• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Leni ty si úchvatná,já tě miluju,když mě takhle chválíš (posílám smajlíka se štípanou) a buď ráda,že nevidíš moje rozkošně nateklé nohy :frowning2:
24. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Zlatko k Černýmu volovi se dá jet tramvají??? To jsem tam nebyla sakra dlouho :confounded:
24. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
čau Dagi byla jsem ve 12 tt na všech testech díky mému věku a vše mi vyšlo zaplať Bohu velmi dobře.Ještě nezačal ani měřit a už viděl,že to je dobrý.Krev mi brali dvakrát to mi vyšlo taky dobře a teď v úterý mi jí brali po třetí,akdyž to bude zase super tak mě nepošlou ani na plodovku.Jinak do poradny jdu příští pátek tak možná taky bude vidět co to je.Jinak až pak na 3D UTZ
A ty nejdeš na plodovku,když ti to takhle vyšlo nebo čekaj na ty druhý výsledky?
24. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
No to v tom prvnim trimestru me vyslo negativni,dle pocitace,projasneni bylo 1,3 a kustka byla plus vek v dobe porodu bude 34 no a pak v 16.tydnu jsem byla jeste na tech beznych triplech,co delaji vsem,ale delali mi jen jednu hodnotu tu AFP,tak to navrhnul ten dr.ze to staci,kdyz jsem mela ten kombinovany test,no a to mi taky vyslo dobre,tak mi plodovku nikdo nenavrhoval.Tak snad je to vporadku,no a v 21 tt bude taky ten 3D UZ a srdicko a tak.
a asi nevis koli ti tam napsali v cislech to riziko Downa,to vypocte pocitac,jak tam zadaji vsechny ty vysledky...
24. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Dagi to vůbec nevim má to u sebe genetička,akdyž to vyjde dobře tak si myslím,že se v tom nemá cenu rejpat.A jestli to máš v pohodě tak buď ráda a taky nic neřeš ať seš v klidu ty i mimčo
24. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
kuk, divošky, tak se hlásím, teprve jsem dorazila domů, byla jsem v terénu a pak jsme hned jeli na návštěvu... rychle dočtu a mrsknu si samomluvu :wink:
24. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
leni, nějak mi ten pohyb vyhovuje, to víš, až bude hnus vedro nebo hnus zima, tak na to kašlu, ale takhle ráno to jde. :sunglasses:
24. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz
leni, sis toho tvýho chlapa rozmazlila, takový vyváření. to bych nedokázala, já vařím tak 1-2x týdně a to do toho občas počítám i salát :wink:
24. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz
dagi, tak držím palec při dalším holení :wink: :wink: a zrkadlo v nejhorším případku pomůže :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
24. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
aann, tak dojedeš na pohořelec a sejdeš kousek do loretánské a pod náměstím je v pravo přece černý vůl. ale nemyslím si, že by se ta hospoda za posledních hódně let stěhovala :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz
tak koukám, že kromě lenčinýho kuchařskýho spisování :wink: a těhulích testech, kterejm zatím moc nerozumím :dizzy_face: tady byl klid.

kočky, vypínám pc, mějte se, vše všem přeju jen to nejlepší včetně nyní víkendu. brou brou
24. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz
taky vypínám -dobrou
24. črc 2009 ve 23:44  • Odpověz
jsem úplně šťastná,že v sobotu vstávám ve 3/4 na 7 a ještě k tomu prší.Tak jdu do vany,uklízet a vařit.obrovská změna při sobotě :unamused: .Jóóóóó dneska možná (jestli to neni moc brzo) pojedu na 3D :dizzy_face:
25. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
Nemyslím kino,ale UTZ :wink:
25. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
čauky :wink:

aann, myslím, že v naší debatě by nikoho pod 3D nenapadlo kino :sunglasses: :sunglasses:
25. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Já vím,že ne Zlatko jsem takhle při sobotě hrozně vtipná :wink: .Stejně se nic nekoná pan doktor řekl,že je hrozně brzo.Takže stejně až po tom 20 tt.Chce vidět pořádný mozeček a srdíčko :astonished:
25. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Co ty? Jak ti je?
25. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky!
Ann, ty uvidíš Fionu, super :dizzy_face: Tak pak zase hoď nějaké foto, ať se pokocháme :wink:
25. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Len si užívá na chajdě, co?
U nás zase prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak začínám mít už týden dopředu cestovní horečku :sweat_smile: , pomalu už začínám balit :grinning:
Co já tam bez Vás budu těch 14 dní dělat :confounded:
25. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Budu muset pověřit Zlatku, aby mi napsala alespoň sms, co tady nového :grinning: Přece nemůžu prošvihnout, jestli je Fiona holka nebo kluk a nebo čerstvé zprávičky o Zlatky bublince/kách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
aann, to je jasný, že jsi vtipálka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
aann, tak budete muset ještě vydržet, to je lepší, než tam muset jet zase.
25. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
aann, ani nevím, jak mi je. tak nijak. dneska jsem vařila - polívku z krůtích žaludků se zeleninou a vajíčkem a špategy s opečenýma špekáčkama a strouhaným sýrem. a nic. nabouchala jsem se, jsem přecpaná. nic necítím, myslím tím změnu chutí, ale to je možná ještě brzo... jen mi vadí smrad z cigaret. nezapálila bych si teď a na manžu furt ječím, ať nehulí v obýváku. je to boj, prostě jsme oba doma kouřili...
25. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
katy, tady je pěkně, jen chvíli pršelo, když jsem šla na nákup.
25. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
katy, to nám tady po tobě taky bude smutno, neboj budu ti psát tak průběžně smsky, abys nevyšla z tempa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
katy, kdy ty vlastně odjíždíš na dovku? za týden? že píšeš, že máš týden předem cestovní horečku, abych ti ty smsky nezačala psát už od pondělí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj Zlato, tak to budeš moc hodná, že mě budeš průběžně informovat :wink:
Odjíždíme přesně za týden :grinning:
25. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.