten můj do mě furt rejpal co se mnou asi dělal,až mě vytočil a řekla jsem mu vše co jsem si o něm myslela a celém IVF :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Len, to je normálka, vždyť ty výkyvy hormonů tady všechny známe :sweat_smile: :grinning:
7. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
Já jsem teď vyslala manžu do práce, přijde až hodně večer, tak nemusím vařit :dizzy_face: Já si zajdu na nějakou mňamku k našim.
7. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Len, já se taky začínám bát jenom jít na tu kontrolu před stimulací a bojím se vůbec začít stimulovat, protože se bojím dalšího zklamání :confounded: Snad mě to brzy přejde, asi mi taky haraší hormony :grinning:
7. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
ale tak nějak se mi ulevilo když jsem na něj vyřvala co si o vladísovi myslim a jeho nátlakách na mě ..jo a jinak už zase na mě hledí těhotně a včera se mi zeptal jak mi je a pak řekl ,,ne že bych ti to nepřál ,že je ti dobře ,ale byl bych radši ,aby ti bylo zle ,to bys byla těhotná,, tak jsem mu vysvětlovala ,že se HCG uvolnuje až po zahnízdění ,no nevim jestli to pomohlo ..
7. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
kathy já vždy když se bála ,jenom mě to mohlo překvapit v dobrém...je to normální se bát ..kde má člověk furt brát tu sílu bojovata v tvém případě to platí trojnásobně
7. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Len, dík za podporu, ještě že Vás holky mám :wink:
Hlavně nesmíte zdrhnout až budete mít // , musíte tady zůstat s námi jako Ann :dizzy_face: :grinning: :wink:
7. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
kathy jednou se všecky dočkáme ...a fan nakoupí manžovi vitamíny a pošle ho k Tomovi na masage a to by bylo ,aby jedna spermie v centifuze neuvízla a kathy ty řekni dokymu ,at si laskavě veme brejle ,až bude vybírat spermoně
7. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
tak se jdu zase natáhnout ,ty záda mě zlobí ,on to kartář řekl ,že v úterý a ve středu mě budou bolet a ještě mi řekl ,že včerejšek byl pro mě dobrý den ...a ta psychika že u mě byla opravdu ve špatném stavu ,hekal nade mnou :confused: :confused: :confused: ,že se nechci uvolnit ,jsem možná měla :grinning: :grinning: :grinning: utroš by udělal své :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,aan jak je kočko v práci????????????????????????????těš se vyrábim Fionce ženicha
7. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Tak se běž hezky natáhnout, zasloužíš si to :wink:
7. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
tak mizim hlavně že faká net ,tak zase zajdu ..papa
7. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
7. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
čau drahuše :wink: jdu zkontrolovat další matky :wink:
7. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Len ty si byla jako zlá????? :fearful:
7. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Kath já nikam nezdrhnu a Len taky ne.Já jí vždycky někde vyhmátnu :wink:
Kathy a kdy jdeš?Už jste si to nějak naplánovali?
7. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj Ann!
No já to mám naplánované na půlku srpna, hned po dovče, ale znáš to, může se stát cokoliv a posun o měsíc.
Jdu k MUDře. toho 17.7.se domluvit a kouknout na podvozek, jestli tam není nějaká cysta :sweat_smile:
7. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.