• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
za mražení je aan 2500kč a za kultivaci 2700kč..a jak u vás?já to tak čekala takže žádné překvápko.. :dizzy_face: holky to by bylo věcí co? třeba super kočárek za 19tis..ten by jezdil sám.. :wink:
4. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
jinak já si koupila v globusu převislý muškáty za 64kč a konec zvonec se zahradničenim..
4. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
já takhle vyvářim jen velmi zřídka ,spíš jedu na klasiku ,špagety ,šunkofleky ,zatracený kyselo :grinning: ,čočku s párkem ,no prostě takový zdravý jídla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
a pak se divim že mám mega prdel..po rozvodu s bejvalým jsem si pochroumala nějak žaludek,tenkrát jsem zhubla za 2měs.16kg a dodnes nesnesu spoustu jídel,vůbec mi to žaludek nebere ,ač mi to chutná ,nestrávim to ..ten se mě pomstil kripl jeden ,nervy z něj a žaludek v prd..
4. dub 2009 v 15:18  • Odpověz
ty jo ale co píše blondfan to jsem nevařila a ani nejedla v životě..to tiše závidim.. :zipper_mouth:
4. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
aann, máš dobrou paměť, jo, byla to blééé klobása na Václaváku. :unamused:
4. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
fan je kuchařinka a do toho chroupe sama mrkev, ale holky, je to na ní vidět, jak jí jde váha dolů, no jo, je na čase, když se začíná objevovat sluníčko a my se chceme obnažovat :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
tak já taky hodím do placu, co jsem "vařila" já. manža měl k obědu obložený chlebíčky z lahůdkárny a teď včeří od tamtud tláču. já budu mít k večeři mrkev, tak když tam vedle mlaská, radši jsem u pc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
No já jsem dnes stoupla na váhu a nic mě neubylo.....asi to bude tím ,že jsem se nadýchala těch výparů z hrce
4. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahoj holky, dneska bylo tak krásně, že jsme pořád někde venku lítali :grinning:

Len, tak to je super, zítra už budeš těhu a těch mrazáčků - nádhera :grinning:

Fan a Tuli, teda vy válíte stou dietkou :wink:

Ann, pícháníčko, utz a za chvíli půjdeš jako Len na ET :wink:

Jinak já mám perde jak řešeto, dnes to byla už 6.injekce, mám modřiny na obou půlkách, jak přežiju ty zbylý 4, teda nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
Len já vím,že to jsou takový ceny...hrůza.Já za ty prachy co už jsem tam nechala by byla super měsíční dovča :confused:
Řikala jsem,že nebudu nic dělat....osázela jsem truhlíky,abych byla v létě zase nasraná,že to musím zalejvat,vydloubala pampelišky z trávníku zasadila bylinky a uklízela bordel,ale pozor!!!pořád nemám umytý okna.
Len já taky vařim lidovky a nejúžasnější jsou francouzský brambory

Kath jestli z toho vůbec něco bude
Fan-váha se prý na nějaký čas zastaví na nějaký hranici a konec.Pak je člověk nasranej a pak to jde zase dolů.A co skříně?Hotový? Všude bordel,viď?
4. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
Len zahradničení si necháš na příští rok na zahrádku :wink:
Tam už se vycapíš s kočárem a můžeš makat kolem dětí a zahrady a to teprv bude dietka.A nejlépe v noci řvoucí :astonished:
4. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
Leni na zítřek ti držim palce pořádně měj haxničky nahoře,chlastej a hned jak to půjde dej vědět :wink:
4. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
fan, já mám dneska taky zaseknutou váhu :confounded: ale to je taky tím, jak jsem včera asi dýchala zapékanou brokolici...
4. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
no nic, smím deci vína denně, tak asi zamířím do vinárny. pápá :grinning:
4. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
holky váha vám stojí jo? beztak kdybych vás potkala tak projdu ani si vás nevšimnu..ale já vám to moc přeju četla jsem ,že je lepší otěhu ,při optimální váze ,zase ne tak moc hubené jak jsme tu měly Kačku000,to by mě zajímalo jak válčí ,často na ní myslim..tuli hele a co sedlinka jak se má?máš nějaké zprávičky?holky mě tak po všem pálí žáha že bych se z toho picla ,nemůže mi to dělat ten utroš dopr..? a taky mi zhoršuje bolest v břiše..hnus hadr ,doufám,že vedlejším účinkem bude 1 uřvánek.. :wink: ,aan já se asi letos na vše vyfláknu ..dle výslůedku ,jestli budu těhu ,budu mít roziko a jestli nebudu těhu tak budu mít depresi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
a francouzský brambory jsem tu jedla celej týden.. :wink:
4. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahoj holky, jdu docist, celej den jsme makali kolem domu ana zahrade, bylo uplne uzasne, ted si davam dvojku cerveneho a je mi blaze - odmena za vykonanou praci :grinning:
4. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
teda holky, vy jste ale vyvarovna :grinning: klobouk dolu :wink: dnes ale byly ale asi erupce vzajemny, pac ja taky varila vsechno mozny, zitra mame navstevu, tak at nemusim stat u plotny od rana, mam uz teda neco predvareno.

