• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aha, takže se raději přestěhuješ na chatu??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
hadicí z akvárka? to máš i brýle a šnorchl, ne?
3. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
jo asi zrušim postel a dam sem madrace přes celej byt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,bys nevěřila jakej mě bere rapl ..je to taková hadice určená k čistění dna akvárka a napojila se na to hadice a fungujer to i v bazénu ,vysává to pod tlakem
3. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
přemýšlela jsem, jak to funguje, když akvárko je třeba 40 cm hluboké a kolik teda ten váš bazén :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
mur koukam na tvoje výsledky ..takže alergie na roboflast ,já tuším u mě cosi podobného ..a co nechápu ty cizí spermie?
3. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
je to ten malej Tampa s filtrací ,všude ho ted nabízí kulatej má 3m ,větší se ta,m nevejde ,je tam na to udělané od předchozích vybetonovaný plácek a je 0,76m hluboký ..dobrá čvachtanda ,vladáís kolem toho pobíhá a čistí zběsile .. :wink: ,sere mě že na tý chatě nelze upéct buchta ,blbej 100letej sporák..takový paskvily co z toho lezou
3. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
ty jo, leni, super!!!!! to se musí čachtat a průměr 3 metry není zas tak špatný :wink: kašli na buchtu, hlavně že se můžeš ráchat v bazénu :grinning:
3. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
hele zlatko chci vědět jak ses chovala po transferu ..
3. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
já? sedla jsem do auta a odřídila jsem si to domů, zastavila se za kámoškou v obchodě a šla domů, možná jsem i večer byla venčit psíka. další den jsem tak vegetila, ani nevím a večer jsem šla do zahradní restaurace, dala si dvojku vína a hodně minerálky a asi 3 cigarety a okolo jedenáctý šla domů. pak byl víkend, to si moc nepamatuju a v pondělí jsem byla na hodinové vycházce, bylo to fajn. ani nevím, jak dlouho jsem ležela... spíš jsem byla psychicky smířená, že to je pokus, tak nějak ok. :sunglasses:
3. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
no nic, teď na chvíli mizím a pak se tady zase ukážu, papa
3. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
já už jsem myslela že jsi mi odešla tak díky za info ...papa
3. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
mě vladís honí minimálně 3dny do postele ,je teda fakt ,že mi ted posledně dost bolelo v břiše ,ale asi to nemá cenu se válet ..
3. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
tak mizim taky poklidit ,pere se pračka a snad se to usuší venku..aan je zase v práci že?
3. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
a otázka na aan ,budete chtít vědět co je to?
3. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoooj
3. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
ahooooj aan
3. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
tak jak se má princezna ?
3. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
tak zase mizim pověsit prádlo ...to je furt něco ,nic mě nebaví
3. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Už jdu teda číst mačkala jsem si pomeranč
3. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
ty budeš teda zdravá.
3. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
chichi čtu co jsem napsala a nalezla jsem nový druh alergie ..na roboflast :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
jasně že tam mělo být trofoblast :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
aan a moc těch pomerančů nežer at nemá mimi alergii..
3. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
a už fakt mizim ..pověsit to prádlo nebo mi uschne dřív v tom koši
3. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Přestala jsem jíst ovoce.Tak jsem si máčkla a naředila vodou :wink:
Hele Len ty pořád na někoho čekáš,že ti někdo řekne,že po ET leží a ono nic,vid :zipper_mouth:

To je jasný,že si to nechám říct co to bude....Pořád přemýšlím,ikdyž mám oba screeningy negativní jestli mám jít v mém věku na tu plodovku :unamused: Ještě jdu 11.8 na velký UTZ
3. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
ty aan ty jsi odvaha to já bych nešla ani omylem..na to ležení se zeptam asi ywusky .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
ne fakt koukám jak na ty embrouše vyzrát ,já vim ,měla bych shodit kilka ,ale nemám motivaci .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Myslíš,že tam nemám chodit?

Je pravda,že ta holka co se mnou byla v Iscaru a je o 8 let mladší měla screening taky v poho a genet. odchylky.A její švagrová byla 2 krát na plodovce vyšlo jí všechno blbě a kluka má zdravýho

No jo ywusky já na ní dočista zapomněla
3. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
odmražuju mrazák, tak až se dostanu do normální teploty, dočtu a jsem tu... :wink:
3. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
ty zlatko ty jak jsi těhu tak jsi jak časovaná bomba plná emergie ,nezdá se ti?já bych taky potřebovala být těhu ,aby se na mrazák dostalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kam že jela kathy?
3. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.