• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
mě se zatím spát nechce, ale tady to teda žije. co lenka? ještě chataří??? asi jo, co? katy je má cestovní horečku, mur jen jukla, fan pracuje jako o život a amilap má dovolenou :confounded:
27. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
tak jdu vypnout pc a budu chvíli obdivovat manžu, jak se vedle hezky láduje nějakou mňamkou :grinning:
27. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
:slight_smile: :wink: dobrou noc :astonished:
27. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
ahoj ahoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
takže gratuluji k HCG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! už se raduji celé odpolko ,páč mám prvotřídního Pepka Vyskoč..bezva informátor :wink: jinak jsem tu na skok i doma ,páč zítra jdu na výběrové řízení do Jednoty,nebo včely ,jak chcete a tak jsem si nabarvila vlasy ,oholila všechno a jdu ..
27. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
jééééé, to jsem ráda, že jsem to nevypnula!!!!!!!!!!!!! lenka žijéééééé!!!!!!!!!!!!!
27. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
tak hlavně, jestli jsi nabarvila hlavu a oholila ohambí :grinning: :grinning: :grinning: a ne obráceně. držím zítra palce na pohovoru, kdy dáš vědět??? a dík :wink:
27. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
tak už lenku nechytím, tak brou brou, jdu se pesem ještě ven a hurá šipku do postele :wink:
27. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
ahoj prdelko já dočítala
27. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
taky jsem ráda že jsi tu byla a díky za sms ,manžel ještě hledal dezinfekci do bazenu ,nakonec to dopadlo tak že jsme koupili bazen a napustilo se půl ze studny a došla voda a zbytek se dopustil z rybníčku a ted to budem čistit ..pakárna ,jinak to nešlo ,ale neni to tak hrozný .. :wink:
27. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz
jsem moc ráda že je to pozitivní a tak bud i ty moje zlatá celá pozitivní ...
27. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
zítra v 8hod. mám být v krámu tak dam rychle vědět a návrat na chatu ..je to tam pakárna v tom ,že na týden nedam jídlo do lednice ,je tam mini lednice s mini mrazáčkem..ale aspon jsem to tam odplevelila po měsíci ..teda holky kdyby mě vzal vedoucí tak to je od 1.8. kurvajs ,já chtěla od září ,ale co vybírat bych si nemohla ..
27. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz
já chytrá , :fearful: sežrala jsem na noc půl melouna tak to budu chodit kropit celou noc .. :rolling_eyes: ,no holky dle kartáře do práce jít nemám ,tak ráda bych ,aby neměl v něčem pravdu .. :wink: jinak koukám kathgy už balí ,mur relaxuje a aančovička mě miluje ,tak je to v pořádku .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
tak mizim do pelíšku jsem vyvoněná ,že by něco bylo? :confused: :confused: :confused: :confused: nějakej ten sex???? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
tak pa lásky moje ,tak se zítra ozvu a pak budu zase jenom truchlit do konce týdne ..kdyby něco rychlá sms potěší ..páčko :wink: :wink: :wink:
27. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
Zdravím navrátilce z chaty Len a držím palce na povohor :wink:
28. črc 2009 v 06:47  • Odpověz
Jinak ještě nebalim, dneska tu jsou naposled ty řemeslníci, pak uklidit a pak hned začnu balit, ale už te´d si píšu co :sweat_smile: :grinning: Mooooc se těším :wink:
28. črc 2009 v 06:48  • Odpověz
Jak zase žeru tu antiko, tak špiním a né a né přestat, snad se to do dovky umoudří, abych tam nemusela tamponit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 06:49  • Odpověz
A začínám mít trošku nervy, aby při stimulce a tak bylo vše tak, jak mělo- no klasika :sweat_smile:
28. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
A dobrá zpráva na závěr-od srazu jsem zhubla 2,5kila :slight_smile: , takže jsem se (doufám) přidala k hubnoucí gardě Fan a Tuli :grinning: :grinning: :grinning: Teda vlastně teĎ už jenom Fan :sweat_smile:
28. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
Mur, koukej nakukovat častěji :wink: :wink: :wink:
28. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
Tak nás musím posunout na 1.stranu, aby jste mě našly, až budete jukat :wink:
28. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
ahoj holčiny
Tak Léňa má po pohovoru.
Matka nocovala takže chrápe :wink:
Kath ty zapomeň,že budeš hubnout.Za chvíli jdeš do injekcí :dizzy_face:
Mur by měla mít výsledky z imuna.nebo ještě je brzo?

Zlatko v pátek tam mám být na 10 hod :wink:
28. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj Ann :wink:
Já jsem i při minulé stimulce nepřibrala :wink: ,proto musím do toho konce srpna zhubnout co nejvíc, abych pak mohla jako těhu vesele přibírat :grinning:
28. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
pohovor dopadl tak ,že mi dali test,tak prej bych byla k tomu a budou mi volat .bud od srpna a nebo dýl ,podle toho jak jim omarodí nějaká ženská..takže jistýho nic :unamused:
28. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
on se tam vedoucí rozhoduje ..takže tak ... :unamused: ale že kdyby brali ,tak mě veme ,že je vidět ,že jsem ze kšeftu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: prej jsem okatá a usměvavá ,no tak uvidíme ..
28. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
já tam přišla a dostala jsem papír a prej napište si co se vám tui líbí ,co ne ,co změnit a váš názor jak to tu vedem..já čuměla jak vůl,jsem myslela že je to vtip a prej ,,máte na to 5minut,,to byla prdel ..jinak vedoucí pohodář ,je jasný že tam by to o kč nebylo ,ale lepší než nic .. :wink:
28. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
takže aan podej sms hlášení jak dopadly výsledky a mějte se tu hezky já zase odjíždim..nevim na co tak rychlej pohovor ,že to nepočkalo ,no asi kdyby potřebovali od toho 1.8. :zipper_mouth:
28. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
jinak jsem mu mrkla na pc a měl tam od mého bývalého vedoucího mail ,o mě hlášku ,to je prdel jak se dneska podává hlášení o zaměstnancích :wink:
28. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
tak pic kočky!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.