• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ok, takže s informacema začnu asi od pondělí, jestli budou. mě čeká v pátek utz v caru, tak to písnu na koníka.

ty jo, taky bych si skákla někam na dovolenou. místo toho si teď na chvíli skočím do postele, jsme se přecpali, tak to budu muset vyležet. zase juknu :wink:
25. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
tak jsem se vrátila Z Tesca z nákupu.Ty lidi tam chodí na výlety nebo co?

No Zlatko takhle jsem to měla já nejdřív jsem přestala hulit ,cigáro cejtim na sto honů.Pak jsem žrala samý sladký,když jsem přestala hulit pak se mi úplně převrátily chutě a teď pořád žeru a pořád je všechno nechutný :unamused: .Tak to tě čeká :zipper_mouth: a manžu vyhoď s cigárem na dvorek ať si pomalu odvyká :wink:
25. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
ahoj aann, tak já jsem se teď probudila :sunglasses: manža taky chrupal. :dizzy_face: teď si musel zapálit a když jsem ho hnala s cigárem, tak si prej mám zavřít dveře a nebo otevřít okno, to bude ještě boj, co se týče kouření je nepřekonatelnej sobec :frowning2:
25. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
nás teď čeká malej nákup, došla šťáva do vody a samotnou vodu z kohoutku pít nechci. :unamused:
25. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahoj konikovky, mam chvilku, jdu docitat, co za perly tady :grinning: dneska je u nas posmourno, tak jen polehavame a relaxujeme, vypada to, ze to dnes brzo zapichnu, vcera jsem nemohla zabrata docela jsem ponocovala.
25. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Len - jak jsi psala s tim tupcem, co sekackou ufikl koncetiny svymu decku, tak to bylo vcera v novinam - nejakym bulvarnim platku...blbec
25. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
Zlatko - ted tu ctu, ze jsi byla na kineziologii, ci jak se to pise - me do toho strka jedna kamoska - pry mi ulevi - ale ja nevim - co jim tam mam jako vykladat? necham to spis asi na pozdeji.. pisni mi kdyztak do IP, jak to tam probihalo - ja jsem nerada nekde za magora, ale pokud to pomuze - proc ne..
25. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
Tak jsem si mrskla samomluvu - jak tay pise zlatuse :grinning:
Kathy - a kam ze se to chystate? :confused: nsad bude pocasko O.K. - ale myslim, ze frcite k mori, ne? tam to bude o.k.
My jeste 4 tydny a taky mame dovcu, ale nikam za hranice nerazime, spis to bude hnuti mysli a nekam jen tak pokoukat, ale i tak se tesim, nebudu muset vstavat a bude klidecek.
Jdu pokukat jeste email apod, loucim se.
papa a hezkou nedeli
25. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
mur, polehávání je taky dobrý :wink: akorát jsem si psala s fan na skypu, tak ta si taky jde dáchnout. :grinning:
25. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
mur, já byla na kineziologii víckrát, nějak to sesumíruju do ip :wink: a neboj, za blbce nebudeš, objevíš něco, co tě třeba ani nenapadlo, že tě může trápit... a taky jsem byla na aromaterapii, taky zajímavý...
25. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
mur, tobě taky hezkou neděli a ještě zbytek soboty :wink:
25. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
čauves jdu na vás ještě pojukat než mi přijede kámoška.Dělala jsem bramboráky a asi z toho smradu zemřu :confounded:
25. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
my koukáme na fantomase :wink: tak nakuknu později. papa
25. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Taky jsem koukala na Fantomase,je to pořád sranda :wink:
Tak dobrou :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
tak jdu pomalu vypnout pc, moc se mi spát nechce, jak jsem chrupala odpolko. tak dobrou vám :wink:
25. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
dobré ráno.Úplně jsem čučela na hodiny,že je půl 10.To jsem si naspala na celý týden.Jdu něco vymyslet k O
26. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
ahojky, já straším od sedmi, ale manža vstával před chvílí, tak jsem nemohla na pc :pensive:
26. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
pokračuju v debordelizaci, jde mi to sice pomalu, protože nad vším přemýšlím, jestli to vyhodit nebo ne, ale 2 igelitky jsou připravené k odnesení do popelnice :wink:
26. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
jo to dělám taky...něco dělám pak si sednu,čumim zase jdu pokračovat,akdyž to shrnu tak nemám nic :slight_smile:
Zlatko jestli budeš mít těhotenský nespaní jako já tak tě hrozně lituju
26. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
od 14 do 16 jsem chrápala a teď bych šla znovu
26. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
jéje, tady to žije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
ještě jsem odvezla asi 15 triček k našim, máma že potřebuje triko na zahradu a žádný nemá, tak dostala na výběr. vzala si všechny. začalo mě to vyhazování bavit, aspoň se mi vejdou věci do skříně. stejně o nich nevím, že je mám, dokud je nevidím... takže hlavu vzhůru a vyhazovat!!!!!
26. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
tak jsem zvědavá zítra na tu krev :confused:
26. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
aann, myslím, že to moje vstávání odpovídá rytmu pracovního týdne a jak nepařím, tak chodím dřív spát a prostě se probudím.
26. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
aann, tak na mě šlo spaní taky okolo té třetí, koukala jsem na formule a začala mi padat hlava. ale překonala jsem to a dokoukala formulky.
26. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
tak jsem vykoupala a vyfénovala šelmu, měl pocit, že když se navoní kočičincem nebo slepičincem, padnu blahem. tak jsme museli do vany :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
tak tady to žije, tak já se loučím a dobrou :wink:
26. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
Zlatko, taky jsem na tu tvojí krev zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 06:24  • Odpověz
čauky, tak jsem tam volala a sestra se divila, proč volám tak brzo, že jim výsledky ještě nedovezli. že mám volat dopoledne, tak jsem se opáčila, že 7:05 je dopoledne. dozvěděla jsem se, že výsledky přivezou mizi 9. a 10. :confounded: tak se pak hned ozvu. :pensive:
27. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
čus!To je teda bordel, jinde to trvá pár hodina oni tě takhle napínají na špagát :angry: Ale číslo bude a krásný :wink: :grinning:
27. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.