• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Fan a Kathy - poslete mi mrchu :grinning: jsem dnes 32.DC a nic..tak sup sup sem s ni
6. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
kathy - rozjedeme to asi driv, nez jsem myslela, diky te mrse, co porad neni...pokud to tak bude i v pristim cyklu, tak cca 1/2 kvetna s dalsi mrchou pichando, dnes odeslali zadost na pojistovnu. to se tady zase sejdeme, coco?
6. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
aann - tys to hezky napsla Len - prej srdecni zalezitost den pred chcanim na test :grinning: :grinning: :grinning: umiram smichy
6. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
aann - budeme mit stejny leky, ten Gonal f a cetrotide a kratkej protokol

tady nikdo, tak aspon doctu
6. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Leni - takze nakracis do ordinace a rikas co na tu anginu dneska chces, jo? no me z vas klepne :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
holky, vy mate dnska ale super naldu - to se hned pozna podle toho psani. Leni - a to na tebe tak fakt manza hledel? zbozne a tehotne? :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
aann - te budou bodat v Caru? aspon nemusis nekde plasit injekce :sunglasses:
6. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
zase dneska s krizkem po funuse, tady takovy kecando a ted ani ocko :grinning:
6. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Fan - a kdy ze mate ty psycho testy, ci co? uz ted o vikendu? jak je tro dlouho, co byli u vas na sondazi na navsteve? mesic? holky, to tak neuveritelne leti...
Len - ty mas jako talisman,jo? ja chci taky :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
halo halo, jsem jeste tady...aspon pro radost budu mit 1000 prispevek
ja se chystamn prezout auti az koncem dubna, tady u nas je to zradne, chvili nadherne a pak muze nasnezit, tak to ted nebudu nijak hrotit. pneu uz zacinaji praskat ve svech
6. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Mur, to je jasný, u vás tam na hotách bych taky jestě s přezouváním počkala. Já cestou do práce a z práce už moc sněhu, nebo mínus teploty nepotkám :grinning:
6. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
:grinning: :grinning: kathy, ja uz taky snih nechci videt, snad az zase v listopadu, ted uz jen slunicko a hezky kytky ze zeme, vonavy vzduch, burtiky, ohynek, pohodicku s tehu brichem - to je me prani na letosni jaro a prelom leta :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
ahojky, tak jsem po prochajdě, zase Petřín :wink: a pak jsem se cestou domů stavila v obchůdku a koupila si novou podprdu, v té staré už bych pomalu potřebovala nájemníka :grinning:
6. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
mur, taky se těším na grilovačku a vůbec se těším, až budu zase pomalu jíst maso, tahle dietka je absolutně bezmasá. a to sluníčko, prostě paráda!!!
6. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahoj devce :wink: jak jsi to myslela s tim najemnikem? :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
me by se taky libilo novy pradylko, ale necham si zajit chut, cekaji nas ted nejake velke vydaje a to nepocitam dalsi pokus, nevim nevim, jestli jsem to se svou radosti neprehnala, ted spis hledam nejake skryte rezervy, jak to ivf zaplatim :angry: :rolling_eyes:
6. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
tuli, ale s tou vahou me absolutne sokujes - mas co na sebe? vzdyt 9 kilo - to je masakr!!!!!!!!!!!!!!!!
6. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
no jak asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: ono to vyznelo dvojsmyslne, coco? :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
mur, mám toho dost i mám dost oblečení pro až -10 - 15 kilo. to víš, já nevyhodila z toho, co mi bylo malý skoro nic. prádýlko teda práskačka byla už nutná, ta stará už vypadá jako od bezdomáčů, hlavně ty ramínka... a teď když začnu nosit tílka, tak to je pochčeba :grinning:
6. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
no že bych si tam mohla nacpat třeba ponožku, aby to vypadalo, že mi není velká, přece!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
jezis, ponozku do podprdy :sweat_smile: jak by jsi to vysvetlovala drahemu pri hezke chvilce treba na Petrine? :grinning: :grinning: Drahy, vzala jsem si nahradni strupfle :grinning: :grinning: a nemela je kam dat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
já už taky začínám pomalu uvažovat o dalším pokusu, ale díky manžovu březnovému rentgenu pánve máme 72 dní pauzu s jakýmkoliv plánováním. Takže nejdříve v červnu, ale to bude mít táta velkou oslavu, tak si jí chci užít a ne, že budu akorát tak píchat nebo po transféru... tak to vidím až na září, ať si taky to odšpekatěný tělo užiju :grinning:
6. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
mur, ty máš nápadky :grinning:DDDDD
6. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Koukám,že tady už řešíte vyspávky :grinning:
No to já nemusím ,teď mám kozy jak vozy :grinning:
Tento týden budu jako balón a na tu váhu nevlezu až mi skončí mrcha :wink:
6. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
tuli, obdivuju te, jak si to planujes, hezky si uzijete leto, odpocinete..
6. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
tuli, at hodi spermosky na mraz azacneme vsechny v kvetnu.....cocococ?
ahoj fan!!!! ja je v nove praci? pohoda, leharo? :sweat_smile:
posli mi tu mrchu....
6. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
fan - tak ve ctvrtek by se mi hodila :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
Tak do práce vyrážím za chvíli.V práci to je zatím ok ale může se to změnit.Jinak ráda bych ti mrchu předala mě se teď nehodí
6. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
tak sup sem sni. Mam taky odpoledni, tak za chvili taky koncim..to se akorat Lenka probere s mimiskama k zivotu a bude pak zase co cist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.