• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
no, jsem zvědavá, leni, jestli do té školy půjdeš, no co, za pokus to stojí!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Tak jsem z5 z bazénu, byla to paráda, krásně jsem si zaplavala a dokonce jsem se nechala přemluvit na tobogán a mooooc se mi to líbilo :grinning: Akorát jsem teď zralá jít do peří :sweat_smile:
18. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
ahoj kathy, to je prima, že sis užila sobotu :wink: a teď s manžou do peří, jééé, to je romantika :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Len to je jasný,že nám musíš říct,že se pochcáváš. :wink: :wink: dělám si prču a co takhle URL tam taky holky chodí,když nemůžou otěhotnět,protože jsou nějaký viry v močáku i v moč.cestách tak ať ti napíše doporučení obvoďák a padej k dalšímu dr

Babica je kentus taky ho nesnášim.Viděla jsem asi 3 díly a v jednom byli tyhle řízečky a jsou výborný.

Kuřecí prsa
2 zakysaný smetany
lžička kari.sůl
2 velký brambůrky (jaký chcete) zkusila jsem i nachos,tortilly co jsem měla doma a taky dobrý
pečící papír na plech

Kuřecí prsa nakrájíme přes vlákno jako na malý medailonky.Trošku naklepeme a osolíme.Připravíme velkou mísu kam vysypeme brambůrky a rukou (pěstí) v tý míse rozdrtíme.v druhé misce rozděláme zakysanou s kari kořením.Zapneme troubu (já dám na 180 horkovzduch) na plech dáme pečící papír.
Tak vezmem medaile namočíme v zakysaný,obalíme v brambůrkách a naskládáme na plech.Peču 15 min-nic neobracím.K tomu bram.kaše a salát.Úplná lahoda.Největší lahoda je,že neni nic zajebanýho :wink:
18. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
jsem líná a teď jsem sežrala kýbl krupicový kaše s cukrem a čokoládou.jsem strašný prase
18. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
ty jo, ann, ty si dáváš :wink:
18. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
my měli k obědu halušky s brynzou a špekem. škoda, že nešel použít ten můj. :confounded: :confounded: :confounded:
18. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
bléééééééééééééééééééééééééé krupicová kaše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
máš recht, působí jako ichtyl, ale tenhle recept nezní špatně, někdy ho prubnu :wink:
18. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
ahoj divoško!!!!!!!!!!!!!!
18. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
ale na jeho díly koukat nebudu, stačí ukázky a zvracím :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
ty jo než mi došlo že brambůrky jako brambůrky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si řikam jak si drtila pěstí brambory ,že jsi nějaká rambička ..
18. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
lenko, kde jsi, ses tady vybléééééé a zmizela???? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
18. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
leni, taky jsem to pochopila až s alternativou nachos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
čus vlásko ...to je jasný že celej koník musí vědět že mám inko... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já teda doufám ,že je to opět jen přechodný stav
mě nachos nic neříká ,já přes ty odrůdy moc nejsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
celej ne, ale my to musíme vědět, abychom ti fandily, že se toho brzo zbavíš. :sunglasses:
18. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
já papam jen solené
18. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
nachos jsou jako brambůrky, ale z kukuřice, podává se to v restauracích jako předkrm s různýma omáčkama, jako chilli, sýrová, avokádová atd :wink:
18. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
já jsem ujetá na křupky :wink:
18. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
a jak vypadá brambor z kukuřice ,co si tady ze mě děláte prdelky jo????????????? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
já taky křupky od mala ,než jsem si na ně udělala alergii a jela jsem na pohotovost oteklá ..
18. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
http://www.corn.cz/?idAktualni=17&idProgram=3

klikni si třeba sem, abys věděla, že to existuje :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jsem asi z marsu
18. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
http://www.viva-la-vida.cz/scripts/zbozi.php?KID=14

nebo tady :wink: a v tescu mají i ty omáčky se značkou tesco, to se vyplácí, ta sklenička stojí myslím okolo 30-40 kč a origoš cca 80 kč. mají buď sýrovou nebo červenou normální a červenou pálivou, je to sqělý, máš doma pytel nachos a 2 omáčky, přijde nečekaná návštěva, načneš lahvinku a občerstvení je 1, 2 :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
si ze mě děláš šprťouchlata, viď :confounded:
kdybych měla mít alergii na křupky, tak to by byla trága, zvládnu i 2 pytlíky na posezení, no dietka jako sviňa :pensive: :pensive: :pensive:
18. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
ha, si odpadla, coco???? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
18. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
a jak tak koukám - všechny :cry:
18. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
odpadl mi kabel drahá ..
18. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.