• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky, jdu vás v rychlosti pozdravit.
Dočetla jsem se, že Tuli měla // a teď už jí tady nikde nevidím :unamused: tak doufám, že je vše v pořádku. Jinak všem těhotným veliká gratulace :wink: :slight_smile:

PS: KOnečně jsem dala fotky z porodu do alba :sweat_smile:
31. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Zlatko, velikánská gratulace k bobískům, fotka je nádherná, kdyby tu nebyl se mnou manža, tak bych slzela :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
Ann, super, že výsledky jsou ok :wink:
31. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoj Ipusko :wink: Amálka je nádherná :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
31. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Kathy, děkujeme :slight_smile:
31. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
ahoj ipusko :wink: to je dobře, že taky nakoukneš, už jsme si říkaly, že jsme ještě neviděly tvůj krásný poklad :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
katy, děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
katy, gratulace k úbytku, je to příjemný minimálně před dovolenou, co? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: dobrej výkon, drž se, dokud můžeš, s pupíkem se už nebudeš tak hlídat :wink:
31. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
leni, dík :wink:
31. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
tak aann ještě nedorazila. já na chvíli mizím, jela jsem odevzdat do práce klíče a nechala jsem je doma :confused: :confused: to netřeba komentovat, tak jsem čekala, až provoz trochu opadne, protože pojedu autem. tak až budu z5, hned kuknu, pááááá
31. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
tak koukám, že jsem o nic nepřišla... jdu koukat na angeliku :wink:
31. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
čauves jdu vám dát dobrou noc.Dorazila jsem až v deset :unamused: jsem hrozná coura
31. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
všechny jsem vás dočetla

Kathy má skoro zbaleno,kdyby ....... tak hezky strávenou dovču

Ipusko krásná holčička gratuluju

Zlatko hlavně ať se drží...držim palce.Budu jim řikat želvata :wink: můžu,viď? Takhle na mě čučela a přesně vypadala naše Andula v akvárku-to byla velká vodní želva :wink:
31. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz
krasne ranko vsem jdu jukat..
1. srp 2009 v 00:35  • Odpověz
Bote Zlatko - dvojcatka? jsem uplne dojata - hodne zdaru - at krasne rostou!!! a vsechno at je v pohode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
1. srp 2009 v 00:39  • Odpověz
u nas dorazliy vysledky, mam zvysenou bunecnou imunitu - doporucen Prednison na 2-3 mesice 5mg pK Dlsi kontrola, tak zacinam na stoprocent na jare
jsem rada, ze to neni nic horsiho..bala jsem se vysledku a ted jsem rada, ze neco nasli a nei to zadna hruza
Preju hezky vikend vsem snad nakouknu.
papa
1. srp 2009 v 00:41  • Odpověz
aann, to teda jsi poběhlice ucouraná :grinning: :grinning: :grinning: a cos prováděla? Podle příchodu to ale nebylo špatný, ne? :dizzy_face:
1. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
aann, želvata ne, takovou přezdívku měl bývalej... netřeba dál komentovat :rolling_eyes: pro mě to jsou pumprdlíci :slight_smile:
1. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
mur, děkuju :pensive: :pensive: :pensive: taky doufám, že bude vše probíhat v klidu a v pohodě... :pensive:
1. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
mur a co to znamená zvýšená buněčná imunita? podle toho, jak píšeš, jsi v klidu a víš aspoň, že do jara máš klid od nervů. Páčko a pěkný víkend :wink:
1. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
tak jsme po obědě a já se jdu natáhnout. vařila jsem roštěnky na houbách se smetanou a k tomu HK. pochoutka a když jsem šla po 4. do hrnce, tak na mě manža houknul: nežer! docela srandovní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Zlatko - prej nezer :grinning: :grinning:
jdu uzivat odpolka, co presne znamena ta zvysena bun.imun nevim, budu moudreji az po navsteve Mudry :grinning:
papa
1. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
mur, taky mě to rozesmálo :grinning: :grinning: ale pak jsem si musela jít lehnout a chrupala jsem asi 3 hodiny. teď koukám na plavání a to mě ba - sportovní přenosy.

tak jo, mur, pěkný odpolko a dej pak vědět, až budeš mít mudru za sebou a promiň, že jsem tak zvědavá a ptám se... :pensive:
1. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
čauves

coura ucouraná a hrozně jsem toho nakoupila :wink: Když jsem to doma vybalila tak jsem byla z toho sama udivená-a to je co říct :confused:

Tak dobře želvata néé,počkám si na jinou fotku :dizzy_face: Jak nežer?? Co si to dovoluje,když jste 3.A co tatínek už to vztřebal :wink:
1. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahojky :wink: tak dnešek jsem parádně proflákala :wink: pozdravuje katy, už vyrazili na dovo :wink:

aann, co to jako bylo za kousky, cos pořídila? jako na prcka????

zatím jím jen za sebe a 2 pidipumprdlíky, tak to nemusím tak přehánět :wink: nic zatím nevstřebává(me), uvidíme za 14 dní.
:pensive:
1. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky,
Zlati - v klidecku, vsak tady probirame vsechno, me to nerozhazi - neboj :grinning:
1. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
mas za 14 dni dalsi kontrolu,jo? a porad jeste v Car nebo u sve gyn?
1. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
holky, kdo jste mi tu psal, ze jste byly na te kineziologii ? pisnete mi do IP prosim..dekuju moc :sweat_smile:
1. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
jasne, taky jsem zvedava - jakse pta Aann - co tatinek na dvojicky? jake byly dojmy??? :confused: :grinning:
1. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahoj mur :wink:
1. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.