• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
nikde nikdo, tak brou, brou. zítra ráno pojede leni pro mimísky a my pojedeme k našim koukat na formule :grinning:
5. dub 2009 v 00:51  • Odpověz
Tak Leni, tfuj, tfuj, tfuj, držím palečky, ať Ti tam za chvíli šoupnou ty nej,nej,nej embryjka, co se dobře zakousnou a budou z nich hodný dětičky :dizzy_face: :grinning:
5. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
Tuli, a neni Otík naštvaný, že má tak krátký sestřih :grinning: ? Naše psí kníračí slečna s náma pak pár hodin nemluví a klepe se provokativně hérečka zimou a pokud je to jenom trochu možný, tak se pak vyvaluje na sluníčku :grinning:
5. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Tuli a víš kolik já mám kalhot ve skříni, co se tam válí ladem už několik let :dizzy_face: Do jedněch manžestráků jsem se už taky znovu narvala a dělá mi to snad větší radost než snižující se čísílka na váze :grinning:
5. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Dobré ráno,tak mi dnes jedeme do zoo.Se podívám na kámoše lachtany :grinning: Jinak dnes na váhu nelezu a stoupnu si na ní až asi taky v úterý.
Leni ,držím palce a myslím na tebe .Teď už to musím vyjít a budeš ťehu :slight_smile:
5. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Počítám ,že na začátku června už bych vás mohla uvítat u bazénu a při pořádné grilovačky,co vy na to ? Přijede někdo?
5. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Fan, jasný, že dorazím, pokud objednáš sluníčko :grinning:
5. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
jasně že jo!!! :wink:
Tak Léňa určitě vyráží domu a jde si přivázat nohy ke stropu :unamused: a já jdu asi sekat trávu.
Holky v úterý jdu do caru a první den si mám píchnout to cetrotide a teď nevim jestli mi řikala,že si to mám píchnout až po kontrole ??? :frowning2: A další pakárna Gonal si píchám v 6 hod v 7 v caru a centrotide píchnout do půl hod.No teď babo raď-zase jobovka
5. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
Ann, já taky dneska makám, dala jsem se do mytí oken :wink:
S tím cetrotide ti neporadím, u nás doporučují píchat až odpo nebo večer, právě kvůli tomu, aby si šla dopo na kontrolu a odpo si pak píchala třeba upravenou dávku podle toho co uvidí na utz.
5. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
mytí oken jsem u posledního pokusu zatrhla :slight_smile: dělám všechno jenom okna ne :wink:
Hm to je bezvadný nám řeknou píchat ve stejný čas.Tak jsem si to naordinovala ráno,protože nikdy nevim kdy dorazim domu takže budu šílet a centrotide bodat zase někde v autě na parkoviště a hned mě můžou zabásnout jako nějakou fetnu :angry:
5. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kathy mi jsme hrozný doktorky.Teď jsem tě četla na neúspěchu IVF
5. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
To jo, ann, musela jsem to tam napsat, protože když mě došel synarel, byla jsem úplně v ha..lu, a tak jsem to musela tý Miky napsat, aby chudinka netrpěla stejně jako já :wink:
5. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
vůbec se ti nedivim.Já byla chytrá díky Léně.Mohly bysme jít dělat do nějaký armády spásy
5. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
zdarec holky tak jsme byli s manžou na obědě a ted už půjdu lehnout ,no bylo to velmi pro mě nepříjemné ,ale za to si můžu sama ,páč jsem blbka vypila třičtvrtě litru vody ,castou mi manža stavěl v příkopě ,bylo mi fuk že jezdili auta ,ale holky já si počurala obě nohavice ,jak kravka a pak jsem šla do transferu ještě 5krát čurat a ještě byl doktor naštvanej že mám moc plnej močák ,no to byla hrůza ,já myslela ,že se snad po... a s tou mojí dělohou ,no chvíli si s tim hráli ..ale mám to za sebou a se zatnutejma zubama jsem to zvládla ..řikam ,ale určo to bylo kvůli tomu močáku ..a pak se mi tak chtělo a držela jsem to ještě půl hod.. jsem myslela že pojdu...jinak jsou tam 2 osmibunečná embrijka a 8 v mrazáku
5. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
Len to je luxus jak zavedeno tak mrazák.A jinak,když jsem šla na 1 umělko tak jsem byla asi 6 krát a ještě jsem se málem pochcala.Tak chlastej dál a teď budem čekat na //
5. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
ahoj holky, tak Lenko velka gratulace, ted hezky odpocivejte. Jaky mas dalsi postup - testovat doma nebo na krev do CAR?
pa, jdu se natahnout k telce po tom maratonu v kuchyni...
5. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
ahoj postup je ten že se po 14dnech objednam do caru tak jako tak ,bud po menses ,nebo na krev a utz ,testovat chci co nejdýl..nestojim o žádné co kdyby..mám v plánu tu dobu pročíst ,vyndala jsem si knihu která je silná 8cm.. :wink: aan tak to jsem ráda ,že jsem nebyla sama za blbku..že jsi čurala taky
5. dub 2009 v 17:10  • Odpověz
ahoj holky Len držim pěsti :slight_smile: jinak holky včera jsem si dělala test a mám // ale ta jedna je hodně moc slaboučká a světlá jak vlásek a objevila se až tak po 5 minutách tak si myslim že to nic neznamená.A to jsem si dělala ve čt a v pá a nic tak jsem je vyhodila a dneska mi to nedalo tak jsem došla do popelnice :unamused: a byli tam // na dvouch ze tří tak nevim jestli jo nebo ne.Zkusim zítra jestli zesílí už nemám žádnej testík :wink:
5. dub 2009 v 17:29  • Odpověz
ale bolí mě tak srašně břicho že to určitě dostanu tak si nedávám žádnou naději na úspěch :frowning2:
5. dub 2009 v 17:33  • Odpověz
Hanko a kolikátý den testuješ?
5. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
ann 10 od et
5. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
tak to je dobrý,néé.U nás v caru se má testovat 12 den.A ségra v Pronatalu snad až 17.den.Tak v úterý tam budeš mít čáru jako blázen
5. dub 2009 v 17:40  • Odpověz
u nás se má 14den ale že mám takový bolesti břicha jako na mrchu tak to určitě nemá bejt :frowning2:
5. dub 2009 v 17:43  • Odpověz
nic netahej a hlavně nelez do vařicí vany
5. dub 2009 v 17:45  • Odpověz
musela jsem si vzít brufen jak mi je hrůza :frowning2:
ok děkuju :slight_smile:
a brufen můžeš?
5. dub 2009 v 17:46  • Odpověz
asi ne ale vzala jsem si ho
5. dub 2009 v 17:47  • Odpověz
to si vůbec neber.Vem si kdyžtak paralen-ale ne teď
5. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
ty volís hani brufen nejez ,hele a v těhu ti může bolet jako na mrchu to je jasná věcička kočko.. :wink:
5. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.