• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
fan, nedovedu si představit pařbu s thajkama, jako diskoška nebo jako co? :confused:
23. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
to ja nevim ale asi jedu v 11 domu...don je doma a vari jako drak...
23. črc 2009 v 16:03  • Odpověz
to nám musíš zítra napsat, jak ti to chutnalo!
23. črc 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
no hlavne pak jsem zvedava na ten zachod...manza se dostavil ,,odchazim pa pa
23. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
tak já ještě 2 hoďky a půjdu domů. teda měl by mě vyzvednout manža a chci zajít na nákup - ovoce a zeleninu, protože já se s tím tahat nebudu!
23. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
fan, to jo :grinning: a kam odcházíš???
23. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj kotatka... docetla jsem vasi dnesni story, opet jsem se odreagovala a zasmala - proste vy nikdy nezklamete :grinning:
Len - na imuno je to snad jedno - ne? jen si nech napsat papir jako doporucenku a uvidis..
Zlatko - to je teda pech a s tim HCG, ale co - vydrzat a v pondeli to bude mazec :sweat_smile:
Aann - ze se na to nevyseres - nerikala jsi, ze si dachnes? uz ti roste pupendo?
Kathy - no ale jen 3 igelitky - teda zadny zazrak :grinning: :grinning: ja mela plny kufr auta - ale nejvic zabraly teda ty periny :pensive:
23. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
Dneska jsem udela mega velkej nakup - vcetne vseho rozmazlovaciho a zdraveho pro ciciny :grinning: , nechala v krame kotel a jak jsem vylezla ven - no des. 31st - to je krasa tak nekam k vode a ne pro pracujici lid, bleeee
23. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
ted cekam az vysmahne navsteva (ne moje) a pujdu se zkropit do sprchy, mam chut vrazit tam celou lebeň - no uvidime :sunglasses:
23. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
tak se tuzte a otuzujte, zase nakouknu :grinning:
Holky přečtu vás doma musím uklízet,abych z tý zasraný práce mohla vypadnout
čauky mur, tak si počkám do pondělí, takovýho čekání ještě bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
jediný, co mi mudr řekl, že se mám vyvarovat virózy a žádný kino a divadlo a co myslíte? já dostala lístek na Rusalku na otáčko do krumlova a je jasný, kam pojedu....
23. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
napsala jsem to hloupě, ráda do divadla nepůjdu!!!!!
23. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
jo, je to síla, člověk by mohl být ve sprše 6x denně :astonished:
23. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
aann, dneska asi končíme stejně, co? tak se srazíme doma a zavaříme ty bedýnky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
ta bláho, venku je čína, to asi domů nebudu chvátat. :confounded:
23. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
nemám totiž deštník :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
23. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
u nás už se čerti doženili a je opět hezky ,jsem se překonala ,byly karboče s kačší a upekla jsem kokosky ..ty manžel nerad :wink: :wink: :wink: ale já jo ...vrtá lampičku na zed :confused: jestli nepůjde jako včerejší lustr no nevim..ty jo fan pařba s thajkama to si neumim představit ..
23. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
tzo vypadá na novej recept co? no tak si to přeberte co jsem vařila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
tak jsem doma :wink: čína je taky za náma a svítí sluníčko, no prostě síla :grinning:
23. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
leni, fantazie zafungovala, určo to byla mňamka. :wink:
23. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Cau holkyy,zdravim.Byli jste dnes nekdo u vody,to byl parak.a ja zrovna musela k dr.pres pul mesta,jsem myslela,ze v tom buse padnu :frowning2: :wink: No tak jsem zas skoro po mesici videla mimise a zda se mi porad prtavej :slight_smile: zato kilca jdou vesele nahoru snad i z vody :slight_smile: :wink: Brzy ze me bude koule a kde je do porodu...jo Ann,to budem teprve funet az budem nazouvat zimni boty,ja uz ted mam problemy...Vcera jsem se holila dole a reknu vam,ze ani nevim jak,uz si tam proste nevidim :grinning: a bude hur...Bricho narostlo za posl.2 tydny fest a mam temer 6 kilo nahoreAnn kolik jsi pribrala??jo a drzim pesti na triply,me ted ceka geneticky UZ za 3 tydny,tak me drzte pesti,at je to v poho a pak snad uz budu klidnejsi...tak fajn vecer :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Leni a co ty,co jsi dnes vyrobila doma noveho??Snad uz jsi nemalovala,musim docist
23. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
tak my jsme se nabouchali, udělala jsem zeleninový salát z ledového salátu, cibule, červených a zelených rajčat, olivy, balkánský sýr a mozarella. posypala jsem to italskými bylinkami (pytlíček - koupeno - připravený odborníky :grinning:), trošku olivového oleje, trochu citrónu a bylinkové soli. na vrch vajíčko na tvrdo a na pánvičce opečené a okořeněné kostičky kuřecího prsíčka. já jsem si to vylepšila lžící tatarky :confused: Mňam!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Teda to bych si taky dala,mnam
23. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Jen hezky papej takhle zdrave :slight_smile: at je mimis spokojeny
23. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
čus dagi, tak máš výlet k mudrům za sebou a na chvíli klid. hezky pěkně ti ty kilča skáčou, ale co, pak ty budeš skákat kolem mimča a půjdou zase rychle dolů :dizzy_face: jo, hele, dagi, ty sis tam viděla? já ne, já se snad holím poslepu od začátku... nebo se zrcátkem, ale to se bojím víc, že se říznu :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: měříš si břicho metrem?
23. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
těch 6 kg máš za celý těhu? to není tak strašný, ne?
23. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
čau holky

Dagi přibrala jsem 6 kg a připadá mi,že jsem nabrala 20.Jinak já vím jak to bude vypadat tak v listopadu,prosinci.Mám už jedno zimní dítě doma :wink: Jinak mám všechny testy v poho.Teď v úterý mi na genetice brali ještě jednou krev,aby se ujistili, akdyž to vyjde zase ok tak nemusím na plodovku
23. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.