• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
další kontrola je ještě v caru, co jsem slyšela, tak do caru chodíš dokud není srdíčko/a a pak tě převelí k normálnímu gyn. já jsem v klidu, ale dokud nebudou ty srdíčka, tak nějaké radování a vstřebávání nechceme provozovat.
1. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
vidis Zlatko, jako bych to nevedela :unamused: ale ten cas tak leti - vzdyt jen kouknu na Aann a ta je za pulkou :dizzy_face:
1. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
mur, to je fakt, blíží se k druhé půlce :wink:
1. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
jsem to ale trdlo, jasne ze je pred polovinou, pisu tady nesmysly, ale verim, ze mi odpustite :grinning:
loucim se, preju nadhernou nedeli, my mame rodice na obed, tak dopoledne se budu otacet v kuchyni, ale bavi me to, tak no problem :grinning:
uzijte si to, ma byt pekny horko! papa
1. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
já vařila dneska, tak zítra bude lehárko :wink:

mur, já si myslela, že jsi se překoukla :grinning: tak zítra příjemný kuchtění a neupeč se!!!
1. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Tak teď mi vypadlo 18-ti leté dítě s dvouma stejně starýma půbičema na diskotéku.Dvouhodinová příprava-no horší než holky,ale ukrutná prdel je poslouchat.Tak zase nevim jestli radši holčičku nebo chlapečka :wink:
Zlatko úplně jsem si vzpomněla na tebe mít dvojčátka-chlapečky v takovýmhle věku jak sedíš v tom křesle s hadrem na palici :grinning:
1. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
Mur moc to nepřeháněj s tim vařenim v tom vedru :wink:
1. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
Zlatko-věci na mimčo do postýlky na hraní.Přenosnou postýlku.Jsem si řikala,že už nebudu v těch nákupech tak poťapaná jak u mladýho-moc se mi to ale nedaří :fearful:
1. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
Kde se couráte?! já myslela,že mám ,,A" a vy teda všechny.Od půl 12 žehlím a mám to ještě tak na hoďku.Od 02.30 jsem vzhůru hodila jsem do pračky(teda několikrát)a přes den mi to všechno uschlo.Jsem myslela,že celý den prospim a ono nic.Mám nějaký jiný stav nebo co
2. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
Aann nediv se - jiny stav to je :grinning: :grinning: nasleduju te v prani, 2 pracky mi uz uschly, 2 visi a 2 cekaji na vyprani, zacina se u nas zatahovat...ze by jim ta predpoved preci jen vysla? :rolling_eyes: :confused:
2. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
aann, tady učurávám smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslím, že si nevybereš, když je puberta, tak pohlaví zas tak nerozhoduje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
aann, máš záchvaty, když navštívíš obchod????? to je vtipný, takový záchvaty já mám ve zverimexu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: já jsem zase jako růženka, porád bych spala. taky jsem čekala, kolik tady nebude nakecáno... byli jsme se koupat a před chvílí jsme dorazili.
2. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
mur, tady leje pěkně, jde to od jihu, volala tchýně, co tam mají za čínu... :rolling_eyes:
2. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
fakt jo? tak sup sup - at mi stihne doschnout to pradlo :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
Zlatko - ja mela vyvaleny ocka vcera ve zveraci, ale nastesti rozum stal pri me a domu jsem nic nedotahla :grinning: :grinning: snad priste...musim topomalu davkovat :grinning:
2. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
jdu povlict periny a zase cihnu..
2. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
jo, tady prší bez přestávky už skoro hodinu a nevypadá to, že by jako přestalo :confounded:
2. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
mur, četlas ip?
2. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
říkám si, že máme doma tolik hraček, že se pejsek s miminkama podělí :grinning: já dneska koupila jen 1 konzervu a 1 balení dobrůtek, jinak žádnou další hračku... jsem to ale statečná!!!
2. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
jj, já nevím, co jdu.. ha, píše mi kámoška na skype, tak zase juknu, pááá
2. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
Jsem z5, Zlati - cetla - dekuju - u me to bude spis treba pozdeji...pokud budu mit odvahu :grinning: :zipper_mouth:
mam povleceno, stahla jsem neco, co bylo uz skoro suche a dosusuju doma, pac jinak se mi tam nevejde ten dalsi nasup..
2. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
ja jsem na dobrutky ve zveraci imunni, ale neco ziveho bych brala hned..
fascinoval me nazor muze, kdyz pri pohledu na kraliky mel dotaz, jestli se pak jako muzou snist :rolling_eyes: :angry:
v te chvili, kdy obdivuju ty zivy bytosti by me to teda nenapadlo :dizzy_face:
2. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
tak Kathy se uz dovolenkuje, jo? tise zavidim a nahlas preju hezkou dovcu :wink:
Co Len - ta sem ted taky zabehne jen zridka - stale chalupari?
Aann - a co ty - uz jsi se vykaslal na praci ? :confused:
2. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
mám hotovo jupííííí.Tak to se mi v životě nestalo takhle dlouho žehlit .Jdu si přečíst co jste nakecaly :wink:
2. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
Mur-vůbec ale vůbec ti to prádlo nezávidim
2. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Zlatko-co maj lidi kolem mě tyhle půbiče.tak kluci jsou úplně luxusní (teda aspoň pro mě) holky jsou pořád nasraný
2. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
Mur pořád docházim pracovat.Pořád si oddaluju termíny kdy skončim :confounded:
2. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
ahoj ahoj hlásí se ztracená dcéra
2. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
mur, tak kdyby něco, tak ještě písni...
2. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.