• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
já sama jsem přeci doktorka.Hlavně to vysušuje.Mám vše vyzkoušený na sobě-měla jsem oparový vir jsem jak výzkumák
7. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
já je měla jako malá do puberty v hrozným množství a na různých místech a mám i jizvy po hubě a pod nosem ,ale co je ze mě stará baba ,už jenom občas ,tuhle jsem se lekla ,ani nevim čeho ,beztak vladíse a byl tam
7. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
jo pinzetu tak to jo...takže další doktorku tady máme Len.Fan je z chirurgie :grinning:
7. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
plastická chirurgie myslim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
No jo ja muzu rovnou na sal..je nekdo dobrovolny :grinning: dnes je tady dusno a smrad ..teda to je tady vlastne porad ...jinak dne sucim lidi kde je pult ,porad mi lezou za zada a nebo z boku :angry:
7. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
prosimtě blondfan až tak se chtěj mazlit?
7. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
ja nevim co parad lidi rvou,ze nemaj prachy ,kdyz je tady v obchodaku narvano a to mate videt ty uctenky
7. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
no jo jsou to uchylaci
7. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
kdy odjíždíš???????????
7. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
v 16h ...se tesim chvili pryc od prace
7. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
to je jasný jedeš student agency? nebo autem?dávej na sebe pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a dej si tam do trumpety
7. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
jedu vlakem..student jede moc dlouho a uz se to skoro nevyplati..
7. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Tak kde je ta Tuli....to uz snad bude vedet vysledky
7. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
čus, hlásím, než padnu do postele, jsem nějaká unavená...

4 vajíčka, spermio ok, zítra si budu volat, kolik je embryí a kdy bude transfer.

zatím končím a jdu do hajan. papa

jo, nemohla jsem psát, protože jsem nechala mobil doma, tak jsem měla manžův a jediný číslo, co jsem měla napsaný byla fan...
7. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
dočtu později, jsem trošku don mimoň...
7. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Tuli krása.Tak to je jasný jak je to 3.pokus tak zůstanou všechny.2 do tebe 2 do mrazu.bude to ok.A pořád chlastej
7. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
jdu domu.čumim na hodiny a jsem tady dost dlouho :wink:
7. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
ahoj holky jé tuli už je živa a zdráva ..tak na zítra držímě palečky at jsou tam :wink: 4 embouši a s těma už se daj dělat věci
7. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
tak si nebuďte no :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
no seš kde jako?? Zase na kosmetice
7. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahojky všechny přítomné i nepřítomné:slight_smile:, Tuli já jsem čekala a čekala a čekala zprávu....a teď už vím, proč jsem čekala :slight_smile: , jsem ráda, že jsi OK a že vajíčka jsou taky OK. Hezky odpočívej.
Mám, prosím, jeden dotaz, kvůli té proveře :frowning2:, mám ji od 20 DC do 28 DC, dr. řekla, že pak do 10-ti dnů dostanu fujtajble, je mi jedno, jestli je dostanu 38 DC nebo pozdějc, ale je mi podezřelé, že už teď mám bolesti v podbřišku stejně jako těsně před nima :frowning2:. Není to špatně?
Dále jsem četla o ní něco na netu, ale nepochopila jsem, jestli to je i antikoncepce nebo jen čistý hormon. Je mi po ní docela hnusoidně, mám šílené návaly do hlavy a je mi jako před infarktem (ten jsem sice ještě neměla, ale občas takové stavy mám, hlavně při srážce s blbcem :slight_smile: ), pak to sice přejde, asi do hodiny, něco podobné jsem měla při antikoncepci a musela jsem ji vysadit, protože jsem po ní byla psychicky labilnější než jsem normálně :frowning2: . Obávám se, že ty ženské hormony nejsou nic pro mě, těch mužských mám habaděj :wink: .Kdybyste věděly víc a mohly mně poradit, budu vám velmi vděčná!
7. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Ami-s tim ti vůbec neporadim,protože jsem se s tímhle necpala.Počkej na doktorku Lenku :wink:
7. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Tak kde je ta druhá matka ?!
7. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
ami, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vidíš, jak jsem sklerotická?

odpolko jsem dorazila domů a padla do kómatu, teď jsem taková nějaká přiblblá...

kuk aann :wink:
7. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
aann, dík za tip, dneska skoro nepiju, tak to jdu napravit... teda vyžunkla jsem 2 litry, ale vzhledem k počasí to moc není...

tak tedy zatím páčko, připojím se zase zítra. manža chrupe, tak mu tady nechci klapat. páááápáááá
7. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
hlásí se mudr lencar poradna online ..ami já měla proveru na 10dní a po3dnech se dostavila menstruace ,první cyklus může ještě zlobit ,ale další ti to upraví ,bylo to jak hodinky ...začínala se brát u mě 15DC,je to určo podle délky tvého cyklu já bych měla mít 28DC,jinak k tvým dotazům ohledně stavů infarktových ,já se tak cítim normálně tak kdoví čim to je :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a depkoidní stavy mám pomalu neustále ,ale nyní jsem nová žena nabitá energií :wink:
7. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
jo a taky málo piju takže ....chlastu zdar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahooooooooooooj
Tuli uz ma jajca v misce - parada, Len - ty si uzivej, nervy to budou za tyden a dyl, takze zatim parada! :dizzy_face:
Ja jdu pomalu do hajan, rano brzo vstavacka a mazem do Phy na imuno...
Zdravim vsechny, pa!
7. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj holky!
Tuli, gratulace k vajkám :wink:
8. črc 2009 v 06:47  • Odpověz
mur je dobře že jedeš na imuno já ho taky budu chtít pokud to nevyjde ..a všem přeju hezký den ,oskar zatim svítí ,ale zase slibujou bouřky.
8. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.