• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky moje, jak se vám daří a co je nového. Dlouho jsem nebyla na MK a teď jsem vás hledala a nakonec zjistila, že máte už jiné téma. Zkusím vás aspoň trochu dočíst. :slight_smile:
20. bře 2009 v 07:39  • Odpověz
ahoj ipus no to čučim ,jsem moc ráda ,že jsi nás našla hned musim kouknout jestli máš fotečky..a co ty jak se máte???
20. bře 2009 v 07:50  • Odpověz
ty jo už 26tt,to je strašný jak to letí ,vidělas někde adros? jak válčí s dvojčátkama?taky by se mohla holka ukázat a předvést pupíček
20. bře 2009 v 07:52  • Odpověz
Ahoj holčiny :wink:
Zdravím Ipusko, fakt to strašně letí :dizzy_face:
20. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
Ipusko a kde máš v albumu nějaké nové fotočky? A jak se vůbec vy "dvě holky v jedné" máte? Užíváš si pupíček?
20. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
ahoj kathy a co ty? zase v parc.procesu? byla tu mamka mě píchnout a ptala se co budu dělat když se to nepovede..no co do dalšího hned nejdu ,dám oraz..pokud by to došlo tak daleko že by byly mrazáčci ,tak do ketu jo ,ale do stimulky ne!jo holky musilka má dneska přece ketík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak at se tam zarafnou mimča malý!!!!!!
20. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
za chvíli mizim jedem podepsat převod chaty k právníkovi ,tak si představte že realitka si od nich vzala 70tis.což je teda vejvar ne?pak to zadej realitce..
20. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
Leni a Kathy, večer nějaké fotky dám. Já už si z utz fotky neberu, protože Amálka už je veliká a celá se nám tam nevejde. Jedině tam dám sebe jak kynu :grinning: . Byla jsem na velkém utz a tam nám 3 zívla, bylo to strašně krásný. Všichni se přišli podívat, protože se to prý jen tak nevidí. Vypadá tam jak stažený králík :grinning: :grinning: . Ještě není venku a už ji miluju :sweat_smile: . Jěště 3 měsíce. Jinak se má čile k světu, kope první ligu. Co je ale zvláštní, že všechny okolo kope když si přiloží ruku a jediného manžu ještě nekopla, vždycky ho zavolám ale ona najednou přestane. Ona si to pro něj šetří až vyleze ven. To ho načutne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Holky, včera jsem začala řešit epidurál. Jaký na něj máte názor? Já se totiž hrozně bojím toho tlaku, doma v poho, ale na gyndě v poradně opět 150/95......v průkajdě mám teda sy bílého pláště :unamused:
20. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
Jinak o Adrosce taky nic moc nevím, jen to, že bude mít 2 holčičky a že jsou v pořádku :confused:
20. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
Ipus, tak to už se moc těším na nějaký fotečky :wink:
Přece nebude Amálka kopat taťku, vždyť to znáš, holky jsou z tatínků ůplně poprděný :grinning:
20. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
Ipus, zkus ten epidurál probrat s nějakým odborníkem, třeba gyndařem a nebo porodní sestrou. Já si myslím, že je to dobrá věc. Hlavně tam, kde se předpokladá dlouhý vysilující porod - jako že máš malé rozměry vnitřní pánve, tvoje mamka a babička špatně rodily atd.
Znám pár případů holek, které si chtěly nechat epidurál dát a porod (ač byly prvorodičky) byl tak rychlý, že to anesteziolog prostě nestihnul :wink:

A kámošce epidurál nedali, protože měla právě hodně vysoký tlak, ale teda ještě o hodně vyšší než ty - spodní pravidelně přes 105 a měla ho vysoký i před těhu a bere léky.
20. bře 2009 v 16:28  • Odpověz
ahoooj,já jsem dneska tak ochrápaná,že to je děs.Ale Kath dneska nespim :wink:
Len jak ti je?A vůbec jak si dopadla na tom pracáku?
Ipu-až budeš rodit tak budeš tak vyšašená z těch předporodních bolestí,že až budeš rodit tak na epidurál ani nevzdechneš pak je to strašně rychlý.Na ty předporodní bolesti ti ho nepíchnou
20. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
Kath-ty nejseš unavená?
20. bře 2009 v 17:17  • Odpověz
Ann, jsem utahaná, byla jsem po práci na masáži a málem jsem tam vytuhla :sweat_smile: Tak jsem se natáhla hned doma a kdyby sousedovic děti nedělaly bordel asi bych i usnula.

Za chvíli nás vyzvedávají známý a jdem na vínko a do kina na Líbáš jako Bůh-všichni to chválí, tak se moc těším :wink:
20. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
já když jsem takhle vochrápaná tak si řikám kdo by se staral o ty děti :fearful: :fearful: to by byla hrůza
20. bře 2009 v 17:26  • Odpověz
Musilka se pochlubila na jiný diskusi,ne nám :frowning2: :frowning2:
20. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
hele ipus kámoška je při porodu prosila jak tam řvala bolestí a to bylo furt času a nakonec bylo pozdě ,ono se to dává v určité době ..podle mě až když fakt rodíš takže ty hodiny bolestí si stejně protrpíš..a já bych se bála že mě blbě napíchnou a ještě budu na vozejku..kdepak ..já za sebe teda neeee...já měla při tý cystě tlak 130 na 90,strachem.. :wink:
20. bře 2009 v 18:12  • Odpověz
koukám ipus foto ještě není ,taklže to bude nakonec ta Amálka?nebo Amélie? to by se líbilo mě..
20. bře 2009 v 18:14  • Odpověz
aan na pracák jdu zasejc v úterý dopoledne..doufám že to nebude nadlouho ,páč musim dodržovat pitný režim a pak se můžu z toho polulat
20. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
Len-to je strašný to pití na mě to taky tak působí,že jsem jak trychtýř
20. bře 2009 v 18:39  • Odpověz
ahoj babule - mam vas :grinning: :grinning: moc hezky nazev teda... :grinning: :grinning: ne moc originalni, ale minimalne 99% bude tehuli, ne? :wink:
20. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz
to jsem tady nebyla tak dlouho, ze jste napsaly uz tolik prispevku? no te pic, jdu to probehnout... jinak vsem hezky vikend, ja dorazila z prace a manza vypada jako marod, tak asi budeme lecit :sweat_smile:
20. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz
ahoj mur tak to ho musíš pěkně zahřejvat chudáčka..manžílka..
20. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
my koukáme na nějakej vtipnej film a válíme se u telky ,sežrala jsem bonbony čočky a jinak se už těšim do peří ,břicho teda cítím z puregonu dřív než z gonalu,snad je to dobře..
20. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj zlatko! docetla jsem
20. bře 2009 ve 22:49  • Odpověz
no asi mu je fakt blbe,. pac si sel lehnout hend jak jsem prijela, jindy ho musim honit do postele hooooooooooodne dlouho. asi toho ma za celej tyden taky dost...
jinak kolikaty den pichas?
20. bře 2009 ve 22:50  • Odpověz
mnam cocky mam rada apak jeste xchichtiky :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 22:50  • Odpověz
a jahudky a ................ o bylo by toho moc :grinning:
20. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
zítra píchám 4injekci a už to mám 150j. snižuju..co ta musilka že ani nezašla co?
20. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
čočky mi koupil že mám bebinky ..a taky minonky.. ale ty mám na zítra :grinning:
20. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.