• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
holky, dneska me zase tchynka rozebirala - kdy pojedeme a kdy se zacne neco dit.... no byla jsem z toho total v prdeli, ja se nerada o tom bavim, vlastne ani nevedeli, co uz mam e za nama, ze uz jsem jednou tehu byla...
docela se mi libi, kdyz pak tchynka nebo mamka vozi jidlo a dela spolecnost, ale ja mlcim jako hrob a mlzim, dokonce si vymyslim i jak delam v praci, dobry co? :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
hlavne aby nikdo nic nevedel a pritom moje velke okoli to vi, ale rodina je pro me neco jineho, ja bych pak asi odpadla od reci typu - priste to bude lepsi, podari se apod.
a jedna pro zasmani, byla jsem na jednom pohovoru a verejne jsme se bavili a moznosti mit rodinu, tak jsem vysla v pohode s pravdou ven a kdyz se mi dostalo odpovedi: nemuzete na to tolik myslet, tak jsem myslela, ze pujdu smichy do kolen - tolik oblibena nase veta, coco? :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
koukam, ze vsechny uz odpocivate u telky, tak ja jdu neco prezehlit a pujdu vas nasledovat :sweat_smile:
5. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
tak brou a sladke sny, kdybych se tu uz neobjevila

Len - a ty hezky odpocivej, a dekuju, za jsi dala vedet primo z "akce" :grinning:
pa
5. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
jsem tujeste na skokanek, zehleni jsem moc nedala,jen 2 nejnutnejsi veci. budu koukat az za 1/2 hodky na 2 v tom, uz jsem to videla, ale moc si to nepamatuju a ta herecka kombinace bude fajn..

holky, taky jste tak o vikednu makaly? teda pominu Lenku, tak mela pred Et...me prijde, ze jak vylezlo slunicko, tak vsichni vylezli z der a zacali opecovavat ty svoje haciendy, palit kdejakej bordel, ja nechala otevreny okno a myslim, ze do rana mi budou stejne vsechny veci smrdet kourem, to pujdu zitra hezky jako od ohynku :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj všem,nemáte někdo zkušenosti s Gonalem f????Mám si píchat 200 j a sem z toho pera nějaká zmatená.díky!!!
5. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
modena - pri prvni aplikaci nastav stupnici na nejnizssi hodnotu 75jednotek,nasad jehlu, povytahni a stalc pero uplne. na jehle by se mela objevit kapka...to maspero pripravene k pouziti, pri aplikaci vlastni uz jen navolis potrebny pocet jednotek, nasadis jehlu, povytahnes a sup do spicku. neboj holka, kdyby necoi ozvi se. Pichas dneska?
5. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Mur díky,nastaveno na peru je už 75,takže je to asi už připravené,ale na tom peru není vyloženě 200,asi se to musí nějak zkombinovat!!!
5. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
ted jsem byla jukat na to pero, amm jeste jedno uz vypouzivane, asi vzpominka na stare casy, oprava - nastav to na tu nejnizssi stunici - tech 37,5 jednotek, at si zbytecne nevyplytvas jednotky a tech 200 tam skutecne neni, budes to muset zkombinovat - holt dvoji pichnuti, ale neboli to, je to o psychice :unamused:
5. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
loucim se, moje samomluva dnes mluvi za vse :grinning: pa
5. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Ahoj všichni :slight_smile: Tak už vím roč mi ta váha stojí ....mrcha se uráčila dorazit :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem nafouklá jak balón.No nic ...
chutě mám taky a asi to dnes bude krušné.
Přeji všem krásný den ,pa pa :slight_smile:
6. dub 2009 v 07:17  • Odpověz
autor
Jinak jsem nenapsala ,že nám přisly papíry na ty psychotesty a tak 14.4 tam jedeme .Budou nás mučit od 9 do 12h. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 v 07:22  • Odpověz
blondfan tak to je prima že se to hýbe ..ty to zmákneš levou zadní ,jinak všem přeju krásný den --o té cystě myslíš mur asi mě ,mě řekl doktor ,že při stimulaci to jde do té cysty a ne do vaječníku ,proto mi ji odsávali ,ale ona se nějak zvětšila nebo co ..tak holky v noci mě bolel spodek ,asi mám rozbitou pipku ,musela jsem ležet na zádech a pod nohama polštář..to byla noc..a dneska je mi divně ..snad na mě něco neleze..
6. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
mur to ani nevim že na gonalu neni 200j. no já měla 225j. vlastně ..to je pěkně pitomý ,to se jako píchá dvakrát?
6. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
jo a jak jsem tu vyčíslovala to svoje ivf tak jsem zapomněla zahrnout ještě 1000kč narkozu takže 19200kč :wink: no a s utrošema jsme na 19500kč ,to je pro někoho ,kdo nakukuje a sonduje třeba ceny.. :slight_smile:
6. dub 2009 v 08:04  • Odpověz
Fan, tak to jsme dvě, které navštívila mrcha. Nateklá jsem taky a ještě se mi po dlouhé době udělal opar - no hnus :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
kathy a kdy budeš píchajda? já mám aft jak blbec ,bolí mě celá huba..
6. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
jsme tady jak muzeijní typy..rozhodla jsem se že budu ode dneška měřit pipkovou teplotu,pokud vim ,nesmí být pod 37 ne?
6. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj dočítám

Kath-to centrotide si mám míchat a vše mám v tý krabičce s malou i velkou jehlou jak řiká Mur.To je divný,že ti to v caru nedali nezapomněli na to??Cinkni tam

Mur-nepleteš jdu na 3 pokus.Právě řešim kdybych měla poprvé něco na mráz tak co mám jako dělat??
6. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
Mur s tim mlžením to dělá přesně moje ségra,ale ne teda před rodinou :wink:
6. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj Len, píchajda budu až doberu antikoncepci a začnu znova mrchovat --cca zač.května :wink:
6. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
Ann, 17.4.jdu na ten utz kvuli cystě, tak se tam na to míchání luverisu a čím píchat zeptám, času mám ještě dost :wink:
6. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
Len, na měření se vysééééér, budeš se akorát stresovat a hlavně pokud bereš utroš, tak ten ti zvyšuje teplotu, takže to fakt nemá smysl :wink:
6. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
Mur, a kdy se u tebe něco dalšího rozjede?
6. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
Fan-dej hned vědět jestli seš psychicky v pořádku :wink:
Jéžiš co ten Gonal,doufám,že mi nenaordinujou 200 j-zatim mám 150

Co že?narkoza 1000?Tak u vás se neplatí 500 za katetr,ale 1000 za narkozu to je peklo na zemi
6. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
U nás se taky nic za narkózu neplatí a akatetr máš buď obyč zadarmo a nebo si připlatíš ten, co je vidět pod utz a pak doplácíš 500kč.
6. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
Ty jo Len nebudu si dělat Test jestli nejsem těhu??si řikala.Myslím,že měření teploty je teda víc stresující
6. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
Začíná mě už pěkně tlačit bachor-je to možný?Tohle jsem po puregonu vůbec neměla.No já jsem vlastně neměla ani takový dávky na bodání :zipper_mouth:
6. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
Ann a kdy jdeš na utz?
6. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
zítra ráno v 7hod
6. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.