• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
kukám na vás, ale jsem nějaká z toho venkovního vedra nijaká, tak si jdu natáhnout kopyta. zatím :wink:
22. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
leni, za mnou můžeš taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tě rozveselíme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
leni, tak romantika s koncem k nasrání? to byl nějakej divnej dokument, co?????????? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
ty vole, leni, tak to zkus, volej mu kvůli každý 3,14čovině, buď nerozhodná, nesvéprávná a poplakej si, jak to máš těžký a uvidíš, jak ho bude s**t tohle víc!!!!
22. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
leni, jak může chtít být hlava rodiny, když ty jsi musela vše do nedávna utáhnout sama? a tím nemyslím jen kč. ale tvoje proměna do nasrání je dobré znamení :grinning:
22. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
aann, taky pikošky :grinning: hnáta na objednání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
si tady jedu trošku samomluvu a nyní příspěvek č. 400 hurááááá!!!!!
22. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
holky, nakažte mě prosím taky aspoň trošku vyhazovací a uklízecí, jinak se sem nevejdeme :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
22. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
se tady řežu, už vidím ty nevěsty pověšený na plotě a nepříčetnou aann s kulometem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
no nic, nikdo se nepřidal, tak já zkusím něco vyhodit. jestli to klapne, hned napíšu výsledek!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahoj holky :sweat_smile:
Gratulace TULI ke // a ted sup sup do zdarneho konce!!
Kathy - tu vyhazovaci mas asi ode mne...ja ted nejak nejsem pri chuti, tak zase chvili s debordelizaci koncim :grinning: :grinning:
Zato jsem v tech vedrech znasilnila zehlicku a mam ze sebe dobry pocit, jeste poskladat asi vagon pradla a bude to na nejlepsi ceste ke spokojenosti - jaka zejsem to ale hospodynka :grinning: :grinning: :grinning:
Len - tak depka, jo? a nasrani z chlapu? joj, to tu dlouho nebylo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: holt ty nase zlaticka :grinning: :grinning:
zase se loucim, jdu neco najit na anetu a pak veset pradlo, snazim se zas aspon jukat.
papa
22. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
mur, to teda válíš, si hospodyňka na 1 s * :grinning: a buď taky hospodyňka jukací :grinning: :grinning: :grinning: je t :grinning: :grinning:

hnus ty domácí práce, nejradši bych si pořídila paní na žehlení a vůbec na úklid. tak 2x do měsíce a bylo by tady dobře. mě to prostě neba. teď se snažím vyhazovat aspoň starý ponožky, co jsem je chtěla štupovat, to mě docela baví, ale nemůžu za boha najít bavlnky. holky, budu ráda, když mě ještě pozdravíte po tom, co tady o sobě píšu :confounded: :confounded: :confounded:
22. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Zlatko - ty ses stupovaci typ,jo?no to klobouk dolu, ja vyhazuju a lito mi nejni, za par korun se poridi hezky nove... :grinning: pradlo poveseno, jdu hodit neco do hrnec - libi se mi jak to pise Len.
tak papa
22. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
do hrnce :angry:
jinak pani na zehleni, na okna a pod by se mi taky libila :grinning: :grinning: ono tzo neni problem, ale ty palky za to... no fuj, tak pa
22. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
ahoj holky,jak se mate v tom vedru??A le prej maji prijit zas privalove deste,leto jak vymalované :unamused:
Tak koukam,ze tento cyklus je uspesny,uz mame druhou tehuli.Teda Tuli je tajnustkarka,pripoji se ,napise dve carky a odpoji se :slight_smile: To se pekne dari.
