• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
to jo včera jsem na 5minut otevřela a balkon a pak jsem musela utéct ,chtěl mě opíchat komár :rolling_eyes:
14. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
utekla jsem a manžela jsem tam nechala a na toho nešli..asi taky utekli radši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,to rizoto k večeři mu moc nesedlo :rolling_eyes:
14. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: Leni ty srsis humorem takhle v pozdni hodinu,to je dobre,mela jsi ale dnes jit nekde do stinecku si sednout,fakt bylo fajn,skoda byt doma,moc peknych dni uz byt nema,jinak jsem rada,ze nebudes testit :wink: moc Ti drzim pesticky,jsi silna osobnost,to by kazdy nevydrzel :wink:
14. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
hele moc mě nechval páč u mě to bývá bleskový nápad ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
tak mizim tak kočky páčko ...
14. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
nene,vydrzis,verim Ti :slight_smile: Tos myslela me ,ze nemam zaple tydny ci co??
14. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Tak se pekne vyspinkej,dobrou nocku :slight_smile: :pensive:
14. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Tak uz jste šly asi i ostatní do hajan,tak já už jdu pomalu taky,dobrou horkou noc :slight_smile:
14. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
Tak jsem si tam dala ty tydny a tak a porad to tam neni,tak nevim :frowning2:
14. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
jo uz to tam je,tak brou holciny :slight_smile:
14. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
dobré ráno :dizzy_face: už ho mám zase dobré od 5 hod.Haxny mám nateklý,že jsem zralá na ,,vozejk"-Je lepší napsat vozejk nebo vozík ?? :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 06:29  • Odpověz
ahojky aann, to je síla, to ti povím. napiš kripl-kára, to bude každýmu jasný, co myslíš :grinning:
15. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
jak tak koukám, vedla se tady včera večer debata o počasí. :sunglasses: :sunglasses: to chce klid a nohy v teple, co leni???
15. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
vidím, že kromě aann, která nakukla, tady nejste, tak se jdu chystat. zatím :wink:
15. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahoj holky,
já vás jen pozdravím a taky se hned musím chystat, jedu s manžou do Prahy,vyhodí mě ve Štěrboholech na nákupy a pak si zase pro mě přijede :wink:
15. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
Ann, budeš muset asi začít uvažovat, že se vykašleš na práci a budeš doma na rizikovým s nohama hezky na gauči. Ty v práci moc běháš a stojíš a to se Fioně asi nelíbí :sweat_smile: Nebo si pořiď do práce křeslo a diriguj to celé z něj :grinning:
15. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
jé ahoj holky kdo by to řekl ,tady už se pracuje ,prochází a nakupuje ..já ted vylezla z pelechu ...hlásím bouřkový mrak a burácení ,takže léto opět nikde ,jinak jsem netestovala je to zbytečné ,páč já nebudu mít 1ranní moč ,když chodim cikat celou noc až do rána
15. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Len, správný přístup, hlavně že se nic neděje, jenom chodíš cikat, to jedobrá zpráva,ne? :wink:
15. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
kathy měkne mi čípek i mozek ..nic moc zpráva a k tomu začlo lejt ... :rolling_eyes:
15. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Přestaň se tam šťourat, nebo bobky vyženeš. :angry: MS nikde, tak buď alespoň trošku pozitivní
15. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
zavádim utroč k čípku kam vy????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,myslíš že jako trávim odpoledne a dopeledne a celé noci ohmatáváním čípku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to jo ,tyto partie mám bez erotogenních zon .. :zipper_mouth:
15. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
mám hodně zakloněnou dělohu takže já čípek v poho najdu a dál mi prst s utrošem nedosáhne ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Tak to jo :wink: ,sorry :dizzy_face: Já si tě představovala, jak si ho pracně nahmatáváš a zkoumáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
ty jo to je zase tma ...to bude den ... :rolling_eyes:
15. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
ale jednou se mi povedlo zavést tampon obráceně a zjistila jsem to poměrně za dýl ,když nešel vyndat a povim vám ,že to byl nadlidský výkon v sobě ten tampon otočit a vyndat,všechno bolavý a nateklý,už jsem myslela že budu muset pro pomoc jinam,ale po hodině řevu na hajzlu jsem ho vytáhla ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
nemusim podotýkat ,že jsem byla spocená jako po 16tce v kolbence v parným létě ...
15. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
To si dovedu představit :sweat_smile:
Mažu, tak hezký den :wink: Pa
15. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Kathy u nás bys musela vyrazit v pláštěnce leje jako bejk
15. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
ty jo, tak kathy si jede do Prahy a nic dopředu neřekne :cry: :cry: :cry: jsme mohly dát kafí :unamused: no nic, je fakt, že jdu na odpolední a bylo by to hektický. Tak si to užij, papa
15. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
lenko, tady je ohavně, bouřka a chčije. pardón, ale slušně se to nedá říct... :confounded: :confounded: :confounded: úplně mě to otrávilo, ale co, kdyby nás rozhodilo počasí, co bychom to byly za ženský, ne?! :sunglasses:
15. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.