• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
co fleky? dobry?
3. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
leni, to máš teda story se sestřenkou :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale komu není rady, tomu neporadíš a nepomůžeš, stejně budeš nakonec ty ta špatná, hrůza :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
inspirovala jsi me, zira koupim fleky a vytahnu uzeny z mrazaku :grinning:
koukam Zlatka docita...
Len - tys odesla na pivise, ci cococo?
3. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
mur, nám ze včerejška nezbylo nic... proto jsem musela dneska vařit. ještě jsou v troubě, to víš, nejdýl trvá uvaření toho uzenýho v hrnci...
3. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
jj, dočítám, abych o něco nepřišla :grinning:
3. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
ja uzeny nevarim, nakrajim ho nadrobno a frknu mezi fleky... :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
ty jo, leni, tys kuchtička, já nepekla, ani nepamatuju...
3. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
koukam na stranky Ikei, uz by meli mit novy katalog, tak lovim...tohle planovani me bavi... :grinning: sice to milionkrat menim, ale stoji to za to :sunglasses:
3. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
tak nějaký srazík domluvme, mě to je skoro jedno kdy a rozhodně jsem pro!!!!!!!
3. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
hm, tak novy katalog na neti jeste neni, musim si pockat..
3. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
tak kámošky story v rychosti: už rok žije nežije s jedním magorem, značně ho finančně podporuje, on střídavě pracuje/nepracuje a do toho i jeho 2 kluky a když mu přišla na nevěru, konečně to vypadalo, že od něj půjde a dneska mi píše, že plánuje s ním a klukama dovolenou... no comment...
3. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
mur, tak jsem už pochopila tu love story. tak to je to, co jsem písla..
3. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
mur a co plánuješ aktuálně?
3. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
aktualne to, co uz asi rok, vymalovat, neco doopravit, pak ulozne prostory, komody, stul pro sebe a vsechny ty picicinky kolem... mam radost i z prkotin, co si z Ikeii dovezu :grinning:
3. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
:wink: mur, připadá mi, že fleky se skoro nedají přejíst :wink: a kyselou okurčičku, mňam :grinning:
3. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
jinak ta love story - komu neni rady - tomu neni pomoci, nekdy to vyjde, ale ja jsem v tomhle ohledu spis pesimista...no :pensive:
3. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
mnam mnam, ve st udelam...uz ted mam na ne chut :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
jo, Ywusch sem nechodi, saze taky ne, holky maji jine starosti a radosti..
3. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
já bych taky chtěla tady nějakou změnu, ale musela bych do toho pořadu jak se staví sen, aby někdo všechno zlikvidovali za mě :wink: i když se lepším a likviduju a vyhazuju celkem statečně :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
mur, dovedeš si představit, jakou jsem měla radost, když mi o té jeho nové řekla? není co dodat...
3. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
no jo, vidíš, na sazi jsem skoro zapomněla :confused:
3. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
ja si obcas vzpomenu .. loucim se, jdu se podivat, jestli manza je jeste "nespici" u televize a trochu s nim pokecat, dneska jsme prohodili jen par vet, prijel az vecer a ja sedim tady :grinning:
tak hezky vecer a brou nocku vsem
Zlatko a ty se neprezer tech nudli :grinning: :grinning: pamatuj - co rikal minule manza :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
tak mur zatím a pěkný večer :wink:

já taky na chvíli zmizím se napapkat :wink:

mur, budu se vašich rad držet a nebudu žrát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
jo prd pivajs ,trčim doma ...aspon jsem pustila kozenky na volno .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: manža koukal na last minute ...frajerka lenka nemá pas po svatbě takže státy EU,ale nějak se to sere ,ted volala sestra vladíse že by dojeli 12.8 na pokec maj cestu ze severu moravy do phy..sakra ,ně že bych je nerada viděla ,ale je to mimo plán ,lae třeba pojedem na Ket a ne do zahraničí
3. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
sakryš ,ale smočila bych palíček v moři
3. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
no tak nic tak se holčičky mějte hezky a pěkné sníky ,nejlépe erotické :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
leni, člověk míní a příbuzní mění, co? :grinning:
3. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
leni, taky budem místo močení sušit hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
taky brou brou, už jsem unavená a napapkaná, že bude nejlepší jít do hajan :wink:
3. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.