Jen je mi moc smutno z Lenči,jak jsem četla její ranní naladu,úplně se do toho dokážu vžít,já bych na tom byla asi Leni mnohem hůř.Ty jsi moc šikovná ženská,co klido levou zadní zastane chlapa v domacnosti,ty se prostě neztratíš :slight_smile: A to je tvé velké plus.umíš si najít a udelat spoustu věcí i bez chlapa.Právě proto by byla obrovská škoda,kdybys ty nebyla máma,ty budeš úžasná máma i proto jak jsi zručná :slight_smile: Mám i takový dojem,zda centrum něco nezanedbalo,zda Ti už po prvním IVF neměli udělat dalši vyšetřeni,jak už jdem psala a né až ted po druhém.To se mi nelíbí....Pořádně jim to tam řekniu a vše si vyžadej.Já už tady chci hlášení jestě letos o tvém těhotenství.Holky a vy ostatní to same :slight_smile: Leni poslu Ti jeste IP,pa
22. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
mur, do hrnce :grinning:

jj, štupuju, docela mě to baví a vyhraju si s tím, ale teď jsem si řekla, že ty fakt tragický poletí!!!!!!!!
22. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
mur, jedna známá má takhle paní a platí jí 80/hod, paní přijde, během 5-6 hodin odejde, dostane 500,- a je to, to mi nepříjde taková síla, litr měsíčně za klídek :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
manža je tady, jdu ho obdivovat, papa :sunglasses:
22. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
dagi dneska jsem ti chtěla napsat ,ale pak jsem to vzdala bylo by to samé bé bé bé bé a to jsem nechtěla ... :wink:
22. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
dala jsem s manželem řeč páč mi dneska volal a zastihl mě bekací ..tak trochu zjihl a je už docela o.k.
22. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
leni, tak držím palec, aby to k něčemu byla a vydrželo to...
22. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Leni,napsala jsem Ti a vubec me nevadi,ze by posta byla bebebe,to je prece pochopitelne kazdemu,ze po tomhle se nebudes zalykat smíchy...a je dobře,že manžel vidí,že i tebe to moc bolí a nebude na tebe tlačit a davat najevo,jak mu neuspech vadi...to ti prece neprida.Ted je idealni cas k tomu,aby vas to semklo,aby jste zacali a naucili se spolu mluvit a udelali si vy dva pekny vztah.Ja vim,ze treba nas ty dve neuspesne tehotenstvi hodne semkly a necitila jsem se na to tak sama...byli jsme dva,meli se radi a casto jsem si rikala,ze mame sebe a ze i bez ditete se naucim zit.Ja vim,ze si reknes,ze se mi to keca ted,kdyz cekam,ale opravdu dite neni vse,clovek netusi,jake s nim muze zazit treable,nekomu bohuzel deti i udelaly se zivota peklo,není to jen sladke mimi...ale to kazdy vi a proste porad u me plati nazor,ze i bez ditete lze prožít plnohodnotny život....snad moc netlachám,jen proste to fakt tak vidim,hodne síly Leni a at to s manželem klape a je ti oporou...pa
22. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Zlatuše ty hlavně nic nevymejšlej a nic teď nedělej :wink:
22. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Len- seš prostě stará komediantka a plákla sis do sluchátka,když volal manža,abys měla klídek.Tak neke :wink:
22. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
aann, podařila se mi vyhodit igelitka ponožek!!!!!
22. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
ale na druhou stranu jsem zase spoustu ptákovin uložila, protože ač jsem o nich do teď nevěděla, tak jsem je začala potřebovat... no hrůza :unamused:
22. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
holky, tak jeste povesit jednu varku a je hotovo - i ten vagon pradla jsem slozila :grinning:
22. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
jinak 80kc na hodku neni fakt tak moc.... :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
mur, já taky doufám, že se mi podaří prosadit svou lenost :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
aan fakt jsem plákla opravdovsky ... :zipper_mouth: ,ale už jsem gut ,u telky jsme lecos probrali a budu hledat práci a přitom se zkusí mimino a at to dopadne jak chce ..to řikam já ,ne vladís ..ale furt čekat coby kdyby mě už taky sere ..zlatko ty nic nedělej a posílej nám //.dagi díky za účast ,ale musim ti říct ,že mě spíš z týhle dépy dopstane aan která napíše nějakej blud kterýmmu se prostě musim zasmát ..a proto jsem tu ráda..
22. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.