Lenko - mega obr gratulace k mrazenym embrousum a tem jeste v misce!! zitra v 9:30,jo? budu na tebe moc myslet!!!!! transferu s eneboj, neni to nic, co by jsi neprezila, pises sice, ze mas zaklonenou delohu, to ja taky, ale ziju. Fakt neboj :wink:

Tuli - uzila sis vinko?

aann - ty jsi teda zahradnice! ja bych taky nakupovala kytky, ale dneska to fakt stoji majlant, syslim prasulky na IVF.

Leni - to je dobra cena neco malo pres 18tis vcetne ICSI apod, ja bych byla spokojena, kdyz by mi to taky tak vyslo, uvidime.

Dneska jsme fakt udelali kotel prace - i lavicku jsem vyndali ven, vzdycky ji na zimu schovame a natreme vyjetym olejem...to mi pripomina, ze musime nekoho pozvat, aby nam ji trosku "oprdelil" a ja pak na ni mohla hezky sedet v bilych kalhotech :grinning: :grinning: :grinning:
taky jsem dneska delala debordelizacï a vyhodila 1 plny velky pytel obleceni - teda spis uz fakt hadru, ale neni to nikde videt :angry:
4. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
jinak manza me dneska trosku sejri, udela jsem mu k obedoveceri rybu (my dneska bohate snidali a pak delali venku, tak nebyl cas) a on me po par soustech nakrknul vetou, ze je tam moc kosti :angry: :angry:
no priste mu ji asi predzvejkam :angry: :grinning: :grinning:
4. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
v televizi nic moc, tak jeste chvilku mrknu, co je tady nove...jo Leni, muzes mi napsat treba do IP jak te jednotlive vysly cele zakroky a co je to za "stredisko"?
diky moc
4. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
holky, ja ma zase takovyho pradla na zehleni, je to ale hnus velebnosti - vcera davali klasiku - to ja miluju - slunce seno :grinning: :grinning:
4. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
koncim samomluvu, treba jeste juknu, ale blizi se sem muj drahy, tak nevim nevim, ma pry jeste praci....chichi to zname - pak mrknu a samy prasecinky :grinning:
4. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
tak brou vsem! at vas blechy kousou celou noc!
4. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
mur, pěkná samomluva :wink:
4. dub 2009 ve 23:32  • Odpověz
Leni, sedlinka je po transferu a má akorát dneska narozeniny a bohužel jí navštívila mrcha, tak je z toho špatná :confounded: co dodat, je mi to líto.
4. dub 2009 ve 23:33  • Odpověz
mur, dneska asi byly erupce na slunci, byli jsme s manžou na prochajdě a taky se mu frut něco nelíbilo... jinak vínko jsem si užila tak napůl, s tou mojí dietou můžu jen deci vína denně, takže decka a 2 minerálky :grinning:
4. dub 2009 ve 23:37  • Odpověz
a taky jsem vám vlastně nenapsala, že jsem dneska provedla krátký sestřih naší šelmě, no, vypadá teď jako myška, ale je to pořád náš Otík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. dub 2009 ve 23:46  • Odpověz
jo a váha stojí, mrcha, zítra to bude asi stejný, ale počítám tak úterý, že se to zase hne. Ještě 7 kilo a budu mít svatební váhu, chichi :grinning: :sunglasses:
4. dub 2009 ve 23:47  • Odpověz
dva dny po svatbě jsme si s manžou šli koupit nový džíny, manža už je snad rozerval a unosil, já na těch svejch mám pořád originální cedulky, nasoukala jsem se do nich v kabince a sotva dýchala, pak ještě jednou doma, asi za 2 dny a od té doby odpočávají ve skříni dva litry, no nic. Tak počítám, že takových 9 kilo a budu se moct do nich nasoukat. až je budu moct nosit, budu už docela spokojená :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem zvědavá, jak to bude dlouho trvat. a pak bych teda možná už pomalu začala uvažovat o další stimulce :grinning:
4. dub 2009 ve 23:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.