• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
když jsem byla kupovat kamarádce nějaký dárek, tak jsem pořídila pro holčičku oranžový manžestráčky a takovou mikinku na zip. no já učurávala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
jsem si myslela, jak se tady budu nudit, když je manža pryč a já blondýna vyprala černý prádlo s chlupatou ale pekelně chlupatou ponožkou, tak mám o zábavu postaráno :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
10. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ann, žádný sportovní víkend :slight_smile: Dnes jdem hrát karty ke známým, zítra asi na houby a v něděli na výlet :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
katy, tak to budeš mít pěkný víkend :wink: užij si ho :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
Kath-to jsou taky sporty :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
Jasně že Len nejde PC
10. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
Zlatuše kup si Vineu nebo Top-topic.Hele ty seš prdlá to pití pomáhá
10. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
čus holky mám tu starej pc a asi si vemu lupu ,ty volís to je nezvyk
10. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak ve středu mě čeká hysteroskopie, mám docela strach z výsledku,ale snad to zvládnu, jinak ať se vám milé snažilky zadaří a do roka do dne Vám přeju malého sviště :grinning:
10. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
ahoj tu nejsem a zde nová duše?
10. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
koukám Kathy maže karty ,aan se přehrabuje v oblečkách ,tuli stávkuje a zlatka si užívá samoty a já taky manža šel pařit na štando
10. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
mám šílené chutě na sladké tak jsem si řádně osladila mraženky jahůdky s cukrem a mlékem ,hodně cukru ..za chvíli neprojdu dveřma ..ty volís asi mám ovulaci to taky žeru sladký jak blázen
10. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahojte,halo je tady nekdo???
10. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahoj bibiny, ja ted spraskala balicek bramburek - ale jsem v klidu - byly to takovy ty zdravy na pravem oleji delany :grinning: :grinning: mnym ty byly dobry... koukam, tady zlatka vede samomluvu...Len ma pocitac zase v kopru a Aann se rozplyva nad mimi vecma..leti to, ja mam volny vikend pred sebou a na sedacce spiciho manzu..tak ho jdu jemne vzbudit a tajne doufat, ze bude pokracovani nejakeho jemne me ho mni :grinning: :grinning:
hezky vikend vsem, tady zase pro zmenu chcijee :angry:
10. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
mur ty jsi ale chlípnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz
dagísku ahoj já koukala na železnou masku ...a jdu do peřin ,pořád mi bolí hlava ..beztak po tom utroši ,fakt aan piju hodně ..prostě blbě reaguju na hormony .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak pic kočky ,mějte se moc hezky papapapa
10. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
ach jo, leni, teď mi to došlo, já na ní chtěla taky koukat... :cry: :cry: :cry: :cry: nakonec jsem měla jiný program... to jsem ale tele...
10. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz
mur, snad se ti to povedlo a dotáhla si jemné budení ke zdaru :wink:
10. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
sarik, děkujeme a tobě taky ať to dobře dopadne :wink:
10. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz
aann, nějak jsem se s pitným režimem popasovala, určo jsem dala 3 litry, ale byla to dřína :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
no nic, padesátý příspěvěk je s přáním dobré noci. papa :sunglasses: :sunglasses:
10. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz
čau děvuchy.Včera večer jsme jeli na véču tak proto jsem nezarazila.Tak jak se maj matky?
11. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
jé, dobré ránko, tak ty jsi taky ranní pták? :grinning:
11. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
jdu si uvařit kafí a uklohnit nějakou snídaňu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Ty bláho čtu tady taky novinky :wink:

Sáro všechno bude v poho
Len já nikdy sladký moc nežrala a pak......změna jako blázen :wink: .Víš co já mám teď za stavy.Z každý uzeniny a masa cejtim hnilobu prostě hnusný starý nechutný maso.Takže včera večeře- brambory se špenátem a grilovanou zeleninou.Brambory studený a grilovaná zelenina byla opravdu pestra-paprika a cibule.No hnus....No nevim jestli jsem zbytku osazenstva zkazila večer :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Néééé držela jsem se fakt
11. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Mur-Tak honem zpravu jak to dopadlo?? :wink:
11. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Len-ty dáváš manžovi hadry na palici??Nech ho chrápat pojď na koně a odpo mu dáš nějakou práci
11. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
No tak musím jet pro biolit lezou sem mravenci
11. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
aann, s těma chutěma resp. nechutěma to je sranda. docela by mi zajímalo, jestli to, co ti přijde blééé je opravdu tak divný... jen v nejiným stavu to sblajzneš a je ti to fuk...
11. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
tak já letím, zjevím se zase odpolko. pěknou sobotu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.