• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ty jo co budete vařit ,vladís je doma a já nemám nápad ani suroviny a nic se mi nechce ..bléééééééééééééé
24. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
hele vlásko a už máš bříško? ywus ta už ho měla :wink:
24. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
chtěla jsem jít večer na pivo a nakonec jsem čuměla na nějakej blud v telce nějakej čínskej bond nebo co ...zase mě tak vzalo břicho ..dneska sbnad už to bude dobrý
24. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
chtěla jsem jít večer na pivo a nakonec jsem čuměla na nějakej blud v telce nějakej čínskej bond nebo co ...zase mě tak vzalo břicho ..dneska snad už to bude dobrý
24. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
helemese to jsem dobrá co? hnedka dvakrát čtěte to druhý tam jsem opravila chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
zas mi ten křáp pc hlásil chybu a nedostanu se na mail hlásí mi to 501 NOT IMPLEMENTED ,co je to?
24. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
tak mi to akorát zahlásilo ,že závažná chyba byla odstraněna at to pošlu Microsoftu a stejně se tam ta tabulka rve dál a dál ...s tim pc je furt něco .. :rolling_eyes:
24. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
tak mizim se zkulturnit a kuchyn odbordelit a možná upeču rybízovku kynutou s tvarohem ,posledně byla dobrá
24. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holčičky
24. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Včera u nás masakr motorovou pilou :wink:
Jdu si vás přečíst
24. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Len ten tvůj manža je drzejší a drzej.Trošku ho zase na ty chatě vypruď :fearful:

Zlatuše kam si šla?
24. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Udělej nějakou omáčku s knedlíkem.a véča nebo druhý den knedlíky s vajíčkem a zel.salátem.To budeš vařit na chatě?si řikala,že se tam nedá tak udělej chlebový hody
24. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
leni, každopádně je špatný to v sobě dusit!
24. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
leni, tys vtipálek, já nejsem taková oteklá nit jako ywush, u mě se nepozná špek od těhu :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
leni, tak udělěj chleba se suchem :grinning: :grinning: :grinning: a máš uvařeno!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
aann, to bys mi nevěřila, kam jsem šla. :grinning: vydala jsem se do kopce kolem bludiště a zase dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
si připadám jako pako, vždycky mě něco duchaplnýho napadne a než dočtu, už to tady někdo psal přede mnou, nemáte pocit, že jsem debžonka? :fearful: :fearful: :fearful: já občas jo.
24. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
ale teď musím vypadnout, potřebuju si koupit sukni nebo šaty nebo obojí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a v espritu mají slevy, tak tam číhnu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Zlatko :grinning: :grinning: :grinning: že mě to nenapadlo,ale bylo příjemně,viď
24. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Hele Zlatko moc si toho nenakupuj.Co jsem myslela,že mi vydrží tři měsíce tak pěkný hovínko-měsíc.no ale je pravda,že nenosim do práce upnutý věci.vůbec si nepřipadám rozkošná :pensive:
24. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
aann, bylo to sqělý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli kámoška nepojede na víkend pryč, tak zítra půjdeme zase :wink: :wink: sama bych nešla, to jsem líná a manža je óbr lenoch, toho do kopce nedostanu. když tam chceme jet, jedeme tramvají, kolem černého vola, kde si dá černý točený a pak z kopečka a po rovince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
pracuju na xichtě, tak ještě jukám :sunglasses: uvidím, co budou mít, chci něco do konce léta, je mi všechno velký, jak jsem byla hroší...
24. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
aan ty že nejsi rozkošná? tomu nevěřim ,jsi nejhezčí kost jakou znam ..šplham číháš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
tak já teda letím, myslím, že budu zpět okolo čtvrté, je to frčák, no... možná zajdu juknout za fan do práce. tak papíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
jinak na chatě se dá vařit je tam sporák ,trouba bouchá ,ale upečíno mám rybízovku ...ted dělam omajdu s houbama ,něco jak roštěnkly ..a knedl jsem ho vyslala koupit do kaufu a do lidlu limči a do penny špekáček ,tak doufám že přijde aspon za 3hodiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
zlatko ty jsi hrozná..těhu a takhle makáš z kopce do kopce ,já bych se asi ztotožnila s tvým mangelem.. :grinning: :grinning: :grinning: z kopce na pivíčko,holky to je zase vedro ,chcípu ..jsem to ale kuchta ted mi vytekla omáčka na sporák ,blaflo to ,hýml to je smradu :rolling_eyes:
24. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
poslední dobou mi to vaření jde jak když sere a maluje .. :rolling_eyes:
24. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
a nikdo mě nepozve a nepozve :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
asi dam inzerát ,dam kus rybízovky za něco k jídlu pro mangela :grinning: :grinning: :grinning: ,holky na chatě fakt dojde na chleba s něčim ,večer určo ,ale oběd musí být :rolling_eyes:
24. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj Ann,ahoj Zlatko,co vy holky,kde jste??Nase Lenca je uz na chajde a co vy?? Ze by vas vzalo to horko a uz jste usly :slight_smile:
No Zlatko,ja si tam :slight_smile: videla jeste tak pred 3 tydny :slight_smile: ja se naslepo neumim oholit :slight_smile: No asi pouziji to zrcatrko :grinning:
Takze ty Ann uz vis do ceho jdes,to ti vyslo dobre zase v zime :slight_smile:No nevim,co je lepsi,asi to bude horsi s tim oblikanim,ale zas pres leto v tech vedrech s velkym pupendem,to asi taky neni nic prijemneho :slight_smile:Myslim,ze si clovek nevybere...
Ann ty jsi byla taky v prvnim trimestru na tom kombinovanem testu??UZ plus krev??Me to vyslo riziko Dawna 1 ku 6800 a kustka nosni byla,tak negativni.jak to vyslo tobe??
Tak 13.8.jdu na genet.UZ a to uz se snad dovim pohlavi :slight_smile:a jinak doufam to bude ok.
Tak holky hezky vikend,my mame zitra sraz ze zakladky :slight_smile:to tam budou vsichni popijet asi a ja mam smulu :slight_smile:
papap
24. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.