• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
čau pic, jsem tady v letu, ale odpolko bych měla mít víc času. :confused:
28. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
sedím tady na telefonu, volám na pražskou plynárenskou, přišlo vyúčtování :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak jsem z toho nasraná, máme nedoplatek 13.000,- Kč, což jsem nečekala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
leni, tak si zaveď na chatičku internet, když tam budeš teď dělat leháro v bazénu :grinning:
28. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
katy, každý kilčo dobrý :wink: a 2,5 ještě lepčejší :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Kath-já nemyslela stimulku.Já už jsem dál.Už tě beru jako těhuli :wink:
28. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Zlatko se nedivim,že tě překvapilo 13 litrů.to je k nasrání :rolling_eyes:
28. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
jé, leni, tak držím palec, abys nastoupila tak, jak ti to bude vyhovovat :wink: okatá a usměvavá si, já bych tě brala hned!!!!! hlášení od bývalých zaměstnavatelů jsou teď běžný, ale tys dostala určo hodnocení na 1 s *
28. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
aan, to je, tak jsem tam volala a budu chtít splátkový kalendář, sice nějaký kč doma jsou, ale ne zrovna na plyn :confounded:
28. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
letím, jedu na tu plynárenskou a do oriflamu a za mámou do práce, prostě frčák... :sunglasses:
28. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Ann, tak to jo, to se pak na to přibírání těším :wink:
28. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Zlatko, to je fakt k nasrání :angry: Po mě jednou chtěli plynárny 30tisíc za 1+1 v paneláku a to jsem měla plyn jenom na vaření. Byla jsem mladá-ještě na škole, dostala jsem hysterák,tak to zařizoval taťka a zjistil, že ta kravka při odečítání místo spotřeby zapsala číslo plynoměru :angry: Měla jsem spotřebu jak velkovývařovna,tak jsme to reklamovali a oni prý, že musím nejdřív zaplatit a po reklamaci mi to vrátí. No debilové! Tak jsem je poslala do patřičných mezích a nakonec jsem si zaplatila svých pár stovek a bylo hotovo :sweat_smile:
28. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Leni, tak to proběhnul ten pohovor docela v poho,viď? Tak teď by bylo nejlepší, kdyby sis ještě užívala měsíc zahrádky a vzali by tě třeba od toho září :wink:
28. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
no coco, jsme na straně 3 :unamused:
28. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
tak jsem na plynárenskou nakonec nedorazila, byla jsem u máminy v práci něco okopírovat, pak v oriflamu, pak jsem to odvezla holkám a přepadla mě fan, tak jsem na plynárenskou nejela, protože jsme jely s pupíkem na veterinu a pak jsme s fan dávaly kafí na zahrádce a já ještě jela za 2 bývalýma kolegyněma na prochajdu, jedna před měsícem adoptovala holčičku - budou jí 4 měsíce, fakt malinkou, tak to bylo fajn. jen je docela těžká :grinning: už váží přes 6 kilo, tak to jsem nečekala, když jsem si jí chovala :grinning: ale bylo to prima :wink:
28. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
katy, já koukala na loňský vyúčtování, tak loni jsme měli ještě o nějakých skoro 150 m3 větší spotřebu, ale jak ku*vy zdražili, tak loni byl nedoplatek 5,5 a letos 13. asi půjdu pracovat do pražské plynárenské, když nás tak holí :rolling_eyes: takže odečet plynu rozhodně špatný nebyl. okamžitě jsem tam volala a navýšila zálohu z 1.200,- na 2.500,-, to bych mohla vyjít +- s nulou :confounded: v mém 1+1 spotřeba 30.000,- za plyn, hustý :confounded: :confounded:
28. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
čau holčiny zase jsem spala

Tak výsledky z krve dopadly následovně:
Mám nějaké nízké hodnoty,které jsem měla i na prvním testu.Takže na 90% dobrý a 10% tam hapruje.Doktorka mi řekla,že z její péče musím odejít se 100%´že to může být i věkem.Proto musím opět na velký podrobný UTZ,na který jdu 11.8,protože dr má dovolenou ale nejedná se o Downa nebo něco takovýho to mám výsledky ok.Takže nervíky budou dál pracovat
28. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
tak jsem se zase rozčilovala, byla jsem venku, jak jsem psala, pak chvíli kecala s kámoškou a mámou na telefonu a dorazil manža a hulí si v obýváku jako by se nechumelilo, tak jsem ho seštěkala, to je ale romantický večer. :frowning2: to je lepší, když aann spíš.
28. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
aann, to jo nervíky budou, ale je dobře, že to není Down nebo něco jinýho, jak píšeš. Zase vypadá mudra pečlivá, což nervíkům nepřispěje, ale později to oceníš :wink: píšu, co ty víš, já vím :wink:
28. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
tak to tady na žádnou další velkou akci nevypadá, tak já taky jdu do hajan. papa a zítra :wink:
28. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
čau holky

Zlatko díky.Zkusim přes někoho sehnat ten UTZ dřív,ale přes dovolený nevim :frowning2:
29. črc 2009 v 06:31  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak si představte, že ty idioti to vyzdění nemají ještě hotový :angry: Kdybych nebyla na dovolený, tak další den v prdeli, venku je hezky a já tady už třetí den čučim na neschopný pracanty :angry: Dneska má přijít jejich šéf, tak se těším, jak mu to vytmavím :angry:
29. črc 2009 v 07:08  • Odpověz
Ann, jak píše Zlatka, MUDra je pečlivá, ale ty neměj strach, nic to nebude, Fionka je zdravá jak řípa :wink:
29. črc 2009 v 07:09  • Odpověz
Kath-taky bych je vyřvala
Kathy taky díky.V to taky doufám,ale nervíky strašně pracujou.Už se ti to blíží,viď to leháro :slight_smile:
29. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Už se mi to leháro blíží, těším,těším :wink:
29. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
ahoj, dobré ránko :wink:
29. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
já chci taky na dovolenou :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
29. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj Zlatko, vždyť jí za chvíli budeš mít, tu mateřskou :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
aann, to je jasný, že se nervuješ, ale dobře to dopadne!! ale já to pochopila, že jdeš na utz v pátek? tak teď tomu nerozumím, takže jdeš až 11. 8.?
29. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
katy, já myslela, jak už balíš a ty máš nerva z oken, taky dobrý :confounded:
29. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
katy, snad jo :confused:
29. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.