• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky,ja jsem dnes zas ponocny a vy uz asi vsechny spinkate :slight_smile: tak hezke sny preji.
Leni.. ja byt teda tebou jo,tak jedu jeste k tomu mori,tam by ses tak uklidnila,prisla na jine myslenky,uzila so more...a rika se ze more je na plodnost dobre,hodne holek tam nebo potom otehotnely.My si loni jeste take uzivali more :slight_smile: :wink: No a s mimcem potom uz to bude horsi nekam vyrazit :wink:
Ann ja mam geneticky UZ 13.8.,tak budes napred :wink: uz bych to nejradeji mela za sebou a modlim se ,at je vse vporadku,pohlavi to uz je jedno,jen at je mimco zdrave...No jinak jsem 20.tyden a zatim necitim pohyby,tak snad je vse vporadku a jeste se prcek teprve ozve...nevite,jak to je s pohyby zkusene maminky?? Mejte se
3. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
dobré ránko ve spolek :wink:
4. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
dagi, tak já o pohybech vím prdlajs, leda to, že já se snažím hýbat :grinning: :grinning: :grinning: ale určo ti poradí aann, naše zkušená matka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
dobré ráno
4. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Zlati včera jsem chtěla napsat,že to 11 jseš dřív na řadě-nééé já to jsem napsala ptákovinu
4. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
aann, to je tou barvou vlasů, ti to jako stejně barevná odpouštím :grinning:
4. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
Co to čtu??? Co jsem to zase po ránu zplodila??,,,TOHO 11" tam mělo být :rolling_eyes:
Zlatko to asi nebude jenom tou barvou :unamused:
4. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
aann koukla a zmizela :unamused: já taky za chvíli mizím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem četla :pensive:
aann, že by těhudemence? jak používá musilka???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak to jo. já si dávám kafí a chystám se za 20 minut k výsadku
4. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
Dagi-já jako zkušená matka jsem po 19.letech všechno zapomněla,ale prvorodičky prý začínají cítit pohyby tak ve 20-21 tt,ale když je ucítíš později tak se určitě nic neděje.Nikdo nemá nic na povel :slight_smile:
4. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Zlatko já mám mix těhu + starobní
4. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
objevila jsem stránky: www.peceodite.cz a tam jsou docela pěkný rady a jednotlivé týdny, což je pro mne, která ví prdlajs dobrý :wink:
Kam se chystáš??
aann, tak to nesouhlasím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
tenhle odkaz je přímo na kalendář :wink:
4. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
na návštěvu ke známým. viděla jsem je naposledy na své svatbě a od té doby slibuju, že se zastavím...
4. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
tak letím, papa :sunglasses:
4. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
čus holky dneska lilo celou noc a je hnusno
4. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
taky myslím dagi ,že mimčo se začne hýbat až se mu prostě bude chtít a ze začátku to můžeš zaměnit s něčim jiným :wink: :wink: :wink: přeci jen má ty ploutvičky ještě malinký...na mě padla zase lenora ..zlatko jak píšeš ..smočit těžko ,ale močit chodim furt ,dnes v noci jsem přemýšlela ,že se od vladíse odstěhuju z lože ..to neni možný co ten chlap v noci dělá ..ten by potřebopval postel sám pro sebe ,ukrutně chrápe a furt se převaluje ,no hnus prostě ..tohle je můj nejhorší chlap na spaní ,jsem tak ráno unavená ,že se těšim až odejde a zalehnu aspon na 2hod. :pensive:
4. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
přemýšlela jsem co kdyby bylo dítě ,dyt by tam ani nemohlo spát a já bych asi padla na tlamu ,nebo chodit do práce ...je to fakt neštěstí a ještě nadává že ho budim...snažim se ho nebudit když jde do práce ,ale tim kolik hodin čumim do stropu a skřípu zubama
4. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Len vůbec se nedivim,že seš nasraná.Nafoukni mu madračku v obýváku

Jdu juknout na odkaz co mi radí :wink:
4. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
dobre ranko - coze coze strana 2 :sweat_smile:
4. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
4. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
se mi to mazlo, nehraju a jdu na kaves, zasese zjevim.papapa
4. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
hola,hola - co delate? me se nic nechce, bloumam jeste v zupanu..
4. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Mur-pracujeme :wink: čauves
4. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
hola já taky bloumám ,měla bych jít na pokec do města,ale se mi fakt nechce ,ani nevařim ,to je hrůza se mnou ,jenom jsem se umyla a konec akce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.