• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
čus nešel zase doted pc ,nevim co s tim je hlásí to věčně odpojen sítový kabel ,se z toho pc už pos...tak si jdu dát k večeři melonek ,papa holky,jo a zítra na testy seru ... :wink:
13. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
čau-přísahej :wink:
13. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky, jdu na kouknout, jak se daří mamkám.. :wink: ...
13. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
tak jsem dočetla, ale teda, že toho bylo :slight_smile: .U mne nic nového, čekám fujtajblíky a kupodivu se na ně těším :frowning2: . Tak se všechny držte a opatrujte se!
13. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ami-Jak to,že si tady dlouho nebyla?
13. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
aan, nebylo mně dobře po těch prášcích, hrozně jsem otekla, ze dne na den jsem byla odulá, vypadala jsem jako vzducholoď :grinning: a hlavně se byla hrozně unavená... Navíc zatím nemám, čím bych do diskuse přispěla :frowning2: , nějak nebyla invence.... :grinning:
13. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
a taky jsem koukla na fotky ze srazíku, konečně jsem si vzpomněla :frowning2:, škoda Kathy, že jsi tu "velkou růžovou kouli", míněno mě, trošku nezretušovala :frowning2: , na tak....ať netroškařím...na 63,5 kg :grinning: .
13. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
od pátku začínáme dovolenkovat, začíná 14 dní free, tak se těším.....jedeme k nám na chalupu válet se 1 týden, i když jak se říká, člověk míní a maminky mění :wink: , 2. týden bychom měli jet někam do hotelu s wellness, což bych brala, miluju, když o mne někdo pečuje :sweat_smile: ....koukám, že invence přišla....držím len pěsti na ty čárky, ty tam budou!!! Tuli taky držím pěsti, snad někdy nakoukne, to přece nemůže bez koníka vydržet!!!!! :grinning: Aan, pozdravuji fionku a nedři tolik, víš, jak se stydím, když tady čtu, že v jiném stavu seš tak pracovitá! Všem ostatním Mur, Kathy, Zlatovllasce :grinning: a Fan přeji hezké počasí a případně hezkou dovču! Dovolený a volnu zdar! :grinning:
13. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
dobré ráno
Ami to je jedno co tady tlacháš.Já ti taky napíšu,že jsem nafouklá :wink: A jinak taky pěknou dovču,
Každej jede na dovolenou a já tak do ...... hmmm pěkný den to bude :confounded:
14. črc 2009 v 06:14  • Odpověz
ahoj ve spolek, teda aann,ty jsi ale ranní pták. :astonished:
14. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
ami, ty jsi takový sluníčko. :wink: :wink: :wink:

tak fujtajble? to je suprový výraz, nikdy jsem takový přirovnání neslyšela, ale bylo mi okamžitě jasný, co myslíš :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
leni, tak testování odkládáš? děje se něco? takhle vpadneš, zahlásíš a jsi pryč. :unamused: zahoď kabel a piš si s náma!!!! :confused: :confused: :confused:
14. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
ann, ty si užiješ mateřský dovolený do aleluja, ale ještě chvíli počkej :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
ami, a už je ti líp? včera jsem na tebe akorát myslela, jenže manža se rozvaloval v posteli a vydával takový zvuky, že jsem nemohla na pc :cry: to jsme mohly pokecat, viď?
14. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
ami, s váhou se tady taky bojuje, ale teď si užij dovku, to tě tady teda 2 týdny neuvidíme, jestli to dobře chápu. chtěla jsem napsat, že ti budu závidět ten týden v hotelu, ale vlastně i ten týdne na chalupě, takže velká závist :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: my se chystáme na dovku až někdy v září, no jsem na to zvědavá. nejradši bych někam vypadla, třeba na Šumavu, na prodloužený víkend - aspoň. ále, nebudu tady plakat, že jo?
14. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
jedu tady samomluvu, tak toho nechám, jdu se zušlechtit, za 30 minut padám a zase po včerejším absťáku jsem musela načíhnout :grinning:, papa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
ahoj holky ...
14. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
čauves
Zlatuše to jsem vzhůru od 5 a uklízim.Asi nebudu mít spací :astonished: :cry:
14. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Len-to je jako celý co si nám řekla :rolling_eyes:
14. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
čus, bambus :wink:

tak včera jsme s fan pěkně hodily řeč :wink:
14. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
mi to tady připadá jako když telegrafujeme na poště... a za každý další slovo se platí, nebo cococococococo?????
14. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
aann, to je maso, to tvoje brzký vstávání. v kolik chodíš chrupat???
14. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebud drzá vlásko ty nevíš že mi blbne připojení???????????????????????
14. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
připojení, odpojení, to jsou výmluvy, coco????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
nejdřív píšete, že jsem netykavka a teď drzoun? tak si vyberte :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
14. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
jsem spocená to je hnus počas...momentálně jsem připojená...
14. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
k čemu?????? jako připojená? koulí k plotně?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
už ne ..už jsem udělala rychlovku a jsem tady schoulená kolem mě nábytek a klávesnici na stole jinam se nevešla a blbě se mi píše je to moc vysoko :frowning2: :confounded:
14. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

já jsem taky odpojená od plotny udělala jsem dneska krkovičku na houbách s rýží, mňam, mňam, mňam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já to žrádlo tak miluju :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
14. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
hm to by si dal můj manža já houby neeee.. :pensive:
14. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.