• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
zase juknu nez povalim do prace
To je fakt - je brzy, tak KLIDEK!!
9. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
no uvidíme dámy moje ..piju jablkový juice :wink:
9. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
jasně klídek ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
aan počítá se 1den jako v úterý?
9. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Len-prosim tě,neser

Ahoj Mur.Co vy? výsledky vám budou volat nebo jedete zase do Práglu? Jak to,že ti dělali imuno až teď,divný né
9. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Nebo sis ho vydupala?
9. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
ančovičko já že tě seru :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
9. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Jestli si tobře pamatuju, tak si ho Mur vyžádala sama
To imuno
já si ho taky budu muset vyžádat sama
9. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Joo? že si na srazíku chlastala normál Colu a néé light :fearful:
9. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
já vím,nééé musim vás povzbuzovat..
9. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
a se mě někdo ptal?já jen že nepoznam rozdíl,ale fakt ne,co mi vadí multivitamín
9. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Kath :grinning: :grinning: no jasně imuno...To si děláš legraci,že jí ho nedali po 2.nezdařeným tak to je děs
9. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
rony vypadal že nás vynese v zubech a ještě si něco na něho vymýšlet.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Normálně u nás teď po děšti vykouknul Oskar, tak si jdu trochu dobít baterky na balkón :wink:
9. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
u nás je nechutno na balkoně by mě odnesl vichr
9. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
tak mizim pálí mi žáha ..jdu vypít nějakej mléčnej nápoj a nebo zobnu renie..
9. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
jdu si zase lehnout k erotické knize když mám do dubna smůlu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak dalsi varka v pracce a vrhnu se na to vysavani.
Holky - nam delali imuno hned v Pronatalu, ale jen u obou z krve, pry se ma delat z krve zeny a sperma muze. nevim, hmmm. Jinak vysledky nam poslou postou za 4 tydny domu. Ja si o nej rekla sama, prece jen 3 neuspesne IVF stoji za uvahu. musela jsem mit zadanku od sve gyndarky nabo z Caru, ja byla u sve gyn. Jinak to imuno bylo opravdu u me jen o odberu asi 3 zkumavek krve, musel ajsem byt nalacno a manza se opet cinil v komurce :grinning: uz jsem nemela ani chut jit tam s nim. Doktor se nas ptal na nemoci nase, v rodine, ziv.styl, praci, domaci mazlicky apod a taky jake vysetreni mame jiz za sebou a podle toho si skrtal, co vysetri.
Jinak do Prahy uz nepojedeme, ptala jsem se na to a pry posle vysledky spolecne s navrhem na lecbu a bude me lecit uz moje gyn...pak ale kontrolni odbery by zase asi byly tam - teda pokud neco najdou..
U nas taky vysvitlo - tak jdu vysavat a pak taky posedet na balkonku.
Myslim na naseho Tulika - jestli jeste ceka nebo uz odpociva....
9. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jinak me pobavila jeho hlaska - HODNE DOKTORU _ PACIENTOVA SMRT :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Mur tak to budete mít zase důkladný.to je dobře.Se ale divim,že ti to nedali v caru.Někde jsem četla,že když se nepovede 2.,pokus tak další vyšetření nebo výměna caru

Len mi neřikej,že nepoznáš rozdíl mezi normálem a light.Já myslela,že je na hlavu jenom můj manža.A ty teda taky :cry:
9. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahoj, tak jsem doma.

máme 2 pumprdlíky v peřince, 1 už v mrazáku a 1 ještě v mističce.

jdu hodit relax a na koníka se přihlásim asi až za 2 týdny. momentálně budu větrat hlavu. papa
9. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
ahojky, doběháno, teď jdu vařit. zjevím se odpo, abych měla čerstvé informace :grinning:
9. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
čus aan já to fakt nepoznam a mě to bylo jedno co mi dal jakou colu ..ani bych nepípla kdyby donesl light :grinning: :grinning: :grinning: ,čus tuli a to jsem ráda že je v mrazáčku nějakej ten nanuček pro jistotu...jak za 2 týdny ..to je dobrý teda .. a kdo nám bude hlásit jiné stavy?
9. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
jo a manžel se mi smál že mám jenom 2 prsa a kdyby byly 3děti ,šílenec ...on by se dosmál až by zjistil kolik stojí krmivo pro mimíse krát 3... :wink:
9. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
jinak se zbláznil sítový kabel co vteřinu je připojen ,odpojen ...nechápu
9. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tuli ty ses zbláznila??? No dobře tak za 14 dní s //,ale můžeš nám hlásit i v mezidobí :fearful:
9. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Toho jednoho v mističce tam ještě přihodí-myslím do mrazáčku :slight_smile:
Koukaly jste včera na Z1?
9. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
By mu hned jeblo kdyby skládal 3 postýlky vedle sebe.Hned mu ukaž kočár pro trojky.Krmivo tak bys jim namáčela rohliky hned od narození :wink:
9. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.